Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Taivanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Dizaino studijos Taivane - 2019

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai jų pasirinktos specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijos paprastai trunka ketverius akademinius metus. Į daugelį magistro studijų programų yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, kurių metu studentai gali įgyti praktikoje pritaikomos patirties.

Dizainas - tai ypatingai plati profesinė sritis, apimanti daugybę konkrečių specialybių. Tačiau kad ir kokią dizaino specialybę studentas bepasirinktų, šios specialybės tikslas yra pagal užsakovo pageidavimus sukurti tam tikrą objektą, procesą ar konstrukciją. Tad dizaino specialistai pasitelkia savo kritinio, analitinio bei kūrybinio mąstymo įgūdžius ir taip sprendžia jiems patikėtas problemas. Dėl tokio plataus dizaino specialybių spektro, savo darbą gerai išmanančių dizainerių paklausa yra ypatingai didelė tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.  

Taivanas (tradicinė kinų: 台湾 arba 台湾, supaprastinta kinų: 台湾 Tai Wan) yra tauta, kuri gyvena daugiau nei 23 milijonų žmonių ir yra viena iš tankiausiai apgyvendintų vietų pasaulyje. Prestižiškiausių universitetų nacionalinis Taivanas universitetas.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Dizaino studijos Taivane - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dizaino studijos, Taivanas

Southern Taiwan University of Science and Technology

Magistrantūros studijų programa Digit kūrimas ir pramogų Interactive (anglų-mokė) - Taivanas dizaino pramonė laimėjo 450 apdovanojimų 4 pagrindinių tarptautinių dizaino a ... [+]

Magistrantūros studijų programa Digit kūrimas ir pramogos Interaktyvus (anglų-mokė)

Personalo faktai

1. Taivanas dizaino tobulinimas laimėjo tarptautinį patvirtinimą

Tarp žinių ekonomikos epochoje, vis daugiau ir daugiau sėkmingai įmonės jau perėjo organizacijos ištekliai nuo masinės gamybos unikalaus dizaino ir inovacijų srityje. Dėl didinti rinkos konkurenciją, didinti pardavimų apimtis ir pelningumą ir išvengti žemo kainų karą, Taivanas vyriausybės ir įmonės gerai žino jau pasisakė dizaino pridėtinės vertės agresyviai koncepciją. Taivanas dizaino pramonė laimėjo 450 apdovanojimus 4 pagrindines tarptautinio dizaino apdovanojimų Japonijos G-Mark, JAV IDEA, Vokietija Jeigu ir RedDot, įskaitant 10 aukščiausių apdovanojimų nuo 2003 m Taivanas pramonės projektavimo net laimėjo 65 apdovanojimus Vokietijoje "iF" dizaino konkursą 2006 metais, pralenkdama Japonija ir Korėjos ir įvertinta antrą Pirmyn priimančiosios šalies Vokietijos ir papildymo Azijoje. Tai įrodo Taivanas dizaineriai jau pasiekė aukščiausią tarptautinį lygį ir taip pat "dizainas" yra tendencija, kad Taivanas privalo tęsti plėtrą.... [-]

Taivanas Tainan Taipei
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba