Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Kataras Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Duomenų mokslai Katare - 2019

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai jų pasirinktos specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijos paprastai trunka ketverius akademinius metus. Į daugelį magistro studijų programų yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, kurių metu studentai gali įgyti praktikoje pritaikomos patirties.

Yra daug priežasčių, kad galėtų pamatyti jums mokytis arba aplankyti šią šalį Vakarų Azija, Kataras. Nuo šilto klimato į sportinę veiklą, žmonės ateina mėgautis gerus laikus Azijoje, o šalyje. Aukštasis išsilavinimas yra laikomas aukštos kokybės. Kataras siūlo daugybę programas sekti įskaitant JAV, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis. Įėjimas akademinio pasirinkimo ir yra atvira bet kurio studento pilietybe.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Duomenų mokslai Katare - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Azija

1 Rezultatai Duomenų mokslai, Kataras

Hamad bin Khalifa University

Duomenų mokslo ir inžinerijos programos mokslų magistras skirtas tiems, kurie nori siekti karjeros duomenų analizei - sričiai, kurioje iš esmės gaunamos vertingos įžvalgo ... [+]

Duomenų mokslas ir inžinerija yra sparčiai besivystanti sritis, kurioje atsižvelgiama į vis didėjantį poreikį išnaudoti didžiulius nestruktūrinių duomenų kiekius, kuriuos nuolat kuria įmonės, naudotojai ir įrenginiai, taip pat išgauna pagrindines žinias ir supratimą iš jo. Duomenų mokslo ir inžinerijos programos mokslų magistras skirtas tiems, kurie nori siekti karjeros duomenų analizei - sričiai, kurioje veiksmingai išvystant vertingas įžvalgas ir susijusią informaciją iš neapdorotų duomenų reikia daug žinių, įgūdžių ir analitinio mąstymo.

HBKU magistro programos duomenų mokslų ir inžinerijos tikslas yra suteikti studentams stiprią pagrindą duomenų inžinerijos, Big Data Science ir duomenų analizė. Programa integruoja HBKU ir jos mokslinių tyrimų institutų žinias, patirtį ir švietimo turtą duomenų rinkimo, valdymo ir analizės srityse bei išmatuojamą duomenų kiekį, taip pat pagrindines šių metodų koncepcijas. Programos tikslas - aprūpinti moksleivius su naujausiais metodais ir teorija, susijusi su naujos kartos "Big Data" technologija. Programa siūlo studentams galimybę baigti tyrimo disertaciją arba dirbti pramoniniame projekte. Disertacijoje reikalingos didelės teorinės ir mokslinių tyrimų sudedamosios dalys, o pramoninis projektas siūlo studentams kelią, siekiant toliau plėtoti realią, praktinę, problemos sprendimo patirtį. ... [-]

Kataras Doha
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba