tiksliųjų mokslų magistro studijų programų - Ekonomika

Palyginti 180 tiksliųjų mokslų magistro programas - Ekonomika

Ekonomika

Mokslo magistras arba magistrantūra yra kitas žingsnis po vidurinės mokyklos ugdymo disciplinoje, kuri paprastai orientuota į mokslą ir matematiką. Tai paprastai trunka maždaug dvejų metų dieninių studijų, siekiant užbaigti tokią programą.

Kas yra ekonomikos magistro laipsnis? Ši studijų programa apima rinkas ir joms įtaką. Tai apima pasiūlą ir paklausą bei mokesčius, prekybos politiką ir tendencijas. Tyrimas dėl šių gamybos ir vartojimo aspektų gali padėti žmonėms suvokti turto ir skolos perdavimą ir tai, kaip tai teigiamai paveikti. Ekonomika taip pat gali būti vadinama sprendimų priėmimo studija, nes daugelio programų tikslas yra tinkamai reguliuoti rinkas, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Ekonomikos magistro pranašumai yra toli gražu. Ne tik tikėtina, kad jūs išmoksite įgūdžius, pavyzdžiui, kaip taikyti dabartines istorines tendencijas, kad galėtumėte tiksliai prognozuoti rinkos sąlygas, bet jūs taip pat galite išmokti asmeninių finansų įgūdžių ir laiko valdymo. Šie įgūdžiai gali padėti jums ir jūsų asmeniniam gyvenimui, ir jūsų profesionalumui.

Studijų programos kaina priklauso nuo vietos ir mokyklos. Susisiekite su pasirinkta mokykla, kad nustatytumėte konkrečias jūsų programos išlaidas.

Ekonomikos karjeros apima visą spektrą. Galite pasirinkti dirbti privačiame sektoriuje, galbūt kaip vertybinių popierių makleris arba asmeninio turto patarėjas. Vyriausybės pozicijas taip pat galima gauti su magistro laipsniu; finansų konsultantai dažnai turi didelę įtaką mokesčių ir prekybos politikai. Arba galėtumėte pasirinkti verslą sau kaip konsultantui ar patarėjui. Švietimo sritis siūlo ir galimybes, nes galbūt nuspręstumėte dirbti universiteto darbuotojams kaip profesoriai arba galbūt skelbti savo mintis prekybos leidinyje ar internete.

Mokyklos visame pasaulyje siūlo studijų programas, įskaitant magistro laipsnį ekonomikos srityje, tiek tradicinėje klasėje, tiek internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

Magistro jūrų ekonomikos ir logistika (MEL)

MEL Erasmus Center for Maritime Economics & Logistics
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesių September 2018 Olandija Rotterdam + 1 daugiau

Magistrantūros jūrų ekonomikos ir logistika (MEL), siekiama greitai sekimo perspektyvių jaunų specialistų į rytojaus lyderių verslo ir valdžios. Programą rengia ekspertai su šiuolaikinių ekonominių ir valdymo priemones veiksmingam sprendimų priėmimo procese, suteikiant jiems tuo pačiu metu su metodais, sąvokomis ir teorijomis, kad galėtų suprasti ir analizuoti, holistiniu ir įvairių sričių Beje, pasaulio jūrų tiekimo sunkumus grandines. [+]

Programa atspindi Mel holistinį ir integruotą požiūrį sprendžiant sudėtingą tarpusavio sąsajas bei pasaulio jūrų tiekimo grandinėse. Be MEL kursus, programa skiria didelį dėmesį skiriant metodikos ir analizės įgūdžių vystymąsi. Taip pat MEL darbas vaidina didelį vaidmenį mokymo programos.

Skiriamieji ypatumai programos - Sumažinti teorijos prie praktikos - yra MEL Renginiai (socialliberalai / kultūrinė integracija); Įmonės Apsilankymai (in situ patirtį); Profesinio tobulinimo kursai (praktinio pritaikymo teorijos); o Nusipelnęs Paskaita serija.

Mokymosi tikslai

Graduate Management Admission Test arba Magistro jūrų ekonomikos ir logistika (MEL) siekiama greitai sekimo perspektyvių jaunų specialistų į rytojaus lyderių verslo ir valdžios. Programą rengia ekspertai su šiuolaikinių ekonominių ir valdymo priemones veiksmingam sprendimų priėmimo procese, suteikiant jiems tuo pačiu metu su metodais, sąvokomis ir teorijomis, kad galėtų suprasti ir analizuoti, holistiniu ir įvairių sričių Beje, pasaulio jūrų tiekimo sunkumus grandines. Tokiu būdu, MEL absolventai tikimasi, kad galėtų veikti ir priimti sprendimus, su valdymo stilių ir nustatyti, pagal sudėtingų ir neaiškių sąlygų, atsižvelgiant į pasaulinę ekonominę ir socialinę aplinką.... [-]


Ekonomikos magistras

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Švedija Gothenburg

Ekonomikos mokslų magistras yra praktikoje orientuota studijų programa, apimanti analitines priemones ir politikos taikymo sritis. Programa skirta patenkinti didėjančią specialistų, turinčių aukščiausios kokybės įgūdžius, paklausą privačiame sektoriuje, taip pat tarptautinėse organizacijose ir viešajame sektoriuje, Švedijoje ir visame pasaulyje. [+]

Mokymo kalba: anglų

Ekonomikos mokslų magistras yra praktikoje orientuota studijų programa, apimanti analitines priemones ir politikos taikymo sritis. Programa skirta patenkinti didėjančią specialistų, turinčių aukščiausios kokybės įgūdžius, paklausą privačiame sektoriuje, taip pat tarptautinėse organizacijose ir viešajame sektoriuje, Švedijoje ir visame pasaulyje. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad užimtumo lygis studentams, turintiems aukštąjį ekonomikos mokslų bakalauro laipsnį Geteborge, buvo beveik 100 proc. Didžioji dalis dirba privačiame sektoriuje, o daugelis jų dirba užsienyje. Dauguma absolventų turi aukštesnes pareigas, kuriose jie naudojasi savo studijų metu įgytomis įgūdžiais.... [-]


Magistrantūros Ekonomikos ir finansų plėtros

University of Bradford
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Bradford

Šis kursas suteiks sistemingą supratimą apie ekonominius požiūrius į plėtrą ir ypač į finansų ir finansų institucijų vaidmenį. Studentai gebės įvertinti įvairių plėtros finansavimo mechanizmų privalumus ir suprasti fiskalinės politikos pagrindus. [+]

Šis kursas suteiks sistemingą supratimą apie ekonominius požiūrius į plėtrą ir ypač į finansų ir finansų institucijų vaidmenį. Studentai gebės įvertinti įvairių plėtros finansavimo mechanizmų privalumus ir suprasti fiskalinės politikos pagrindus.

Kurso metu jūs išmoksite įgūdžius, reikalingus vystymosi klausimams analizuoti, suprasite statistikos ir ekonometrijos sąsajas ir sukursite patirtį tarptautinės prekybos ir valiutos kursų politikoje bei susijusiuose ekonominiuose reikaluose. Be to, studentai turi galimybę studijuoti įvairias galimybes, apimančias projektų ir programų valdymą, viešąją politiką ir plėtros politiką.

Patekimo reikalavimai... [-]

Ekonomika ir verslo strategija

Loughborough University School of Business and Economics
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai August 2018 Jungtinė Karalystė Loughborough

Mūsų magistrantūros Ekonomikos ir verslo strategijos programa leis jums taikyti ekonomikos ir strategijos įtaką verslo efektyvumą ir plėtoti strateginio mąstymo ir sprendimų priėmimo konkurencinėje verslo aplinkoje įrankius. [+]

Mūsų MSC Ekonomika ir verslo strategijos programa leis jums taikyti ekonomikos ir strategijos įtaką verslo efektyvumą įrankiai ir plėtoti strateginio mąstymo ir sprendimų priėmimo konkurencinėje verslo aplinkoje.

Programa bus aprūpinti jums su profesionalaus verslo ekonomisto įgūdžius, karjeros verslo, vyriausybės, reguliavimo, tarptautinių organizacijų ir aukštųjų apdovanojimų mokslinių tyrimų.

Mokė patyrusius mokslininkus ir praktikus, studentai naudosis ekonomikos teorijos įžvalgomis spręsti realaus pasaulio problemas. Stiprus dėmesys skiriamas taikant teorinius ir kiekybinius įgūdžius realaus pasaulio situacijose - taip pat sutelkti dėmesį į besivystančių kritinio mąstymo įgūdžius - leis jums efektyviai dirbti tiek pramonės ir vyriausybės.... [-]


Magistrantūros Taikomoji Ekonomika

University of Bath
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Claverton Down

Mūsų magistrantūros taikomoji ekonomika yra kursų rinkinys, kuris užtikrina griežtą visų pagrindinių ekonomikos aspektų mokymą. [+]

Pasiekite stiprią pažangiosios ekonomikos pagrindą ir žinių apie žinias - svarbų žingsnį toliau, pritaikydami jį labiausiai jus dominantį sektorių.

Mūsų magistrantūros taikomoji ekonomika yra kursų rinkinys, kuris užtikrina griežtą visų pagrindinių ekonomikos aspektų mokymą.

Pradedant visapusišką kvalifikacijos tobulinimo kursą svarbiausiais matematikos ir ekonomikos įgūdžiais, jūs ir toliau gausite aukštesnįjį mokymą analizuojant taikomųjų mikroekonomikos, makroekonomikos, ekonometrijos ir strateginių sprendimų priėmimo problemas.

Svarbiausia, kad jūs turėsite galimybę pritaikyti kursą į verslo ar politikos sritį, kuri jus domina, suteikiant jums papildomų žinių ir pradėti dirbti ieškant darbo šioje srityje.... [-]


Ekonomikos ir politikos mokslų magistras (EPS)

University of Milan
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Italija Milan

EPS yra tarptautinis kursas, visiškai mokomas anglų kalba, turintis aukštos kvalifikacijos tarpdisciplininį mokymosi kelią, integruojant pažangias analitines priemones ekonomikoje, politikos mokslų ir kiekybinių metodų. [+]

Kurso tikslai ir struktūra

EPS yra tarptautinis kursas, visiškai mokomas anglų kalba, turintis aukštos kvalifikacijos tarpdisciplininį mokymosi kelią, integruojant pažangias analitines priemones ekonomikoje, politikos mokslų ir kiekybinių metodų.

EPS laipsnis yra daugiadalykio pobūdžio programa, kurioje pateikiamas subalansuotas ekonomikos, politikos mokslų ir kiekybinių metodų kursų pasiūlymas.

Pirmaisiais metais studentai bus mokomi iš trijų disciplinų pažangių bendrųjų priemonių, o antrojo kurso dėka dėmesys skiriamas pažangioms tarptautinės ekonomikos ir politikos srityse.

Mokymas taip pat apima stažuotes tarptautinėse organizacijose arba įmonėse, vidaus laboratorijose ir baigiamąjį disertaciją.... [-]


Ekonomikos magistras (Leuvenas)

KU Leuven: Faculty of Economics and Business
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai September 2018 Belgija Leuven + 1 daugiau

Ekonomikos mokslų magistro laipsnis - tai vienerių metų magistro programa, orientuota į studentus, turintiems didelių socialinių ir mokslo sričių interesų, kurie gali kritiškai ir kūrybiškai mąstyti. [+]

Ekonomikos mokslų magistro laipsnis - tai vienerių metų magistro programa, orientuota į studentus, turintiems didelių socialinių ir mokslo sričių interesų, kurie gali kritiškai ir kūrybiškai mąstyti.

Kas yra "Ekonomikos magistras"?

Ekonomikos magistro programa suteikia studentams bakalauro laipsnį teorinį pagrindą, leidžiantį jiems pateikti pagrįstus atsakymus į socialinius ir ekonominius klausimus. Kaip ekonomistas, stebėsite įvairius žaidėjus (asmenis, įmones, vidaus ir užsienio vyriausybes) ir jų sąveiką pasaulio ekonomikoje. Galėsite interpretuoti bendrą ekonominę padėtį platesniame socialiniame ir teisiniame kontekste.

Programa susideda iš dviejų pagrindinių programų ir magistro baigiamojo darbo.... [-]


Magistro kiekybinio ekonomikos

California Lutheran University
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 36 valandos Jungtinės Amerikos Valstijos Thousand Oaks Westlake Village + 2 daugiau

Mokslo kiekybiniu Ekonomika magistro (MSQE) laipsnis pabrėžia praktinio pritaikymo ir interaktyvų mokymąsi, įskaitant glaudaus bendradarbiavimo su nariais pasaulinės klasės fakultetas Ekonomikos ir prognozavimo komanda. [+]

Apžvalga

Mokslo kiekybiniu Ekonomika magistro (MSQE) laipsnis pabrėžia praktinio pritaikymo ir interaktyvų mokymąsi, įskaitant glaudaus bendradarbiavimo su nariais pasaulinės klasės fakultetas Ekonomikos ir prognozavimo komanda.

Faktai Studentai gali pradėti rugpjūčio ar kiekvienų metų sausio.

Mūsų programa yra intensyvus kiekybinio elemento, įskaitant daugiau ekonometrijos, finansų ekonomikos, ir teoriškai, nei dauguma magistrantūros programose. Ekonometrija mokymo yra unikalus prognozavimo ir modeliavimo komponentus, kurie suteiks vertingos praktinės taikymo teorija.

labai Ranked

Mokslas magistras kiekybiniu Ekonomika buvo reitinguojami 3rd tautos už kiekybinių ekonomikos programų "The Financial inžinierius.... [-]


Finansų magistrantūros ir ekonomika

Warwick Business School
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių August 2018 Jungtinė Karalystė Coventry

Naršyti pažangiausias priemones finansų ir naudoti savo Ekonomika fonas kaip tramplinas padidinti savo karjeros galimybes [+]

Naršyti pažangiausias priemones finansų ir naudoti savo Ekonomika fonas kaip tramplinas padidinti savo karjeros galimybes.

Šis kursas yra ideali vieta jums, jei jūs jau turite stiprią įžeminimo Ekonomikoje yra labai skaičiuoti, ir norite išmokti taikyti savo žinias finansuoti. Jums bus apsvarstyti darbo mieste arba kapitalo rinkose savo šalyje, tokiose srityse kaip turto valdymo, įmonių finansų, prekybos, finansinio reguliavimo, ir ekonominio bei finansinio konsultavimo ir centrinės bankininkystės.

WBS naudos iš puikių nuorodos į pagrindinių finansų įstaigų ir darbdavių šį kursą buvo naudingas rekomendacijas pasikonsultavus su Anglijos bankas, Goldman Sachs, Merrill Lynch, ir daugelis iš mūsų absolventai.... [-]


MSc in Economics & Strategy for Business

Imperial College Business School
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai August 2018 Jungtinė Karalystė London

[+]

Vedantis mokslininkai bus modulių, kurie orientuoti į aktualiausių ir aktualiais klausimais inovacijoms, globalizacija, skaitmeninės ir energetikos ekonomika.

Programos turinys

apskaita Google Analytics taikomosios ekonomikos ir verslo Verslo ekonomika Firmos strategija Strateginis marketingo

[-]

Magistrantūros Ekonomika

University of Sussex - School of Business, Management and Economics
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Brighton + 1 daugiau

Gaukite įgūdžių ir žinių taikomoje ekonomikoje, kad taptumėte sėkmingu, į politiką orientuoto ekonomisto vyriausybės ar tarptautinių organizacijų ar universitetų. [+]

Pagrindinė informacija Trukmė: 1 metai visą darbo dieną,Pradžios data: 2018 m. Rugsėjo mėnPateikite: 1 Rugpjūčio (Tarptautinis), rugsėjo 1 d. (Jungtinė Karalystė / ES)

Gaukite įgūdžių ir žinių taikomoje ekonomikoje, kad taptumėte sėkmingu, į politiką orientuoto ekonomisto vyriausybės ar tarptautinių organizacijų ar universitetų.

Daug dalykų, kuriuos mokysitės, yra ekonomikos disciplinos teorijos, empirinių metodų ir politikos taikymo sričių priešakyje.

Jūs turite galimybę praleisti trejų mėnesių stažuotę tarptautinėje organizacijoje arba universiteto mokslinio tyrimo asistente.

Dieninės ir neakivaizdinės studijos

Pasirinkite studijuoti šį kursą visą ar ne visą darbo dieną, kad atitiktų savo darbą ir šeimos gyvenimą. Moduliai visą darbo laiką yra išvardyti žemiau.... [-]


Tarptautinė ekonomika ir verslas (MSc)

University of Szeged
Su bendrabučiu 4 semestrus September 2018 Vengrija Szeged

Programos tikslas tarptautinėje ekonomikoje [+]

Apie programą

Programos tikslas tarptautinėje ekonomikoje

Programos lygis: magistrantūros studijosProgramos trukmė: 4 semestraiRegistruota: EUKreditai: 120Kas turėtų kreiptis?

Programa skirta tiems studentams, kurie ketina verstis anglų kalba, tarptautinės ekonomikos ir verslo magistro laipsniu ir įgiję ne mažiau kaip 60 ECTS kreditų vykdydami bakalauro studijas atitinkamose srityse, tokiose kaip metodologija, ekonomika, verslo studijos , arba socialiniai mokslai.

Paraiškos reikalavimai: BA laipsnis *, įrodytas anglų kalbos mokėjimas (B2 lygis arba lygiavertis pažymėjimas IELT 6.0, TOE FL 95) ir individualus interviu internete.Mokestis už mokslą: 2500 EUR už semestrąProgramos pradžia: vasarisKiti mokesčiai: 200 EUR įėjimo egzamino mokestis... [-]

Msc ekonomika

Birkbeck, University of London
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų October 2018 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Ši programa yra sukurta siekiant suteikti Jums su įrankiais ir metodais tiriant svarbias ekonomines problemas. Ji numato matematine ir ekonometrinius metodus skristi, ir eina ant aptarti mikroekonomikos ir makroekonomikos ir jų taikymo prie naujų ekonominių problemų pamatus. [+]

Ši programa yra sukurta siekiant suteikti Jums su įrankiais ir metodais tiriant svarbias ekonomines problemas. Ji numato matematine ir ekonometrinius metodus skristi, ir eina ant aptarti mikroekonomikos ir makroekonomikos ir jų taikymo prie naujų ekonominių problemų pamatus.

Jūs išmoksite išreikšti originalias idėjas mokslo darbų ir išbandyti juos su ekonometrija naudojimui. Ekonometrikos tyrimas apima linijinius ir dinamiška tiesinės regresijos modelius, įvairias hipotezes bandymus ir metodus apskaičiuojant sistemų lygtis. Metodai yra iliustruotas ekonomikos pavyzdžių, pavyzdžiui, modelių su racionalių lūkesčių, taip pat vartojimo, gamybos ir pinigų paklausos funkcijas.... [-]


MSC Ekonomika ir investicinė bankininkystė

Nottingham Business School, Nottingham Trent University
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham

Mūsų magistrantūros ekonomikos ir investicijų bankininkystės laipsnis suteiks jums tvirtą supratimą apie finansų ekonomiką, finansų rinkos elgseną ir finansų rinkos dalyvius, tokius kaip investicijų bankai. Jūs sužinosite, kaip vertinti investavimo galimybes, suprasti ekonominius pagrindus, kuriais grindžiamos finansų rinkos, ir įvertinti finansinius portfelius. [+]

Mūsų Magistrantūros Ekonomikos Ir Investicijų Bankininkystės laipsnis suteiks jums tvirtą supratimą apie finansų ekonomiką, finansų rinkos elgseną ir finansų rinkos dalyvius, tokius kaip investiciniai bankai. Jūs sužinosite, kaip vertinti investavimo galimybes, suprasti ekonominius pagrindus, kuriais grindžiamos finansų rinkos, ir įvertinti finansinius portfelius.

Per pirmąjį semestrą sužinosite, koks svarbus finansų ir bankininkystės vaidmuo daro įtaką investicijoms ir augimui, taip pat išryškina svarbiausius užimtumo įgūdžius finansinės analizės priemonėse ir metoduose. Šio kurso metu įgytos teorinės įžvalgos ir analitiniai įgūdžiai suteiks jums karjeros, susijusios su analitine finansų ekonomikos dalimi, pvz., Investicijų bankininkyste, fondų valdymu, politikos vertinimais tiek privačiose, tiek viešojo sektoriaus organizacijose.... [-]


Meistras ekonomika

HEC Management School - University of Liège
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų September 2018 Belgija Liège

Magistro laipsnį ekonomikos, parduodamas dviejų specializacijų, Ekonomikos ir finansų ir ekonomikos ir visuomenės, siūlo jums įrankius, kurie yra būtini norint analizuoti ir suprasti vietos ir pasaulio ekonomikos problemas. [+]

Magistro laipsnį ekonomikos, parduodamas dviejų specializacijų, Ekonomikos ir finansų ir ekonomikos ir visuomenės, siūlo Jums

Įrankiai, kurie yra būtini siekiant analizuoti ir suprasti vietos ir pasaulio ekonomikos problemas mokslinės žinios ir kiekybinius metodus, siekiant analizuoti ekonominius, finansinius ir socialines problemas, remiantis esamu faktais ir duomenimis. Didelio masto skaitmeninimo ir masyvi duomenų išvaizda reikalauja vis kiekybinę tvarkymą įmonėse, viešojo administravimo ir nevyriausybinių organizacijų. Ši mokymo programa ekonomistams yra vienas iš geriausiai pritaikyta šios technologinės plėtros. mokymo programa, kuri yra nukreipta į analizės ir aiškinimo duomenimis, siekiant priimti geresnius sprendimus ir prognozes programa remiasi HEC patirties šiose srityse: regioniniai ekonominio vystymosi, konkurencijos ir inovacijų, visuomenės ekonomikos ir finansų. ... [-]