Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Afrika Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Palyginti Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro programas - Energetikos studijos - Afrika - 2019/2020

Mokslo ar magistro laipsnį Mokslas magistras yra akademinis laipsnis pristatyti universitetų daugelyje šalių. Mokslas magistras yra populiarus pasirinkimas baigusi bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Energijos studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie siekia daugiau sužinoti apie energijos išgavimo bei palaikymo būdus ir technologijas. Studentai gali rinktis vieną iš siauresnių energijos technologijų ir studijuoti saulės arba vėjo energijos subtilybes. Priklausomai nuo studentų interesų bei poreikių jie taip pat gali rinktis ir tvarios energijos studijas, kurių metu jie nagrinėja įvairių energijos šaltinių poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai.

Net jei jūs nuspręsite Rytų Afrikos mitologinis, kerintis Tanzanija; Senegalas, žemės Teranga arba Pietų Afrikoje, su plačiomis galimybėmis įsiurbti ir tarnauti, tyrimai Afrikoje bus milžiniška.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Geriausi Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro studijų programų - Energetikos studijos - Afrika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Energetikos studijos, Afrika

Al Akhawayn University (in Ifrane)

Tvarios energetikos valdymo programos magistras (MSSEM) daugiausia dėmesio skiria atsinaujinančios energijos gamybai, transformavimui, platinimui ir valdymui. Ji skirta s ... [+]

Apie

Tvarios energetikos valdymo programos magistras (MSSEM) daugiausia dėmesio skiria atsinaujinančios energijos gamybai, transformavimui, platinimui ir valdymui. Ji skirta suteikti studentams gerai subalansuotą išsilavinimą atsinaujinančios energijos mokslo, inžinerijos ir valdymo srityse.

Pagrindiniai šios programos kursai suteikia įgūdžių ir žinių, reikalingų išsamiai suprasti naujausius technologinius, institucinius ir ekonominius klausimus, susijusius su atsinaujinančios energijos tvarumo planavimu ir plėtra.

Ši profesinė magistrantūros programa taip pat sprendžia, kaip atsilaisvinti energiją ir susijusias kompanijas. Tai suteikia studentams valdymo įgūdžius, kurie leis jiems stebėti sudėtingas socialines ir technines sistemas, susijusias su energija ir aplinka.... [-]

Marokas Ifran
Rugpjūtis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba