Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 tiksliųjų mokslų magistro programas - Ergonomikos studijos

Dauguma mokslo studijų programų magistro turime specializuotą tema, grindžiamą pagrindinių studijų fondas. Daugiau dėmesio tam tikru klausimu gali suteikti studentams konkurencinį pranašumą pramonėje.

Jums gali būti įdomu, kas yra ergonomikos magistro? Ši programa apima naudojant pagrindinius mokslus psichologijos, fiziologijos ir anatomijos mokytis tarp žmonių sąveikas, ką jie padaryti, daiktus jie naudoja, ir jų aplinkoje. Tikslas yra taikyti teorinius principus, metodus ir duomenis siekiant optimizuoti dizaino bendrą sistemos veikimą ir gerovei. Pavyzdžiai mokymo programos apima žmogaus veiklos veiksniais, tyrimo metodus, pramoninis ir organizacinės psichologijos, regresinė analizė, dispersinė, pacientų transportavimo, fizinę sveikatą darbe, ir sporto vaistą.

Absolventai, turintys mokslo magistras Ergonomika linkę turėti išskirtines organizacinė, produktyvumas, sužadėtuvių, komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius.Ši programa padeda gilinti tuos įgūdžius toliau, gaminti daug naudos iš verslo susiję karjeros įvairovė.

Iš uždirbti magistro laipsnį kaina skiriasi priklausomai nuo institucijos, studijų ir apskričių programos trukmę. Norėdami suprasti, susijusius su jūsų programa pasirinkimo išlaidas, kreipkitės į Priėmimo biuras mokyklose, kurios jus domina.

Karjera ergonomika yra gana konkurencingi, ypač kineziterapijos, sporto medicinos ir mokslinių tyrimų srityje. Absolventai gali rasti save projektavimo sistemas ir įrenginius, arba naudojant informacinę dizainas suprasti užduotis ir vartotojams. Kai pozicijos gali būti žmogaus veiklos veiksniais konsultantas, ergoterapeuto, ergonomiško, žmogaus-mašinos sąsajos inžinierius, vartotojo tyrėjas, rizikos konsultantas, pramonės dizaineris, profesorius, dizaino strategas, ir praktiškumo inžinierius.

Klasės yra tarptautiniu mastu tiek visos darbo ir visą laiką, ir daugelis mokyklų siūlo kursus internetu, kad tilptų užimtas darbo specialistų poreikius. Norėdami rasti tinkamą mokyklą jums, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Ergonomikos studijos

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Šis kursas apžvelgia žinių ir įgūdžių, reikalingų žmonėms suplanuoti produktus ir aplinką. ... [+]

Šis žmogiškųjų veiksnių ir ergonomikos magistro tikslas - suteikti studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų žmonėms suplanuoti produktus, darbo vietas / užduotis ir aplinką. Jei jus domina žmonės, technologijos ir dizainas, tai gali būti jums skirtas kursas.

Šio kurso metu sužinosite apie žmogaus charakteristikų asortimentą (fizinį, pažintinį, socialinį ir emocinį), nes jie susiję su mūsų sąveika su darbo vietomis, aplinka, produktai, paslaugos ir kiti žmonės. Jūs baigsite antrosios pakopos studijų pakopą, kuri vis labiau pageidaujama šioje srityje ir suteiks reikiamų žinių ir įgūdžių, kad spręstumėte XX amžiaus žmonijos veiksnių problemas.... [-]

Jungtinė Karalystė Nottingham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - School of Engineering

Žmogaus veiksnius kartais vadina "Inžinierinė psichologija" arba "Ergonomika". Tai sparčiai auganti sritis su plataus inžinerinių ir ne inžinerinių programų. ... [+]

Žmogaus veiksnių inžinerija yra žmonių sąveikos su technologijomis tyrimas. Mūsų programa atnaujina jūsų įgūdžius ir pasiruošia sėkmei, nesvarbu, ar einate į pramonę, ar tęsiate tolesnį studijų pakopą.

Žmogaus veiksniai kartais vadinami „inžinerine psichologija“ arba „ergonomika“. Tai yra sparčiai auganti sritis, kurioje taikomos plačios inžinerinės ir netechninės programos. Pasiruošę karjerai? „Tufts MS“ programa žmogiškųjų veiksnių inžinerijoje suteikia griežtą akademinę aplinką pažangiosios pakopos studijoms.

Programa siūlo specializuotus kursus, mokymus ir mokslinių tyrimų galimybes į žmones orientuotus inžinerinės veiklos aspektus:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba