Palyginti 2 tiksliųjų mokslų magistro programas - Ergonomikos studijos

Dauguma mokslo studijų programų magistro turime specializuotą tema, grindžiamą pagrindinių studijų fondas. Daugiau dėmesio tam tikru klausimu gali suteikti studentams konkurencinį pranašumą pramonėje. Jums gali būti įdomu, kas yra ergonomikos magistro? Ši programa apima naudojant pagrindinius mokslus psichologijos, fiziologijos ir anatomijos mokytis tarp žmonių sąveikas, ką ji… Skaityti daugiau

Dauguma mokslo studijų programų magistro turime specializuotą tema, grindžiamą pagrindinių studijų fondas. Daugiau dėmesio tam tikru klausimu gali suteikti studentams konkurencinį pranašumą pramonėje.

Jums gali būti įdomu, kas yra ergonomikos magistro? Ši programa apima naudojant pagrindinius mokslus psichologijos, fiziologijos ir anatomijos mokytis tarp žmonių sąveikas, ką jie padaryti, daiktus jie naudoja, ir jų aplinkoje. Tikslas yra taikyti teorinius principus, metodus ir duomenis siekiant optimizuoti dizaino bendrą sistemos veikimą ir gerovei. Pavyzdžiai mokymo programos apima žmogaus veiklos veiksniais, tyrimo metodus, pramoninis ir organizacinės psichologijos, regresinė analizė, dispersinė, pacientų transportavimo, fizinę sveikatą darbe, ir sporto vaistą.

Absolventai, turintys mokslo magistras Ergonomika linkę turėti išskirtines organizacinė, produktyvumas, sužadėtuvių, komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius.Ši programa padeda gilinti tuos įgūdžius toliau, gaminti daug naudos iš verslo susiję karjeros įvairovė.

Iš uždirbti magistro laipsnį kaina skiriasi priklausomai nuo institucijos, studijų ir apskričių programos trukmę. Norėdami suprasti, susijusius su jūsų programa pasirinkimo išlaidas, kreipkitės į Priėmimo biuras mokyklose, kurios jus domina.

Karjera ergonomika yra gana konkurencingi, ypač kineziterapijos, sporto medicinos ir mokslinių tyrimų srityje. Absolventai gali rasti save projektavimo sistemas ir įrenginius, arba naudojant informacinę dizainas suprasti užduotis ir vartotojams. Kai pozicijos gali būti žmogaus veiklos veiksniais konsultantas, ergoterapeuto, ergonomiško, žmogaus-mašinos sąsajos inžinierius, vartotojo tyrėjas, rizikos konsultantas, pramonės dizaineris, profesorius, dizaino strategas, ir praktiškumo inžinierius.

Klasės yra tarptautiniu mastu tiek visos darbo ir visą laiką, ir daugelis mokyklų siūlo kursus internetu, kad tilptų užimtas darbo specialistų poreikius. Norėdami rasti tinkamą mokyklą jums, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Tufts University - School of Engineering
Medford, USA

Žmogaus veiksnius kartais vadina "Inžinierinė psichologija" arba "Ergonomika". Tai sparčiai auganti sritis su plataus inžinerinių ir ne inžinerinių programų.

Žmogaus veiksnius kartais vadina "Inžinierinė psichologija" arba "Ergonomika". Tai sparčiai auganti sritis su plataus inžinerinių ir ne inžinerinių programų. Skaityti mažiau
MSc
01 Aug 2020
Dieninės
Ištęstinės
15 Jan 2020
Anglų
Su bendrabučiu
 
The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Nottingham, United Kingdom + 2 Daugiau

Šis kursas apžvelgia žinių ir įgūdžių, reikalingų žmonėms suplanuoti produktus ir aplinką.

Šis kursas apžvelgia žinių ir įgūdžių, reikalingų žmonėms suplanuoti produktus ir aplinką. Skaityti mažiau
MSc
01 Sep 2020
Dieninės
Anglų
Su bendrabučiu