Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Ergonomikos studijos - Šiaurės Amerika - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra įsikūręs ant Šiaurės Amerikos žemyne. Tai trečias pagal dydį šalies pagal dydį pasaulyje. Ji turi palyginti trumpą istoriją, palyginti su kitų pasaulio tautų, yra viena iš pasaulyje 's didžiausių ekonomikų ir yra viena iš pasaulio ' s labiausiai skirtingomis populiacijomis.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Ergonomikos studijos - Šiaurės Amerika - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ergonomikos studijos, Šiaurės Amerika

Tufts University - School of Engineering

Žmogaus veiksnius kartais vadina "Inžinierinė psichologija" arba "Ergonomika". Tai sparčiai auganti sritis su plataus inžinerinių ir ne inžinerinių programų. ... [+]

Žmogaus veiksnių inžinerija yra žmonių sąveikos su technologijomis tyrimas. Mūsų programa atnaujina jūsų įgūdžius ir pasiruošia sėkmei, nesvarbu, ar einate į pramonę, ar tęsiate tolesnį studijų pakopą.

Žmogaus veiksniai kartais vadinami „inžinerine psichologija“ arba „ergonomika“. Tai yra sparčiai auganti sritis, kurioje taikomos plačios inžinerinės ir netechninės programos. Pasiruošę karjerai? „Tufts MS“ programa žmogiškųjų veiksnių inžinerijoje suteikia griežtą akademinę aplinką pažangiosios pakopos studijoms.

Programa siūlo specializuotus kursus, mokymus ir mokslinių tyrimų galimybes į žmones orientuotus inžinerinės veiklos aspektus:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba