Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Ergonomikos studijos - Europa - 2019

Magistro studijų programos suteikia tokį patį titulą laipsnį - Master. Magistrantūros studijų, tokių kaip magistro mokslo yra sutrumpintas magistro laipsnį. Mokslas magistras Vadybos programos arba mokslo vadybos mokslo magistras yra studijų pakopos programų bendrą valdymą. Tai reiškia, kad studentai gauna akademinį išsilavinimą gylis refleksijos ir abstrakcijos. Kapitonai paprastai gali būti klasifikuojami kaip magistro (magistrantūros) ar populiarios Dailės magistras (MA). Mokslo (MSC) Meistras paprastai skiriamas už sėkmingai siekti doktorantūros programas su mokslo ar technine taško konvergenciją.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų magistro programas - Ergonomikos studijos - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Ergonomikos studijos, Europa

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Šis kursas apžvelgia žinių ir įgūdžių, reikalingų žmonėms suplanuoti produktus ir aplinką. ... [+]

Šis žmogiškųjų veiksnių ir ergonomikos magistro tikslas - suteikti studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų žmonėms suplanuoti produktus, darbo vietas / užduotis ir aplinką. Jei jus domina žmonės, technologijos ir dizainas, tai gali būti jums skirtas kursas.

Šio kurso metu sužinosite apie žmogaus charakteristikų asortimentą (fizinį, pažintinį, socialinį ir emocinį), nes jie susiję su mūsų sąveika su darbo vietomis, aplinka, produktai, paslaugos ir kiti žmonės. Jūs baigsite antrosios pakopos studijų pakopą, kuri vis labiau pageidaujama šioje srityje ir suteiks reikiamų žinių ir įgūdžių, kad spręstumėte XX amžiaus žmonijos veiksnių problemas.... [-]

Jungtinė Karalystė Nottingham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba