Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Italija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Fizika Italijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis (MSc) yra suteikiamas sėkmingai studentų pasirinktą studijų programą pabaigusiems specialistams. Būtent šis laipsnis studentams gali atverti daugybę karjeros galimybių, o taip pat ir gali paskatinti juos siekti akademinės karjeros ir rinktis doktorantūros studijas.

Fizikos akademines programas ar akademinius kursus pasirinkę studentai itin išsamiai nagrinėja įvairių gamtos kūnų energijos šaltinių niuansus bei jų sandaros subtilybes. Tad būtent fizikos studentai savo studijų metu analizuoja pačius įvairiausius gamtoje randamus objektus, nuo mažiausiųjų molekulių ar atomų iki didžiųjų dangaus kūnų.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Fizika Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Fizika, Italija

Politecnico di Milano

Pagrindinis šios magistrantūros studijų programos tikslas yra parengti inžinierių, galinčių „gaminti“ inovacijas tiek pramoninėje aplinkoje, tiek pagrindiniuose tyrimuose ... [+]

Misija ir tikslai

Pagrindinis šios magistrantūros studijų programos tikslas yra parengti inžinierių, galinčių „gaminti“ inovacijas tiek pramoninėje aplinkoje, tiek pagrindiniuose tyrimuose, kurie yra labai konkurencingi pasaulinėje rinkoje, ypač atsižvelgiant į fizinius ir optinius technologijos, nanotechnologijos ir fotonikos sektoriai.

Fizinis inžinierius gali kreiptis į visus sektorius, kuriuose sukurtos pažangios technologinės sistemos: lazeriai, fotonika, medžiagų technologija, biomedicinos optika ir kt.Kursas turi du galimus užbaigimus:

Nanooptika ir fotonikaNano ir fizinės technologijos

Karjeros galimybės

Inžinerinės fizikos absolventas gali kreiptis į visus tuos sektorius, kuriuose plėtojamos pažangios technologinės sistemos, pvz., Lazeriai ir jų taikymai, fotonika, vakuuminės programos, medžiagų technologija ir biomedicinos optika.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Padova

Dėl didelių duomenų atsiradimo sukėlėme duomenų kompleksų, kurių sudėtingesnė struktūra nei standartinė fizika, sprogimas. Šioje programoje mes suteiksime naujų teorinių ... [+]

Dėl didelių duomenų atsiradimo sukėlėme duomenų kompleksų, kurių sudėtingesnė struktūra nei standartinė fizika, sprogimas. Šioje programoje mes suteiksime naujų teorinių ir skaičiavimo priemonių, kurios padės išspręsti šią problemą fizikų mąstysenoje.

Kurso aprašymas

Programa ketina sukurti akademinį ir profesinį figūrą, kuris apjungia pažangias fizikos srities žinias su aukšto lygio mokymu duomenų moksle.

Mokslinių tyrimų fizikoje pagrindas yra sudėtingų gamtos reiškinių modeliavimas ir teorinis aiškinimas iš didelių duomenų kiekių. Didžiųjų duomenų revoliucija šiuo požiūriu pristato šiandienos fiziko iššūkius ir galimybes. Be duomenų mokslininko skaičiaus, specializuoto tik didelių duomenų kiekio analizėje, vis labiau aišku, kad taip pat reikia mokyti duomenis, galinčius sukurti tokiam tyrimui esminius metodus ir metodus - šiuo požiūriu mes pavadinome Duomenų fizikos programa .... [-]

Italija Padua
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba