Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Fizika Rumunijoje - 2019

Magistro studijų programos suteikia tokį patį titulą laipsnį - Master. Magistrantūros studijų, tokių kaip magistro mokslo yra sutrumpintas magistro laipsnį. Mokslas magistras Vadybos programos arba mokslo vadybos mokslo magistras yra studijų pakopos programų bendrą valdymą. Tai reiškia, kad studentai gauna akademinį išsilavinimą gylis refleksijos ir abstrakcijos. Kapitonai paprastai gali būti klasifikuojami kaip magistro (magistrantūros) ar populiarios Dailės magistras (MA). Mokslo (MSC) Meistras paprastai skiriamas už sėkmingai siekti doktorantūros programas su mokslo ar technine taško konvergenciją.

Fizika - tai akademinė studijų sritis, kuri yra orientuota į įvairiausių gamtos kūnų energijos šaltinių tyrinėjimą. Tad būtent fizikos studijas pasirinkę studentai ypatingai išsamiai nagrinėja įvairiausias su energija susijusias temas. Kadangi fizika yra gana praktiškas mokslas, į šio tipo akademines studijų programas yra įtraukiamos ne tik teorinės paskaitos bet ir gana daug praktinio darbo universitetų laboratorijose. Be to, studentai dažnai turi galimybę atlikti ir profesinę praktiką.

Rumunijos universitetų kvalifikacija labai vertinami ir pripažįstami Europoje ir už jos ribų, mažiausias mokestis už mokslą ir pragyvenimo lygis Europoje. Rumunai seną ir turtingą istoriją, ypač sostinėje Bukarešte su 2 milijonai žmonių. Tarptautinė studentų, norinčių studijuoti Rumunijoje gali kreiptis arba į Švietimo ir mokslo ministerijos arba pasirinkto Rumunijos universitete, siekiant gauti patvirtinimo pažymėjimą.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Fizika Rumunijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Fizika, Rumunija

Universitatea De Vest Din Timisoara

Ši magistrantūros studijų programa skirta bendrosios reliatyvumo, kvantavimo lauko teorijos ir papildomų skaičiavimo metodų studijoms. Kursai, studijuojami šioje programo ... [+]

Ši magistrantūros studijų programa skirta bendrosios reliatyvumo, kvantavimo lauko teorijos ir papildomų skaičiavimo metodų studijoms. Kursai, studijuojami šioje programoje, suteikia galimybę derinti studentų analitinius ir skaičiavimo įgūdžius ir padėti jiems plėtoti karjerą mokslinių tyrimų srityje daugelyje sričių fizikos ir uždarose srityse.

Pagrindiniai dalykai

Mokymo programą galite rasti fakulteto tinklalapyje adresu:

href = "https://physics.uvt.ro/astrophysics-elementary-particles-and-computational-physics/

Žemiau pateikiami kai kurie mokymo programos dalykai:

Pirmas semestras

Teorinės fizikos papildaiMolekulinės ir atominės fizikos papildymaiKietojo kūno fizikos ir statistinės fizikos papildaiMedžiagos fizikos papildymai... [-]
Rumunija Timișoara
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba