tiksliųjų mokslų magistro studijų programų - Gamtos mokslai

Palyginti 369 tiksliųjų mokslų magistro programas - Gamtos mokslai

Gamtos mokslai

Tiksliųjų mokslų magistras specialistams paprastai atveria daugiau geriau apmokamo darbo variantų, o taip pat ir galimybę siekti akademinio pasaulio aukštumų. Šio tipo studijas gali rinktis bakalauro laipsnį jau turintys specialistai, kurie atitinka jų pasirinktos magistro studijų programos reikalavimus - tai paprastai būna tam tikras disciplinų kreditų skaičius bei tinkamas anglų kalbos testo rezultatas. Gamtos mokslo magistro laipsnis specialistams suteikia įvairių konkrečių privalumų.

Kas yra gamtos mokslų magistras (angl. MSc in Natural Sciences)? Į šį studijų lauką paprastai yra įtraukiami tokie dalykai kaip fizika, astronomija, chemija, ekologija ir t.t. Vieną iš šių studijų pasirinkę studentai gilinasi į įvairiausių gyvybės formų funkcijas bei vystymosi eigą. Gamtos mokslo magistro studijomis besidomintys studentai gali rinktis vieną iš daugybės įvairių šios srities specialybių, pvz., jie gali stoti į energetikos, žuvininkystės, biologijos, bio-inžinerijos, kosmoso ar termo-inžinerijos magistro studijas. Šio tipo studijų programos paprastai trunka vienerius metus, tačiau, priklausomai nuo universiteto bei šalies, kurioje norite mokytis, šios studijos gali trukti ir ilgiau. Kai kurie universitetai siūlo ir kalbos kursus, kuriuos studentai gali lankyti dar prieš prasidedant studijų programai. Užimtiems, ar toli nuo jų pasirinkto universiteto gyvenantiems ir kraustytis nenorintiems studentams taip pat patartumėme apsvarstyti ir nuotolinio mokymo ar internetines magistro studijų programas.

Gamtos mokslų magistro studijas pasirinkę studentai gali žinių ir patirties semtis iš šios srities vadovų bei akademinio pasaulio lyderių, jie taip pat turi galimybę pusmečiui ar ilgesniam laikui išvykti mokytis į užsienį ar rinktis norimus pasirenkamuosius studijų kursus, jie taip pat turi geras sąlygas dirbti su profesionaliais dėstytojais bei motyvuotais kurso draugais ir taip pasiruošti konkurencingos, bet itin įdomios karjeros pradžiai.

Šio tipo studijų kaina, be abejo, labai priklauso nuo pasirinktos studijų programos, universiteto bei šalies, kurioje norite mokytis. Todėl prieš pasirenkant konkrečias studijas, vertėtų susisiekti su jus dominančiais universitetais ir gauti daugiau informacijos apie studijų kainas bei galimas stipendijas.

Gamtos mokslų magistro studentai įgyja kritinio mąstymo bei mokslinio tyrimo atlikimo įgūdžių. Jie taip pat įgyja ir komunikacijos bei profesinio darbo gebėjimų, kurie yra itin pravartūs pradėjus dirbti. Studijų metu įgytas žinių ir įgūdžių bagažas studentams leis darbą pradėti mokslinėse laboratorijos, gamtos draustinių biuruose, taip pat teismo medicinos srityje, informacijos ar patento mokslo įmonėse, o taip pat ir vadybos konsultavimo organizcijose. Tad gamtos mokslų magistras atveria itin platų karjeros galimybių spektrą.

 

Jeigu domitės gamtos mokslų magistro studijomis, siūlome peržvelgti čia pateiktas studijų programas. Jeigu jums kils klausimų apie kurią nors iš programų, galėsite užpildyti užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.

Skaityti Daugiau

Master in Integrated Systems Biology

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Liuksemburgas

[+]

Svarbiausi faktai Daugiafunkcinis mokslinių tyrimų magistrantūros kursas 2 metų dieninė programa / 4 semestrai (120 perkeliamų ECTS taškų) Mažos klasės dydžiai ir individualus mokymasis: maks. 24 studentai per metus Studentai naudoja state-of-the-art eksperimentines ir skaičiavimo priemones Stiprūs ryšiai su Liuksemburgo universiteto Life Sciences Research Unit (LSRU) ir Liuksemburgo sistemų biomedicinos centru (LCSB). Visi kursai mokomi anglų kalba Paraiškų pateikimo terminas: liepos 28 d [-]

Meistras Kosminių Tyrimų

Rice University | Wiess School of Natural Sciences
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Houston + 1 daugiau

Šis laipsnis yra vienas iš penkių takelių į profesinį magistro programos Rice įkurdinta į Wiess mokyklos gamtos mokslų ir orientuota į mokymo studentams erdvėje inžinerijos ir mokslo siekiant sukurti naujas galimybes tiems studentams, kurie domisi dirba kosminių technologijų pramonei ketinimų ar susiję valdžios subjektai, pvz NASA, taip pat vyriausybinės santykių pozicijos ne pelno organizacijų, pramonės ir akademinių institucijų. Šios magistro laipsnius yra skirtas studentams, siekiantiems įgyti papildomų techninių pagrindinę kompetenciją kartu su patobulinta valdymo, ryšių ir vadovavimo įgūdžiai formuojant MOKINIO mokėjimo lygį, kuris viršija bakalauro lygio, ir sudaryti kryžminio funkcinės gebėjimus, reikalingus moderniame pramonės ir vyriausybės , [+]

"NASA buvo ilgas ir produktyvius santykius su ryžiais universiteto, kuris prasideda nuo Johnson Space Center įsteigimo. Šis bendradarbiavimas tęsiasi iki šiol. Kaip dalis bendro NASA misija, mes skirta švietimo visais lygmenimis, ypatingą dėmesį skiriant švietimo programas, kurios atitinka mūsų darbuotojų poreikius. Ryžiai istoriškai išsilavinę mūsų neįvykdyti mokslininkus ir inžinierius. Profesionali magistro laipsnis kosminių tyrimų telpa mūsų darbuotojai turi, nes ji suteikia mokymus visoje techninėse srityse, nuo mokslo prie praktinio inžinerija ir vadyba. Tokio tipo programos gali pagerinti mūsų darbuotojų, kaip mes toliau į 21-ojo amžiaus transformacijos žmogaus skrydžio į kosmosą. Mes tikimės, kad ir toliau mūsų tvirtus santykius su ryžiais ir savo programą. "... [-]


Master in Biology

Hampton University
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hampton

[+]

Mokyklos programos ir organizacijos

Departamentas siūlo programas, skirtas kartu stiprinti mokinių mokymąsi ir sąveiką už klasės ribų ir laboratorijos nustatymus. Tai apima:

Prieš sveikatos programą; SEEDŲ programa (ekologijos švietimo, vystymosi ir tvarumo strategijos); MAPS klubas (ikimokyklinių studentų mažumų asociacija); Biologijos žurnalo klubas; TUI biologijos klubas.

[-]

MS Geografinių Informacinių Sistemų (GIS)

Elmhurst College
Internetinės Ištęstinės August 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Elmhurst

Į geografinių informacinių sistemų "MS iš Elmhurst College duos jums išsamių žinių apie geografinių srityje ir supažindinti jus su erdvinio mąstymo ir geografinių informacinių sistemų (GIS), kaip priemonė naudojama paraiškų pramonėje įvairovė. [+]

Išskleisk savo ateitį su GIS online magistro žiniomis!

Geospatial technologijos veikia beveik kiekvieną gyvenimo aspektą, nuo navigacijos nepažįstamoje kaimynystėje iki gyventojų ligų stebėjimo modelių. Pasak JAV darbo departamento, geoerdvinės technologijos yra viena iš trijų didelio augimo XXI amžiaus pramonės šakų. Tai reiškia didelę galimybę - ir "Elmhurst MS" GIS sistemoje - būsite gerai pasirengę susitikti.

"Elmhurst" turi kažkokį koledžą, kuris nėra specialus GIS serveris ir prieiga prie profesinės "Esri GIS" programinės įrangos. Taigi, jūs gausite kažką, ko dauguma studentų nebus: aukščiausios klasės apdorojimo galia iš įprasto kompiuterio.... [-]


Biologija (magistrantūra)

University of Szeged
Su bendrabučiu 4 semestrus September 2018 Vengrija Szeged

Pirmieji 4 semestrų trukmės programos metai yra paskaitos, seminarai ir praktiniai mokymai pažangiose genetikos, molekulinės biologijos, biotechnologijų, bioinformatikos, imunologijos, ląstelių biologijos, mikrobiologijos ir augalų biologijos srityse. [+]

Apie programą

Programa suteikia mūsų studentams griežtą ir sudėtingą mokymo programą, padedančią jiems sėkmingai atlikti savo post-akademines ir profesines pastangas. Pirmieji 4 semestrų trukmės programos metai yra paskaitos, seminarai ir praktiniai mokymai pažangiose genetikos, molekulinės biologijos, biotechnologijų, bioinformatikos, imunologijos, ląstelių biologijos, mikrobiologijos ir augalų biologijos srityse. Tiek pagrindiniai dalykai, tiek taikomieji / pramoniniai moksliniai aspektai bus plačiai nagrinėjami. Antrus metus studentai turės keletą laboratorinių kursų, skirtų įvairiems molekulinės biologijos, ląstelių biologijos, biotechnologijų, mikrobiologijos ir augalų biologijos aspektams. Fakulteto absolventai paprastai pasirenka savo karjerą mokslinių tyrimų laboratorijose, švietimo įstaigose, ligoninėse, klinikose, aplinkos apsaugos agentūrose, farmacijos, maisto, žemės ūkio ir chemijos pramonėje. Sėkmingi absolventai taip pat gali tęsti studijas ir tyrimus, kreipdamiesi į mūsų tarptautinę biologijos doktorantūrą. University of Szeged programa.... [-]


Master's Degree Programme in Physical and Chemical Science: Materials Chemistry

University of Turku
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Suomija Turku

[+]

Šis laipsnis turi atitikti ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų minimumo.

REIKALAVIMAI, KURIUOSE REIKIA SPECIFINIS LAIKAS

Pareiškėjo ankstesnis laipsnis, kurio pagrindu jis nori įstoti į magistro studijų programą, turėtų būti atitinkamas studijų sritis.

[-]

Msc Ir Mres Psichologinio Tyrimo Metodus

Nottingham Trent University School of Social Sciences
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Mūsų MSc / MRes Psichologiniai tyrimo metodai suteikia plačią mokymo tiems, kurie nori sukurti platų [+]

Mūsų MSc / MRes Psichologiniai tyrimo metodai suteikia plačią mokymo tiems, kurie nori plėtoti platų pritaikomais įgūdžiais susijusių su nepriklausomų mokslinių tyrimų ir už jos ribų.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Magistrantūros ir MRes Psichologiniai tyrimo metodai buvo specialiai sukurta siekiant parengti absolventus psichologijos ar gretutinių disciplinų; - Daktaro laipsnį; - Tyrimai, susiję karjeros akademinėje ar taikomosios psichologijos disciplinų; ir - karjera, kurios duomenų tvarkymo ir analitiniai įgūdžiai yra svarbūs.

Studentai taip pat baigti kursą, kaip pagerinti savo mokslinių tyrimų gebėjimus rengiantis tolesniam mokymuisi, kaip profesionalaus psichologo (dažnai kaip klinikinių ar švietimo psichologas) priemonėmis.... [-]


Master of Science in Chemistry with an Emphasis in Education

Grand Canyon University
Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 8 savaites September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City South Phoenix Scottsdale + 5 daugiau

Grand Canyon University’s Master of Science in Chemistry with an Emphasis in Education degree program provides a career path in education for those with a passion for chemistry. [+]

Overview

Specialize in Chemistry and Education

Grand Canyon University’s Master of Science in Chemistry with an Emphasis in Education degree program provides a career path in education for those with a passion for chemistry. Prepare to teach undergraduate courses in chemistry at a two-year or four-year institution in both campus and online modalities.

The chemistry education program’s curriculum balances chemistry content with pedagogical practices, so students can advance their understanding of chemistry concepts, as well as develop into an effective educator. One unique aspect of GCU’s industry-led curriculum is the integration of faith reflecting the core values of the university’s Christian worldview. Questions of ethical philosophy in relation to science, chemistry and technological innovation arise in classroom discussions. Exploring these challenges and conflicts helps cultivate leaders in the field who are ready to make a difference with strong moral conviction.... [-]


Magistras Bioorganinės Chemijos Ir Teršalų Toksikologijos

University of Hradec Králové, Faculty of Science
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Čekija Hradec Králové

Magistro laipsnis kursas BIOORGANIC chemijos ir toksikologijos teršalų yra skirta studentams, kurie domisi platesnio tyrimo biologiškai aktyvių cheminių junginių. Šis tyrimas remiasi bakalauro studijų chemijos ir toksikologijos ir analizė teršalų. [+]

Magistro laipsnis kursas BIOORGANIC chemijos ir toksikologijos teršalų yra skirta studentams, kurie domisi platesnio tyrimo biologiškai aktyvių cheminių junginių. Šis tyrimas remiasi chemijos, toksikologijos ir teršalų analizės bakalauro studijomis. Tyrimas sudaro du lygiagrečiai fokusavimo -Bioorganic chemijos, toksikologijos teršalų. Abu dalykai yra bendri pagrindai privalomų dalykų forma ir skiriasi privalomojo pasirenkamojo dalyko, atitinkamai pasirenkamų dalykų. Per reikalaujama kursai, pagrindinis dėmesys yra sutelktas į įgyti žinių apie struktūrinės, fizinės ir cheminės, analizės, molekulinių biologinių, biocheminių ir toksikologinius aspektus biologiškai aktyvių junginių. Bioorganinės chemijos dėmesys sutelktas į privalomus pasirenkamuosius junginių struktūros objektus silico metodais, analizės metodais ir biocheminiais metodais. Neprivalomi dalykai yra orientuoti į chemines, biologines ir toksikologines problemas. Tyrimas baigtas valstybės egzaminą BIOORGANIC chemijos, analitinės chemijos, biochemijos ir gynybos diplominis darbas. Toksikologinių teršalų dėmesys sutelktas į privalomus pasirenkamuosius dalykus analitinės chemijos, biochemijos ir toksikologijos srityse. Neprivalomi dalykai yra orientuoti į chemines, biologines ir toksikologines problemas. Tyrimas baigtas valstybės egzaminą BIOORGANIC chemijos, analitinės chemijos, toksikologijos ir gynybos diplominis darbas.... [-]


MSc Kompiuterizuota Matematika

An-Najah National University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Palestinos valstybė Nablus

Pagal An-Najah National University , matematikos katedra priėmė universiteto misiją, susijusią su matematika: siūlyti aukštąjį matematikos mokymą palestiniečių studentams ir remti mokslinius tyrimus matematikos srityje, siekiant užpildyti spragą ir tobulinti Palestinos studentų žinias. [+]

Fakultetas

Magistrantūros studijų fakultetas

Programos aprašymas

- Programos vizija: Matematikos mokslo ir (arba) kompiuterinės matematikos magistrantūros studijų magistrantūros studijų magistro studijų programose kurti matematikos mokslo studijų koncepcijas; tobulinti mūsų matematikos magistrantūros akademinių, mokslinių tyrimų ir techninių lygių kokybę, kad jie prisidėtų prie teorinių ir taikomųjų sričių bei taptų visuotinai gerbiamais kokybės ir aukštojo mokslo lygmenimis.

- programos misija: Pagal An-Najah National University , matematikos katedra priėmė universiteto misiją, susijusią su matematika: siūlyti aukštąjį matematikos mokymą palestiniečių studentams ir remti mokslinius tyrimus matematikos srityje, siekiant užpildyti spragą ir tobulinti Palestinos studentų žinias.... [-]


Master Mokslo Matematikos (msmth)

American University of Sharjah
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah

Mūsų magistras matematikos (MSMTH) programa suteikia studentams su griežta ir išsamios žinios apie įvairių teorinės ir taikomosios srityse matematikos. [+]

Mūsų Magistro matematikos (MSMTH) programos suteikia studentams griežtą ir išsamių žinių apie platų teorinės ir taikomosios srityse matematikos.

Mūsų programa yra skirta išmokyti studentus su įvairių profesinių tikslų, nuo darbo ar karjeros verslo, pramonės ar vyriausybių, į pagrindinio mokymo pamatų, reikalingų gauti mokslinių tyrimų karjerą ar siekti daktaro laipsnį matematikos ar su matematika susijusios srityse.

Mūsų tikslai

Mes tikime, kad MSMTH absolventas yra kvalifikuotas į:

teikti analitinius įgūdžius, būtinus formuluoti ir spręsti sudėtingus matematinius problemų, kurios yra aktualiais teorinės ir taikomosios matematikos srityse kurti matematinius įgūdžius ir žinias, siekiant palengvinti karjeros švietime, versle ar pramonėje arba siekti daugiau pažangių studijų, pavyzdžiui, daktaro laipsnį matematikos ar matematikos srityse, susijusiose su teikti matematinius įgūdžius ir žinias apibūdinti ir spręsti sudėtingas kiekybinius problemas, kylančias versle ar pramonėje Mūsų tikslas ... [-]

Magistro Pramonės Ir Taikomosios Matematikos

Eindhoven University of Technology
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Olandija Eindhoven

Ši studijų programa orientuota į matematinius modelius, pažangias modeliavimo ir kompiuterinių skaičiavimų. Šios priemonės ir metodai vis dažniau rasti naudojimą naujų technologinių pokyčių, ir todėl šio magistro programa siūlo pradėti savo indėlį į visuomenės technologinius poreikius, ir dabar, ir ateityje. [+]

Pagal gidą pasirenkant magistrantūros programa 2016 kapitonas Pramonės ir taikomosios matematikos yra geriausias taikomosios matematikos magistro programa Nyderlandų!

Penkerius metus TU / E buvo geriausias technologijos universitetas, 2016 TU / e yra antras geriausias technologijos universitetas.

Už magistrantūros programų tyrimo skaičiai yra 70 proc remiantis reitingų studentų ir 30 proc tų, kurias NVAO (akreditacijos organizacijos Nyderlanduose ir Flandrijoje).

Programa

Ši studijų programa orientuota į matematinius modelius, pažangias modeliavimo ir kompiuterinių skaičiavimų. Šios priemonės ir metodai vis dažniau rasti naudojimą naujų technologinių pokyčių, ir todėl šio magistro programa siūlo pradėti savo indėlį į visuomenės technologinius poreikius, ir dabar, ir ateityje. ... [-]


Magistras Fotonikoje Ir Kvantuose

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Maskva

Fotonika ir kvantinės medžiagos yra viena iš svarbiausių šiuolaikinio mokslo ir technologijų sričių. Mūsų magistrantūros programa suteikia pasaulinio lygio švietimo ir mokslinių tyrimų fotonika, biophotonics ir nanoelektronika - mūsų studentai bus pasirengę taikyti fundamentinių mokslų ir inžinerijos požiūris į aukšto lygio mokslinių tyrimų ir pramonės užduotis. [+]

Fotonika ir kvantinės medžiagos yra viena iš svarbiausių šiuolaikinio mokslo ir technologijų sričių. Mūsų magistrantūros programa suteikia pasaulinio lygio švietimo ir mokslinių tyrimų fotonika, biophotonics ir nanoelektronika - mūsų studentai bus pasirengę taikyti fundamentinių mokslų ir inžinerijos požiūris į aukšto lygio mokslinių tyrimų ir pramonės užduotis.

Modes ir trukmė: 2 metai (dieninė)Paraiškų pateikimo terminas: 2018 m. Birželio 16 dMokestis už mokslą: mokestis už studijas, atleidžiamas iš kandidatųKalba: AnglųVieta: Maskva, Rusija

Pagrindinės Photonics ir Quantum Materials programos savybės yra šios:

Organizuojamas jungtiniose tinklo formose su Maskvos fizikos ir technologijos institutu, spektroskopijos institutu ir fizikine fizika SU anksčiauPlėtoja plačias žinias apie pagrindines taikomojo fizikos sritis ir pažangias teorines žinias bei eksperimentinį mokymą subdisciplinaiApima pagrindines šiuolaikinės optikos ir kondensuotųjų medžiagų fizikos temasSuteikia įgytų žinių ir įgūdžių pritaikymo patirtį šiuolaikinių mokslo ir pramonės problemų kaip individų ar kaip komandos dalisSuteikia stiprią tarpdisciplininį bendradarbiavimą įvairiose srityse, apimančiose fiziką, medžiagų mokslus, matematikos biofiziką ir chemijąSuteikia bendrą supratimą apie mokslinį darbą ir sugebėjimą naudoti aukščiausią įrangą, organizuoti ir sėkmingai užbaigti mokslinių tyrimų projektąProgramos struktūra:... [-]

Sistemų Biologijos Magistras

Maastricht University, Faculty of Science and Engineering
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Olandija Mastrichto

Ar norite geriau suprasti pagrindinius gyvenimo mechanizmus? Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, kaip galite naudoti biologiją ir matematiką, norėdami gauti gilesnį supratimą apie gyvūnų ir augalų evoliuciją, ligų vystymąsi ir galbūt naujų gydymo būdų kūrimą? Tada "Systems Biology" yra tinkama programa jums! Ši programa suteiks jums žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų išsiaiškinti šių sistemų sudėtingumą ir panaudoti ją akademinei, pramonės ir socialinei pažangai. Kai baigsite, jūsų sugebėjimas suvienyti gyvosios gamtos mokslus ir matematiką suteiks jums puikią karjeros kandidatą medicinos moksliniams tyrimams, vaistų kūrimui ir biotechnologijoms. [+]

Ar norite geriau suprasti pagrindinius gyvenimo mechanizmus? Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, kaip galite naudoti biologiją ir matematiką, norėdami gauti gilesnį supratimą apie gyvūnų ir augalų evoliuciją, ligų vystymąsi ir galbūt naujų gydymo būdų kūrimą? Tada "Systems Biology" yra tinkama programa jums!

Sistemų biologija taps pagrindiniu biologijos mokslu šiame amžiuje. Jis gali būti naudojamas sistemingai kaupti žinias visuose lygmenyse, nuo molekulių iki visiško ekosistemų ir integracijos į kiekybinius (kompiuterinius) modelius. Šie modeliai leidžia tiksliai imti biologinius procesus.

Ši programa suteiks jums žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų išsiaiškinti šių sistemų sudėtingumą ir panaudoti ją akademinei, pramonės ir socialinei pažangai. Kai baigsite, jūsų sugebėjimas suvienyti gyvosios gamtos mokslus ir matematiką suteiks jums puikią karjeros kandidatą medicinos moksliniams tyrimams, vaistų kūrimui ir biotechnologijoms.... [-]


Magistras Nanotechnologijoje

Jyväskylä University Faculty of Mathematics and Science
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Suomija Jyväskylä

Kaip Nanomokslų magistrantūros studijų studentas, jūs surinksite daugiadalykę patirtį fizikos, chemijos, ląstelių ir molekulinės biologijos srityse. Šis fizikos ir chemijos bei biologijos derinys, kurį siūlo programa, yra unikalus Suomijoje, taip pat užsienyje, kur dažniausiai trūksta biologijos. [+]

Magistro studijų programa Nanomokslai, magistras (2 metai)

TAIKANT

Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2017 m. Lapkričio 15 d., O paraiškų pateikimo terminas - 2018 m. Sausio 10 d.

Daugiau apie šią programą skaitykite universiteto tinklalapyje.

studijų tikslai

Kaip Nanomokslų magistrantūros studijų studentas, jūs surinksite daugiadalykę patirtį fizikos, chemijos, ląstelių ir molekulinės biologijos srityse. Šis fizikos ir chemijos bei biologijos derinys, kurį siūlo programa, yra unikalus Suomijoje, taip pat užsienyje, kur dažniausiai trūksta biologijos. Programa idealiai tinka tiems, kurie domisi gamtos mokslais plačiąja prasme, ir tiems, kurie nori suprasti gamtą ir reiškinius gamtoje iš daugybės perspektyvų, nuo atominio lygio iki organizmų. Tai suteikia puikių gebėjimų sekti naujausiomis mokslo ir technologijų raidą bei baigti eksperimentą sparčiai besivystančiose nanomokslų ir nanotechnologijų srityse.... [-]