Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 tiksliųjų mokslų magistro programas - Grafinis dizainas

Mokslininkai, kurie nori gauti magistro laipsnį, dar vadinamą magistrantūra, savo akademinius tyrimus sutelkia į inžinerijos, matematikos ir mokslus. Magistrantūros studijų programos yra prieinamos universitetuose, o studentai gali tekti baigti daktaro disertaciją, stažuotę ar programą, prieš uždirbdami laipsnį.

Kas yra grafinio dizaino magistrantūra? Magistrantūros programos šioje srityje dažnai sutelkiamos į tam tikrą grafinio dizaino plotą, pavyzdžiui, judesio grafiką, fotografiją, dizainą ar sąveikos dizainą. Studentai gali mokytis naudodami laboratorijų, lauko projektų ir klasių studijas. Profesionalūs grafikos dizaineriai gali būti kviečiami teikti studentams paskaitas, o studentai gali turėti galimybę eiti ekskursijas grafikos dizaino kompanijose ir studijose.

Moksleiviams pavyksta įgyti grafinio dizaino magistro laipsnį, suteikiant galimybę užmegzti profesinius santykius su nacionaliniais ir tarptautiniais grafikos dizaino specialistais, kompanijomis ir studijomis. Magistro laipsnis gali būti tik tai, ką asmuo turi įgyti už geresnę darbo vietą ir (arba) gauti didesnį atlyginimą.

Bendrieji veiksniai, lemianti, kiek magistrantūros programos išlaidos apima programos vietą ir trukmę. Studentai gali taip pat manyti, kad yra mažiau brangu užsitikrinti internetą kaip nuotolinio mokymosi studentą. Tai yra gera idėja kreiptis į būsimas mokyklas, kad gautumėte naujausią finansinę informaciją ir stipendijų pasiūlymus.

Asmenys, turintys grafinio dizaino magistro laipsnį, yra keliose skirtingose ​​pramonės šakose, pavyzdžiui, didmeninės prekybos, gamybos, specializuotų dizaino paslaugų, reklamos ir leidybos srityse. Tie, kurie dirba dizaino firmose, dažnai yra dizaino komandų nariai, tačiau dizaineriai gali pasirinkti dirbti savarankiškai kaip laisvai samdomi darbuotojai. Dizaineriai, kurie sutelkia dėmesį į judesio grafiką, dažnai randa darbo galimybes interneto dizaino, transliuojamos televizijos, daugialypės terpės ir verslo komunikacijose.

Imk pirmą žingsnį uždirbti savo magistrantūros grafinį dizainą iš tarptautinio ar nacionalinio universiteto. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.   

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Grafinis dizainas

Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Studijų šaką sudaro dvi glaudžiai susijusios specializacijos, kompiuterių grafika ir kompiuterinių žaidimų kūrimas. Kompiuterių grafikos specializacija siūlo mokymus įvai ... [+]

Studijų šaką sudaro dvi glaudžiai susijusios specializacijos, kompiuterių grafika ir kompiuterinių žaidimų kūrimas. Kompiuterių grafikos specializacija siūlo mokymus įvairiuose vizualiniuose moksluose, įskaitant geometrinį modeliavimą, atvaizdavimą (vaizdo sintezę), taip pat vaizdo analizės ir kompiuterinės vizijos pagrindus.

Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Priėmimo sąlygos

Priėmimo peržiūros proceso tikslas - pasirinkti iš pareiškėjų grupės tuos asmenis, kurie parodė, jog iš Karolio universiteto studentai tikisi, kad jie yra pajėgūs ir rūpestingi. Jei norite kreiptis į anglų kalbos žinias ar matematikos magistro programas, turite:... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment

Paimkite magistro kelią ir tapkite 3D dizaino specialistu, pasirinkdami profesijas, įskaitant virtualią aplinką, architektūrą, kompiuterinius žaidimus ir vaizdo efektus. ... [+]

3D vizualizavimas ir animacija vaidina svarbų vaidmenį daugelyje sričių, o šių žiniasklaidos populiarumas tiesiog auga. Skaitmeninė animacija suteikia akį traukiančius specialius efektus XXI amžiaus mėgstamiausiuose filmuose ir televizijos laidose; 3D dizainas taip pat yra būtinas kasdieniam darbui visame pasaulyje, nuo kompiuterinių žaidimų kūrimo, virtualios virtualaus pasaulio kūrimo ir pramoninio dizaino iki rinkodaros, gaminio dizaino ir architektūros.

GCU 3D dizaino virtualiose aplinkose programa padės jums įgyti sėkmingos karjeros kaip vizualaus dizainerio įgūdžių. Programa yra praktiška ir orientuota į karjerą, orientuota į dabartinius pramonės poreikius, technologijas ir praktiką. Jokios išankstinės 3D dizaino žinios neprivalomos.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba