Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Belgija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Gyvenimiški įgūdžiai Belgijoje - 2019

Mokslo ar magistro laipsnį Mokslas magistras yra akademinis laipsnis pristatyti universitetų daugelyje šalių. Mokslas magistras yra populiarus pasirinkimas baigusi bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Gyvenimo įgūdžių studija vertinama kasdieniame gyvenime reikalingiems įgūdžiams. Pavyzdžiui, kolegijos lygmenyje gyvenimo įgūdžių tyrimas gali išmokyti tinkamą laiko valdymą, kritinį mąstymą, bendravimą ir net konfliktų sprendimą.

Belgija yra žinomas kaip Europos širdyje ir tarptautinių tinklų šakotuvo. Kaip tarptautinių studentų Belgijoje jums bus apsuptas daugiakultūrės bendruomenės.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Gyvenimiški įgūdžiai Belgijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvenimiški įgūdžiai, Belgija

Ghent University - Faculty of Bioscience Engineering

Mokslo magistras, atsakingas už mitybą ir kaimo plėtrą, siekia suteikti išsamias žinias ir praktines žinias, susijusias su mitybos ir kaimo plėtros temomis, sukurti bendr ... [+]

Pirmaisiais mitybos ir kaimo plėtros magistro metais siekiama suteikti gilias žinias ir žinias, susijusias su su mityba ir kaimo plėtra susijusiomis temomis, sukuriant bendrą akademinį lygį tarp įvairių programos studentų. Programa susideda iš pagrindinių žinių, įžvalgų ir įgūdžių maisto produktų gamybos, transformavimo, konservavimo, rinkodaros ir vartojimo srityse. Kita vertus, jame yra praktiškai orientuotas komponentas, leidžiantis absolventams identifikuoti problemas taikant kiekybinius ir kokybinius tyrimo metodus ir analizės metodus, įvertinti ir ranguoti priežastis, planuoti, vykdyti ir įvertinti tinkamas intervencijas.

Antrieji metai suteikia išsamesnį supratimą apie konkrečias problemas ir jų sprendimus, kuriuos sudaro pasirinktiniai (neprivalomi) kursai ir magistrantūros studijos (30 ECTS).... [-]

Belgija Ghent
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba