Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Inžinerijos studijos Ispanijoje - 2020

Magistro studijų programos suteikia tokį patį titulą laipsnį - Master. Magistrantūros studijų, tokių kaip magistro mokslo yra sutrumpintas magistro laipsnį. Mokslas magistras Vadybos programos arba mokslo vadybos mokslo magistras yra studijų pakopos programų bendrą valdymą. Tai reiškia, kad studentai gauna akademinį išsilavinimą gylis refleksijos ir abstrakcijos. Kapitonai paprastai gali būti klasifikuojami kaip magistro (magistrantūros) ar populiarios Dailės magistras (MA). Mokslo (MSC) Meistras paprastai skiriamas už sėkmingai siekti doktorantūros programas su mokslo ar technine taško konvergenciją.

Mūsų kasdienybėje naudojami įrankiai, struktūros bei automatinės mašinos yra kuriamos įvairių sričių inžinerijos specialistų. Šios srities specialistai savo darbe pasitelkia ne tik matematikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias, bet ir kūrybinio mąstymo įgūdžius, kurie jiems padeda įgyvendinti geriausias bei inovatyvias idėjas.  

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Inžinerijos studijos Ispanijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Ispanija

Advanced Materials Science and Engineering

„ AMASE Master“ yra tarptautinė medžiagų mokslo ir inžinerijos magistro programa. Studijuojate dviejuose iš keturių Europos universitetų iš skirtingų šalių (Vokietijos, P ... [+]

Advanced Materials Science and Engineering - AMASE yra tarptautinė medžiagų mokslo ir inžinerijos magistro programa.

Programa skirta medžiagų ir inžinerijos bei susijusių sričių, tokių kaip matematika, fizika, chemija ar fizinė chemija, studentams. Studentai studijuoja dviejuose iš keturių universitetų ir mokosi vietos kalba.

Šiuo metu programa nefinansuojama per „Erasmus Mundus“. Jei stipendijos bus prieinamos 2021/2022 metams, apie tai paskelbsime čia ir mūsų svetainėje.

Programos įvadas

AMASE iš pirmo žvilgsnio:

Studijų programa

AMASE - Advanced Materials Science and Engineering... [-]

Ispanija Barselona
Spalis 2020
Anglų,Vokiečių,Prancūzų kalba,Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba