Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Kanada Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Informacinės sistemos Kanadoje - 2019/2020

Magistro studijų programos suteikia tokį patį titulą laipsnį - Master. Magistrantūros studijų, tokių kaip magistro mokslo yra sutrumpintas magistro laipsnį. Mokslas magistras Vadybos programos arba mokslo vadybos mokslo magistras yra studijų pakopos programų bendrą valdymą. Tai reiškia, kad studentai gauna akademinį išsilavinimą gylis refleksijos ir abstrakcijos. Kapitonai paprastai gali būti klasifikuojami kaip magistro (magistrantūros) ar populiarios Dailės magistras (MA). Mokslo (MSC) Meistras paprastai skiriamas už sėkmingai siekti doktorantūros programas su mokslo ar technine taško konvergenciją.

Jeigu domitės rinkodara ar kitomis verslo funkcijomis, o taip pat jaučiate potraukį informacinėms technologijoms, siūlytumėme pasidomėti informacinių sistemų studijų programomis. Kadangi į šio tarpdisciplininio tipo studijų programas yra įtraukiamos gana įvairios akademinės disciplinos, šios studijos studentus paruošia įvairioms karjeros kryptims.

Kanada yra Šiaurės Amerikos šalis, sudaryta iš dešimties provincijų ir trijų teritorijų. Įsikūręs šiaurinėje žemyno dalyje, ji tęsiasi nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno ir į šiaurę į Arkties vandenyne.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Informacinės sistemos Kanadoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Kanada

NYIT - Vancouver

Informacijos, tinklo ir kompiuterių saugumo mokslo magistro programoje kritiškai vertinsite įvairius techninius / architektūrinius sprendimus, kad sumažintumėte riziką, s ... [+]

Informacijos, tinklo ir kompiuterių saugumo mokslo magistro srityje jūs:

kritiškai vertina įvairius techninius / architektūrinius sprendimus, skirtus sumažinti riziką, sušvelninti priešiško veiksmo padarinius ir susigrąžinti nuo išpuoliųkurti, įdiegti ir palaikyti programinės įrangos priemones, skirtas tinklo saugumui keliose operacinėse sistemose palaikytiprižiūri organizacijos informacijos gyvenimo ciklą, įskaitant saugios infrastruktūros planavimą, įsigijimą ir įgyvendinimątyrimo algoritmo sąvokos, kompiuterinė teismo ekspertizė, rizikos valdymas ir teisiniai klausimai, įsibrovimų aptikimas ir įsilaužėlių naudojimas

NYIT profesoriai buvo apdovanoti keliais prestižiniais mokslinių tyrimų stipendijomis šioje srityje, įskaitant:... [-]

Kanada Vancouver
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba