Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 tiksliųjų mokslų magistro programas - Interjero dizainas

Universitetai siūlo mokslų magistro arba magistro laipsnį mokslininkams, kurie sutelkia savo studijas į mokslus, mediciną ar inžineriją. Programos trunka nuo dviejų iki trejų metų ir dažniausiai reikalauja, kad studentai baigtų darbą prieš suteikiant laipsnį.

Tiesiog kas yra interjero dizaino magistrantūra? Antrosios pakopos interjero dizaino programos yra skirtos padėti studentams augti profesionaliai ir kultūriniu požiūriu, nes jie mokosi interpretuoti ekspansyvų interjero ir išorinio dizaino sritį. Kursai skirti mokyti mokinius apie techninius, funkcinius, estetinius ir technologinius kosmoso aspektus, taip pat apie tai, kaip ši erdvė jungiasi prie vartotojo ir bendro kambario tikslo.

Uždirbę magistro laipsnį interjero dizaino studentai turi galimybę gauti geresnes darbo galimybes, kurios gali padėti pagerinti jų karjeros, taip pat jų darbo užmokesčio. Magistro interjero dizaino programos taip pat gali suteikti studentams žinių, reikalingų mokytis kurti daugiau erdvių, pavyzdžiui, auditorijose, parodose, universitetuose ir ligoninėse.

Kalbant apie tai, kiek studentas gali tikėtis sumokėti už magistro laipsnį, kainos skiriasi kiekviename regione ir kiekvienoje šalyje. Geriausia, kad interjero dizaineriai tiesiogiai susipažintų su būsimos mokyklos priėmimo biurais, kad sužinotų apie naujausias mokymo išlaidas, mokesčius ir stipendijas.

Kai interjero dizaineris uždirba interjero dizaino magistro laipsnį, jis gali būti pasirengęs dirbti su kompanija arba dizaino studija. Karjeros galimybės yra veiklos direktorius, meno koordinatorius ir meno vadovas. Prekyboje gali būti siūlomos darbo galimybės, o dizaineriai taip pat gali dirbti dėl nepanaudotų pramonės ir paslaugų sričių grąžinimo ir grąžinimo. Dizaineriai gali turėti specialių sričių, įskaitant tvarumą, apšvietimą, virtuvę ir vonią, ir universalų dizainą.

Imk pirmą žingsnį kuriant savo karjerą ieškodami interjero dizaino programų visame pasaulyje. Užpildykite savo programą universitetuose tradicinėje aplinkoje arba kursitės internetu kaip nuotolinio mokymosi studentas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą. 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Interjero dizainas

Politecnico di Milano

Šia programa siekiama mokyti aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie gali kritiškai spręsti kraštovaizdžio ir interjero erdvinio dizaino, naujų interjerų ir efemerinių ... [+]

Misija ir tikslai

Šia programa siekiama mokyti aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie gali kritiškai spręsti kraštovaizdžio ir interjero erdvinio dizaino , naujų interjerų ir efemerinių / laikinų erdvių klausimus . Vidaus ir erdvės dizaineriai galės kūrybiškai dirbti projektuose, turinčiuose novatorišką funkcinį, estetinį, techninį ir technologinį požiūrį net ir socialinėms inovacijoms. Programai būdingos skirtingos didaktinės veiklos, pradedant nuo monokursinių kursų iki eksperimentinių dirbtuvių ir dizaino studijos, kur studentams suteikiama galimybė eksperimentuoti su dizaino profesijomis.

Karjeros galimybės

Interjeras ir erdvinis dizaineris gali dirbti dizaino studijose ar įmonėse kaip veiklos, orientuotos į įvairias sritis: vidaus aplinka, mažmeninė prekyba, kultūros gamybos vietos (auditorijos, muziejai, galerijos, parodos), viešųjų erdvių (biurų, ligoninių, mokyklų) direktorius. , universitetai), viešbučių prekyba ir pramonės / paslaugų sričių pertvarkymas. Programa yra mokoma anglų kalba ir siūlo dvi dvigubas laipsnių galimybes su Tongji universitetu ir Tsinghua universitetu Kinijoje.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Politecnico di Milano

Švietimo kelias Mgr Programa "Architektūra - Integruota aplinka - interjeras" suteikia pažangias mokymo Architektūros dizaino srityje, siekiant studijų praktikų, galinčių ... [+]

Misija ir tikslai

Programa orientuota į pakeitimus ir miesto audinio regeneracijai, taip pat silpnų teritorijose, nuo intervencijos statybinių plėtinių ir transformacijos, restauravimas ir stiprinimas. Programa suteikia galimybę apibūdinti studijų planą pagal asmeninius interesus pasirenkant, be privalomų kursų, daug pasirenkamųjų teminių dizaino studijos. Be to, specialūs kursai, kuriais siekiama teikti pažangias žinias Kompiuterinės dizainas yra prieinami per visą dviejų yearprogramme. Šalia ugdymo veikloje, mokyklos numato tarptautinių seminarų, konferencijų, seminarų ir pažintinių vizitų skaičių didinti akademinį vystymąsi. Baigusiems mūsų magistrantūros programą šiuo metu dirba kaip nepriklausomi specialistai, viešojo administravimo, mokslinių tyrimų institutų, privačių firmų tiek Italijoje, tiek užsienyje. Politecnico Milano buvo gyvena daug žinomų architektų 20-ojo amžiaus, pavyzdžiui, Renzo Piano Franco Albini Achille Castiglioni, Franca Helg Ernesto Nathan Rogers, Aldo Rossi,, Programa yra dėstoma Anglų.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba