Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos California Palo Alto Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos in Silicon Valley Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Mokslo ar magistrantūros Master magistro laipsnis paprastai gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse. Magistro gali būti kursas pagrindu, mokslinių tyrimų pagrindu, arba jų mišinys.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Silicio slėnis yra žinomas už tai, kad prie technologijų bumo Kalifornijoje centre. Miestas buvo dėl technologinių pasiekimų smaigalys nuo 20 amžiaus pradžioje. Mieste yra arti prie kai kurių iš tautos geriausių universitetų.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų in Silicon Valley Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Sofia University

Mokslo magistras informatikos Sofijoje universiteto suteikia studentams su plataus fone programinės įrangos kūrimo ir kitų pagrindinių disciplinų kompiuterių mokslo. Ji t ... [+]

Meistras Kompiuterių Mokslo

Mokslo magistras informatikos Sofijoje universiteto suteikia studentams su plataus fone programinės įrangos kūrimo ir kitų pagrindinių disciplinų kompiuterių mokslo. Ji taip pat suteikia studentams galimybę tęsti savo žinias pamatinių ir taikomųjų temomis. Įsikūręs Palo Alto, iš Silicio slėnio širdyje, vos kelios minutės nuo geriausių kompanijų, tokių kaip "Google", "Apple", HP ir "Facebook" suteikia studentams su aplinka turtinga galimybėmis.

Mūsų fakulteto nariai yra dirbę Fortune 500 kompanijų ir pradedantiesiems, ir gavo savo Ph.Ds iš mokyklų, pavyzdžiui, MIT, Stanford, Carnegie Mellon universiteto, UC Berkeley, Oxford, University of Southern California, ir Sidnėjaus universitetas... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Palo Alto
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba