Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Ohio Findlay Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Findlay Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis, angliškai trumpinamas MSc (Master of Science) - tai tarptautiniu mastu pripažintas akademinis laipsnis, kuris atspindi tam tikrą žinių lygį studento pasirinktoje srityje. Daugelis šio laipsnio studijų programų trunka dvejus metus, po kurių studentai pradeda dirbti arba renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoja į tolimesnes doktorantūros studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Findlay yra miestas rasti Ohajo ir faktiškai antras pagal dydį šiaurės vakarų Ohajo valstijoje. Nikas vadinamas "vėliavos City" Findlay turi stabilius sveikatos ir švietimo sistemų reformas, kad tarnauti bendruomenei efektyviai. Jis gyvena garsaus universiteto, kuri siūlo bakalauro ir magistro programas švietimo srityje.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Findlay Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

The University of Findlay

Iš Findlay anketa Magistro taikomosios apsaugos ir Analytics universitetas dėmesys skiriamas pažangių kursinių vadovavimo ir technologijų, ypač didelių duomenų ir kiberne ... [+]

Pasirengti lyderio vaidmens technologijų su mokslo magistras Taikomoji apsaugos ir Analytics nuo Findlay universiteto.

Iš Findlay universiteto Magistro Mokslo Taikomosios apsaugos ir Analytics orientuota į pažangias kursinių vadovavimo ir technologijas, specialiai didelių duomenų ir kibernetinio saugumo, ir gali būti baigtas per dvejus metus.

Kaip mokslo magistras Taikomosios apsaugos ir Analytics padidinti savo karjerą? Šis laipsnis yra skirta pagerinti savo dabartinę IT žinias per saugumo ir didelių duomenų analizės srityse, taip pat plėsti savo verslo įgūdžius apskaitos, finansų, projektų valdymo ir bendro valdymo ir vadovavimo informacija ir technologijomis. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Findlay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Findlay

Mokslas magistras Aplinkos, saugos ir sveikatos vadybos (ESH) laipsnis buvo sukurta siekiant suteikti absolventams įgūdžių, reikalingų priimti vadovavimo ... [+]

Aplinkos, saugos ir sveikatos vadybos magistro laipsnis

&nbsp

Ar jums darbo specialistas arba neseniai koledžas? Sprendimų priėmėjas jūsų organizacijoje? Politika orientuota ir analizės? Reikia interneto klasių, kad tilptų savo tvarkaraštį?

Mokslas magistras aplinkos, saugos ir sveikatos vadybos (ESH) laipsnis, sukurta siekiant suteikti absolventams būtinų įgūdžių, leidžiančių priimti vadovavimo sprendimus ir vadovauti aplinkosaugos, saugos ir profesinės sveikatos (ESH) karjeros. Programa jungia mokslo, technikos, politikos ir verslo sąvokas, parengti studentus penkiose srityse:

1 Verslo Žinios: susitarimo vykdomosios, strateginių ir operatyvinių verslo sąvokos, kaip jie taikomi ESH klausimai ; ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Findlay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba