Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos California Hayward Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Hayward Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Hayward, Kalifornija yra miestas garsėja klesti konservų gamybos pramonei 20-ojo amžiaus. Miesto ekonomika perkelta į pramonės gamyba ir mažmeninė prekyba. Štabas yra valstybiniams universitetas, sauja bendruomenės kolegijų ir daugiau privačių universitetų, kurie visi pasiūlyti kokybiškas programas įvairių profesijų.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Hayward Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

California State University, East Bay

Šis laipsnis skirtas dirbantiems specialistams, kurie užima vadovaujančias / vadovaujančias pareigas statybų pramonėje arba planuoja tobulinti savo karjerą valdydami dide ... [+]

Programos aprašymas

Šis laipsnis skirtas dirbantiems specialistams, kurie užima vadovaujančias / vadovaujančias pareigas statybų pramonėje arba planuoja tobulinti savo karjerą valdydami didelius statybos projektus. „Cal State East Bay“ programa skiriasi nuo kitų statybų valdymo programų, nes ji pagrįsta gerai subalansuota mokymo programa, apimančia įvairius statybos vadybos profesijos aspektus. Studentai imsis reikalingų teisinių ir aplinkosaugos kursų statybos, pažangiųjų technologijų, projektų planavimo ir kontrolės, išlaidų įvertinimo, finansinės ir rizikos valdymo klausimais. Studentai taip pat turės platų pasirenkamųjų kursų pasirinkimą iš statybos vadybos, inžinerijos, verslo ar kitų pakopų kursų, kuriems bus suteiktas skyriaus pritarimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hayward
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba