Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Idaho Boise Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Boise Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai jų pasirinktos specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijos paprastai trunka ketverius akademinius metus. Į daugelį magistro studijų programų yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, kurių metu studentai gali įgyti praktikoje pritaikomos patirties.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Boise turi didžiausią populiaciją Idaho narėje. Yra daug techninių mokyklų pasirinkti ir 4 universitetuose, vykdančiuose trejų ar ketverių metų studijų programas.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Boise Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Idaho
Boise
Studijų tipas
Tempas
Boise State University College of Business & Economics

Ši programa yra gerai tinka studentus verslo, kad nori tapti kvalifikuota sėdėti už CPA egzaminą ... [+]

Apskaitos katedros Boise State University pradėjo savo magistro Apskaita - Mokesčiai studijų programą rudens semestre, 1996. Programa yra skirta parengti studentus užimtumo, mokesčių specialistų valstybinio sektoriaus finansų apskaitos, privataus sektoriaus ir vyriausybės ir teikti daugiausia mokesčių išsilavinimą. Todėl reikia kursai už mokesčių vyksta iki minimumo.

Šios programos tikslai apima tiek konceptualaus supratimo mokesčių ir biudžeto politikos tikslus ir plėtros griežtą techninę kompetenciją taikant teisės vystymąsi. Iš visų apskaitos IS kursai - Mokesčiai studijų programą, gali būti naudojami siekiant patenkinti mokslo reikalavimus sėdėti už profesionalų egzaminus, pavyzdžiui, CPA pavadinimo. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boise
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Boise State University College of Business & Economics

Mokslų magistras Apskaita bent Boise State University yra skirta parengti kandidatų į platesnę sistemą, verslo sprendimų priėmimo karjerą. ... [+]

Mokslų magistras Apskaita bent Boise State University yra skirta parengti kandidatų į platesnę sistemą, verslo sprendimų priėmimo karjerą.

Pagrindinį vaidmenį, kad programa bus parengti studentus karjeros valstybės apskaitoje kaip atestuoti viešieji buhalteriai (CPA). Programa orientuota į audito ir patvirtinti funkcijų viešosios apskaitos.

Šiandienos verslo aplinkos sudėtingumą reikia viešieji buhalteriai turi patirties apskaitos principus ir procedūras, ir suprasti, finansų, vadybos, teisės ir mokesčių padarinius verslo sandorius. CPA taip pat turi turėti galimybę aiškiai bendrauti su klientais ir paliečiamos trečiosios šalys, ir su darbuotojais. Dėl savo finansines žinias, CPA dažnai tarnauja kaip patarėjai platų verslo sprendimus. Studentai galės plėtoti savo dalykinę patirtį ir verslo žinių, reikalingų šioms paslaugoms teikti. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boise
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba