Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Indiana Notre Dame Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos in Notre Dame Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Mokslo ar magistrantūros Master magistro laipsnis paprastai gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse. Magistro gali būti kursas pagrindu, mokslinių tyrimų pagrindu, arba jų mišinys.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

"Notre Dame" yra įsikūręs Indijos, JAV. Notre Dame yra namų aukštai įvertinta universitetų kuri yra laikoma viena iš pirmaujančių mokslinių tyrimų institutų JAV. Kartu su akademinės kompetencijos aukštųjų mokyklų mieste pasiekė daug pergalių sporte taip pat.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų in Notre Dame Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

Mokslų magistras apskaitos programą nuosekliai buvo suskirstytos į dešimtuką tautos. Šiuo metu ji yra klasifikuojama nacionaliniu kaip šeštą "Best apskaitos programa" 20 ... [+]

MS Apskaitos

Mokslų magistras apskaitos programą nuosekliai buvo suskirstytos į dešimtuką tautos. Šiuo metu ji yra klasifikuojama nacionaliniu kaip šeštą "Best apskaitos programa" 2012 Viešosios apskaitos ataskaitoje ir yra atvira vidaus ir tarptautinių pareiškėjams, kurie turi bakalauro laipsnį (arba jos tarptautinį ketverių metų ekvivalentą) iš akredituotos kolegijos arba universiteto su apskaitos koncentracija. AACSB akredituota MS apskaitos programa atitinka 150 valandų daugiau nei 48 valstybių ir jurisdikcijų priimtas sertifikavimo ir ia kaip CPA švietimo reikalavimus.

MS apskaitos programa yra vienerių metų, dviejų semestrų (30 valandų) studijų programa, kuri yra siūloma visą laiką, tradicinis akademinis metus. Priėmimo suteikta etapais, rudenį ar pavasarį semestrą įrašą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Notre Dame
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Indiana University Graduate School – Cybersecurity

Tik „Indianos universiteto kibernetinio saugumo rizikos valdymo“ MS suteiks jums unikalų ir vertingą gebėjimą atpažinti ir sumažinti įvairias kibernetines grėsmes jūsų pa ... [+]

Kovoti su kibernetinėmis atakomis

Naujausi kibernetiniai nusikaltimai parodė kibernetinio saugumo svarbą. Organizacijoms reikia profesionalų visais lygiais, ne tik IT skyriuje, kurie supranta techninius, teisinius ir verslo aspektus, susijusius su kibernetinio saugumo rizikos valdymu, ir kaip apsaugoti privatumą.

Tik „Indianos universiteto kibernetinio saugumo rizikos valdymo“ MS suteiks jums unikalų ir vertingą gebėjimą atpažinti ir sumažinti įvairias kibernetines grėsmes jūsų pasirinktoje karjeros kelyje.

Ši studijų programa sujungia kibernetinio saugumo kursus iš trijų IU aukščiausio lygio mokyklų - Informatikos, skaičiavimo ir inžinerijos mokyklos, Kelley verslo mokyklos ir Maurerio teisės mokyklos - ir vienareikšmiškai orientuojasi į technologijų, verslo ir teisę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Notre Dame
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba