Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos California Irvine Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Irvine Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Mokslo ar magistro laipsnį Mokslas magistras yra akademinis laipsnis pristatyti universitetų daugelyje šalių. Mokslas magistras yra populiarus pasirinkimas baigusi bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Ervinas miestas buvo suplanuotas ir nustato Irvine Bendrovės 1960-ųjų. Jis išaugo į uostą dažniau nei 200.000 gyventojų per jos ribų. Miestas buvo reitinguojami tarp penkių geriausių vietų gyventi skolinga savo kokybės patalpose ir mokyklose, kurie apima universitetų ir kolegijų įvairovė.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Irvine Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Westcliff University

Mokslo magistro informacinių technologijų (MSIT) studijų programa suteikia holistinę perspektyvą į informacinių technologijų srityje, siekiant užtikrinti, kad studentai į ... [+]

MSIT programos aprašymas

Mokslo magistro informacinių technologijų (MSIT) studijų programa suteikia holistinę perspektyvą informacinių technologijų srityje, siekiant užtikrinti, kad studentai įgytų žinių apie daugybę technologijų, skatinančių 21-ojo amžiaus verslą. Mokymo programoje pateikiamos techninės ir valdymo žinios, reikalingos tinkamai įdiegti ir valdyti IT saugumo strategijas, siekiant apsaugoti technologijų turtą, infrastruktūrą ir duomenų analizę. Dabartinė informacija Technologas pagerins jų techninę galią ir sužinos, kaip rinkti, analizuoti ir interpretuoti verslo informaciją, atitinkančią jų atitinkamas sritis.

Programos tikslas

Programos rezultatai, kuriuos turi įgyti studentai... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Irvine
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Westcliff University

Mokslo magistro kompiuterių mokslų (MSCS) programa yra skirta profesinių karjeros technologų skaičiavimui srityje. Jame pristatoma moderni mokymo programa, kuri iššūkius ... [+]

Programos misija

Westcliff University Mokslo magistras kompiuterių mokslų programoje misija yra parengti studentus įnešti vertingą indėlį kuriant, plėtojant ir gaminant kompiuterių mokslo sprendimus šioje srityje. Programos absolventai turės galimybę taikyti kompiuterių mokslo koncepcijas, siekdami organizacinių tikslų, skatinančių ir palaikančių konkurencinį pranašumą, tuo pačiu naudodamiesi kompiuterių mokslo, informacinių technologijų ir inžinerijos sritimi, sprendžiant sudėtingas verslo problemas. į šiuolaikinės pramonės klausimus.

Programos aprašymas

Mokslo magistro kompiuterių mokslų (MSCS) programa yra skirta profesinių karjeros technologijų srityje skaičiavimo srityje. Jame pateikiama moderni mokymo programa, pagal kurią studentai skatinami taikyti projektavimo, kritinio ir algoritminio mąstymo, naujovių, valdymo ir problemų sprendimo principus kompiuterių mokslo srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Irvine
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba