Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Illinois Joliet Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Joliet Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

MSC reiškia magistro. Tai antrosios pakopos švietimo magistro 's laipsnis suteiktas universitetų įvairiausiose šalyse. Laipsnis paprastai studijavo tiksliuosius mokslus, o kartais ir socialinių mokslų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Joliet Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Illinois
Joliet
Studijų tipas
Tempas
University of St. Francis

Laipsnis veda į mokytojo Leader patvirtinti. Jis skirtas mokytojams, kurie nori būti mokyklos vadovas, išskyrus pagrindinio arba asistento pagrindinės, pavyzdžiui, katedr ... [+]

Programa susideda iš 30 kredito valandos ir gali būti baigtas per penkias (5) semestrus. Kursai yra siūlomi kohortos nustatymas. Yra vienas semestras praktikumas su bendradarbiaujančio administratorius ir fakulteto priežiūros paramą. Nėra mokytojas atleidimo laikas yra privalomi.

Laipsnis veda į mokytojo Leader patvirtinti. Jis skirtas mokytojams, kurie nori būti mokyklos vadovas, išskyrus pagrindinio arba asistento pagrindinės, pavyzdžiui, katedrų vedėjai, programų vadovams, ugdymo specialistas ir kt.

Dėl priėmimo informacijos prašome kreiptis Maggie Stevenson ne (815)740-3389 arba mstevenson@stfrancis.edu~~pobj. Jei turite klausimų, susijusių su nauja programa, susisiekite su Dr birželis Grivetti ne (815)740-3649 arba jgrivetti@stfrancis.edu~~pobj.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Joliet
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba