Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Montana Bozeman Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Bozeman Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis, angliškai trumpinamas MSc (Master of Science) - tai tarptautiniu mastu pripažintas akademinis laipsnis, kuris atspindi tam tikrą žinių lygį studento pasirinktoje srityje. Daugelis šio laipsnio studijų programų trunka dvejus metus, po kurių studentai pradeda dirbti arba renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoja į tolimesnes doktorantūros studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Bozeman miestas yra vienas iš didžiausių gyventojų Montana. Regionas turi kalnų ir viršūnių, kad pritraukti daug turistų ir trokštantis studentams su už lauko meile.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Bozeman Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Montana State University

MSSE programa siūlo novatoriškus internetinius ir miesteliu grindžiamus aukštojo mokslo kursus praktikuojantiems mokslo pedagogams. Individualūs studijų planai siūlo kurs ... [+]

MSSE programa siūlo novatoriškus internetinius ir miesteliu grindžiamus aukštojo mokslo kursus praktikuojantiems mokslo pedagogams. Individualūs studijų planai siūlo kursus visose mokslo disciplinose ir yra skirti atsižvelgti į studento būseną, interesus ir karjeros tikslus. Kursai gali būti imami profesiniam tobulėjimui ar studijoms.

30 kreditų magistrantūros studijų programą galima užpildyti daugiau kaip 80% visų kursų, kuriuos priima internetas, naudojant asinchroninį, kompiuteriu perduodamą ryšį. Studijų programa gali prasidėti nuo internetinių kursų bet kuriame semestre ar vasaros kampelių lauko / laboratorijos mokslo kursuose MSU-Bozeman, Montana Campus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bozeman
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba