Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos California Moraga Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Moraga Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

MSC reiškia magistro. Tai antrosios pakopos švietimo magistro 's laipsnis suteiktas universitetų įvairiausiose šalyse. Laipsnis paprastai studijavo tiksliuosius mokslus, o kartais ir socialinių mokslų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Moraga įsikūręs Contra Costa County, Kalifornijoje, JAV. Daugiau nei 4000 doktorantai studijuoja katalikų universiteto mieste. Yra daug privačių kolegijų mieste taip pat.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Moraga Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
California
Moraga
Studijų tipas
Tempas
Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Mokslas magistras Finansų analizė ir investicijų valdymas "(MS-Faim) yra orientuota į įmonių finansinę analizę, kiekybinius metodus, investicijų portfelio valdymo ir rizi ... [+]

Mokslas magistras Finansų analizė ir investicijų valdymas "(MS-Faim) yra orientuota į įmonių finansinę analizę, kiekybinius metodus, investicijų portfelio valdymo ir rizikos valdymo. Jos teorijos ir praktikos derinys suteikia įžemintą ir praktinis mokymas. Studentams, turintiems bakalauro laipsnių disciplinų, tokių kaip verslo, ekonomikos, apskaitos, matematikos, statistikos, inžinerinės ir mokslo ir MS-Faim programą, tačiau ji yra atvira visiems, kurie yra kvalifikuoti.

MS-Faim programa yra visą darbo laiką, spynos žingsnio ir kohortos pagrindu ir yra mokoma per 5 akademinės ketvirčius, apimanti 15 mėnesių iš eilės. Programa studijuoja naujų studentų kasmet liepos. Amerikos vadybos asociacijos vykdomasis Konferencijų centras, įsikūręs Marriott Hotel 4 ir rinkos San Francisco Financial District užsiėmimai vyksta vėlai po pietų ir vakarais. Mokiniai 2 pamokas per ketvirtį ir klasės susitinka kartą per savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Moraga San Francisco
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba