Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos New Hampshire Plymouth

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Plymouth Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Kur gi jūs aptarti istorija, folkloras ir kultūra Jungtinių Amerikos Valstijų pabrėžiant Plimutas miestas yra privalomi. Mieste taip pat žinomas kaip Amerikos gimtajame mieste. Plymouth pagrindu kolegijose ir kelių universitetų miesteliai pora tarnauti į miestą.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Plymouth Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
New Hampshire
Plymouth
Studijų tipas
Tempas
Plymouth State University

Aplinkos mokslų ir politikos magistro tikslas - išplėsti studentų supratimą apie gamtos, socialinius ir fizinius aplinkosaugos aspektus. Studentai dirba su fakulteto nari ... [+]

Aplinkos mokslų ir politikos magistro tikslas - išplėsti studentų supratimą apie gamtos, socialinius ir fizinius aplinkosaugos aspektus. Studentai dirba su fakulteto nariais tokiose srityse kaip miško ekosistemos, hidrologija, klimato kaita, aplinkosaugos ekonomika ir žemės naudojimo planavimas, siekiant sužinoti apie mokslo ir politikos ryšius.

Mūsų daugiadisciplininis požiūris padeda studentams ugdyti gebėjimą analizuoti ir kūrybiškai mąstyti apie aplinkosaugos problemas, kad suprastų mokslinius aplinkosaugos problemų pagrindus, taip pat socialinius, politinius ir ekonominius veiksnius, kurie formuoja tinkamą valdymą ir politikos priemones.

Programa turi būti lanksti, kad atitiktų skirtingus atskirų studentų poreikius. Nors dauguma studentų yra visą darbo dieną, mūsų programa skirta ne visą darbo dieną dirbantiems studentams ir studentams, besidomintiems profesinio tobulinimosi kursais. Programoje gali būti imamasi ne daugiau kaip 12 kreditų. Priklausomai nuo pasirengimo, dieninių studijų studentai gali gauti aukštąjį išsilavinimą, įskaitant stipendijas ir mokymą. Jei reikia daugiau informacijos apie finansavimo galimybes, susisiekite su programos koordinatoriumi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Plymouth
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Plymouth State University

Plymuto valstybinio universiteto magistro laipsnio (angl. Masters degree) magistro programos, skirtos sporto treniruotėms, bus pasirengusios sėkmei lauke ir lauke, nuo ik ... [+]

Plymuto valstybinio universiteto magistro laipsnio (angl. Masters degree) magistro programos, skirtos sporto treniruotėms, bus pasirengusios sėkmei lauke ir lauke, nuo ikimokyklinio lavinimo iki praktikos ir žaidimo medicinos aprėpties iki žalos įvertinimo ir reabilitacijos. Dirbdami glaudžiai su fakulteto nariais, kurie yra patyrę ir gerbiami sportininkų mokymo specialistai, studentams patinka, kad turėsite puikių rezultatų. Jei jūsų tikslas yra tapti BOC sertifikuotu sporto treniruokliu arba išplėsti savo išsilavinimą kaip sertifikuotą sporto trenerį, Plymouth valstijos profesionalios ar po profesinės sporto mokymo programos padės jums ten patekti.

Pasirinkite vieną iš dviejų sportinių treniruočių programų:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Plymouth
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba