Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Sunnyvale Jungtinės Amerikos Valstijos 2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis (MSc) yra suteikiamas sėkmingai studentų pasirinktą studijų programą pabaigusiems specialistams. Būtent šis laipsnis studentams gali atverti daugybę karjeros galimybių, o taip pat ir gali paskatinti juos siekti akademinės karjeros ir rinktis doktorantūros studijas.Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama… Skaityti daugiau

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis (MSc) yra suteikiamas sėkmingai studentų pasirinktą studijų programą pabaigusiems specialistams. Būtent šis laipsnis studentams gali atverti daugybę karjeros galimybių, o taip pat ir gali paskatinti juos siekti akademinės karjeros ir rinktis doktorantūros studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Sunnyvale Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020

Skaityti mažiau
University of East-West Medicine
Sunnyvale, Jungtinės Amerikos Valstijos

Herguan universiteto magistras informatikos teikia profesionalias ir praktinių informatikos mokslo kvalifikuotiems studentų studijų lygiu.

Herguan universiteto magistras informatikos teikia profesionalias ir praktinių informatikos mokslo kvalifikuotiems studentų studijų lygiu. -
MSc
Dieninės
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis