Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Texas San Antonio Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos San Antonio Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

MSC reiškia magistro. Tai antrosios pakopos švietimo magistro 's laipsnis suteiktas universitetų įvairiausiose šalyse. Laipsnis paprastai studijavo tiksliuosius mokslus, o kartais ir socialinių mokslų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

San Antonio yra miestas, pavadintas po Saint Antano Paduviečio. Daugiau nei 31 aukštojo mokslo institucijos priimančiosios daugiau nei 100.000 studentų. Arrieson upės teatras, actekų ant upės, "Fiesta" Noche del Rio ir filmas rūmai yra pagrindiniai miesto lankytinų vietų. "

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos San Antonio Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Texas
San Antonio
Studijų tipas
Tempas
The University of Texas at San Antonio

Elektros inžinerijos magistro laipsnis yra skirtas pasiūlyti studentams galimybę pasirengti lyderio vaidmeniui karjeroje su pramone, vyriausybe ar švietimo institucijomis ... [+]

Programos apžvalga

Elektros inžinerijos magistro laipsnis yra skirtas pasiūlyti studentams galimybę pasirengti lyderio vaidmeniui karjeroje su pramone, vyriausybe ar švietimo institucijomis.

Programoje akcentuojamos penkios koncentracijos: kompiuterių inžinerija, sistemos ir kontrolė, skaitmeninis signalų apdorojimas, ryšiai ir elektroninės medžiagos bei mikro įrenginiai. Baigiamajame darbe siūloma studentams, norintiems gauti tam tikrą mokslinių tyrimų patirtį. Studentams, norintiems į praktinę pramonę orientuotą laipsnį, galima pasirinkti „nonthesis“ .

Kodėl siekti magistro elektrotechnikos srityje?Ph.D. Programa elektros inžinerijos MS programa Elektros inžinerijos ir MS programa Kompiuterių inžinerija siūlo galimybes tiek pažangių kursų darbą ir mokslinių tyrimų projektą, siekiant parengti studentus vadovavimo vaidmenų inžinerijos karjeros su pramonės, vyriausybės ar švietimo įstaigų.Mūsų studijų programos pabrėžia tiek teorinius, tiek praktinius elektrotechnikos ir kompiuterių inžinerijos aspektus, derindamos universiteto bendruomenės mokymo ir mokslinių tyrimų patirtį su kitų San Antonio mokslinių tyrimų institucijų ištekliais.Elektros ir kompiuterių inžinerijos absolventų fakultetas labai aktyviai atlieka pažangiausius mokslinių tyrimų projektus, kurie teikia tiek mokslinių tyrimų patirtį, tiek finansinę paramą mūsų absolventams.Moksliniai tyrimai atliekami MS Electrical Engineering programoje... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Antonio
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
18 - 30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba