Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Vermont Burlington Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Burlington Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Burlington yra trečdalį Vermonto gyventojų. Tai metropoliteną su jos ekonomika daugiausia remiasi švietimo ir sveikatos paslaugų, kad būtų ideali vieta trokštantiems studijų absolventų.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Burlington Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Vermont

Tai žemos rezidentūros mokslų magistras Gamtos išteklių su koncentracijos Vadovavimas tvarumas yra skirtas besivystančių lyderių, kurie yra įsipareigoję gilinti savo gebė ... [+]

Lyderystė Įkvėptas gamtos išmintis

Į pagreitinto pokyčių ir vis sudėtingesnių iššūkių gyvenimą šioje planetoje veido, tai nėra pakankamai, kad tiesiog padaryti daugiau, ką mes darome. Turime daryti dalykus kitaip.

Tai Mažai rezidentūros magistro gamtinių išteklių su koncentracijos Vadovavimas tvarumo skirtas besivystančių lyderių, kurie yra įsipareigoję deepeningtheir gebėjimą pagreitinti pokyčius ir peržengti ribas.

Mūsų dviejų metų, 30-kredito programa siūlo novatorišką mišinys intensyviai gyvenamųjų ir interneto mokymosi patirtimi. Programa turi keturis gyvenamuosius modulius svyruoja nuo 3 iki 7 dienų Vermonte ir aplink Jungtines Valstijas. Šie susibūrimai pateikti intensyvius patirtinio mokymosi galimybių galimybę, taip pat santykių stiprinimą tarp būrio narių ir su žymiais profesinės filialai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Burlington
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba