Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Massachusetts Waltham Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Waltham Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Magistro studijų programos suteikia tokį patį titulą laipsnį - Master. Magistrantūros studijų, tokių kaip magistro mokslo yra sutrumpintas magistro laipsnį. Mokslas magistras Vadybos programos arba mokslo vadybos mokslo magistras yra studijų pakopos programų bendrą valdymą. Tai reiškia, kad studentai gauna akademinį išsilavinimą gylis refleksijos ir abstrakcijos. Kapitonai paprastai gali būti klasifikuojami kaip magistro (magistrantūros) ar populiarios Dailės magistras (MA). Mokslo (MSC) Meistras paprastai skiriamas už sėkmingai siekti doktorantūros programas su mokslo ar technine taško konvergenciją.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Iš Waltham miestas įsikūręs Massachusetts valstybės ir yra žinomas kaip svarbus veiksnys Amerikos pramoninės revoliucijos. Ji tarnauja kaip mokymo centru vyksta Brandeis universitetas ir Bentley universitetas tarp kitų aukštojo mokslo institucijose.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Waltham Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Massachusetts
Waltham
Studijų tipas
Tempas
Bentley University - McCallum Graduate School of Business

Per kelerius ateinančius metus bus sukurta daugiau nei 2 milijonai naujų duomenų analitikų darbo vietų, o atitinkamos užimtumo galimybės bus padidintos 45 proc. "Bentley ... [+]

" Bentley" "Master of Science" (MS) "Audit Analytics" rengia absolventus apie 2 mln. Naujų duomenų analitikų darbo vietų, kurios bus sukurtos per ateinančius metus, o užimtumo galimybės išaugs 45 proc. Ši sritis teikia vis didėjantį poreikį suprasti "didelius duomenis" per statistiką, duomenų mokslą, ekonomiką, informacijos valdymą, vadybos rinkodarą ir finansavimą.

AACSB akredituota ir pirmoji tokio pobūdžio studijų programa. Audito "Analytics " valstybėje narėje yra "STEM" paskyrimas , nes trejų metų OPT (neprivalomas praktinis mokymas) didėja tarptautinių studentų įsidarbinimo galimybės.

Rasti save "Bentley"

Siekdama sukurti klestinčią studentų, turinčių daugybę gyvenimo ir darbo patirties, populiaciją, "Bentley" atsižvelgia į kandidatų paraiškų visumą, įskaitant ankstesnę darbo patirtį, testo rezultatus, mokymosi tikslus ir kitus veiksnius, kaip mes nustatome sprendimus dėl priėmimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waltham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba