Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Jungtinės Amerikos Valstijos Wisconsin Kenosha Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Kenosha Jungtinės Amerikos Valstijos 2019/2020

Mokslo ar magistro laipsnį Mokslas magistras yra akademinis laipsnis pristatyti universitetų daugelyje šalių. Mokslas magistras yra populiarus pasirinkimas baigusi bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Kenosha yra Viskonsino 'ai ketvirtas pagal dydį miestas ir yra valstybės ' s pietryčių regione.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Kenosha Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Wisconsin
Kenosha
Studijų tipas
Tempas
Carthage College

Kartagenas siūlo magistro laipsnį sparčiai besivystančioje verslo projektavimo ir inovacijų srityje. Tiksliau nei MBA programa, ji gali būti baigta per 10 mėnesių. ... [+]

Kartagenas siūlo magistro laipsnį sparčiai besivystančioje verslo projektavimo ir inovacijų srityje. Tiksliau nei MBA programa, ji gali būti baigta per 10 mėnesių.

Dizainas yra kūrybiškas požiūris į sudėtingų problemų sprendimą. Verslo vadovai mano, kad dizainas vis labiau vertingas, tačiau strategijos gali būti taikomos tik bet kurioje srityje.

Mūsų verslo dizaino ir inovacijų (BDI) seka yra modeliuojama apdovanojimų programose universitetuose, tokiuose kaip Geteborgas (Švedija), Aix-Marseille (Prancūzija), Šiaurės Karolinos valstija ir Case Western Reserve (Cleveland). Sužinokite iš ekspertų fakulteto ir apsilankiusių mokslininkų, kurie turi ilgametę profesinę patirtį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kenosha
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba