Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Kompiuterinių technologijų studijos

Mokslo magistras yra aukštesnio laipsnio bakalauro laipsnį turinčių studentų tęstinis mokymasis. Šio laipsnio tikslas yra padėti mokslininkams įgyti išsamių žinių apie dalyką, kuris gali juos parengti už aukštojo mokymosi karjerą ar doktorantūros studijas.

Kas yra kompiuterių technologijų magistras? Kompiuterių technologija yra kompleksinis kompiuterinių procesų tyrimas. Ši sritis gali būti plati ir eksperimentinė, nes kompiuterių technologai nuolat ieško informacijos apie esamų technologijų priežiūrą, taip pat numatydamos kylančių technologijų tendencijas ir poveikį. Šių tipų studijų programos dažnai apima kursus, apimančius programinės įrangos inžineriją, skaičiavimo teoriją, programavimą, duomenų bazių sistemas, tinklo administravimą, kompiuterių etiką, operacines sistemas, techninę įrangą ir kt.

Kompiuterinių technologijų studentai turi reguliariai spręsti su technologijomis susijusius klausimus, susijusius su pramone, ir dėl to dažnai yra labai analitiški. Šie studentai taip pat gali būti labai detaliai orientuoti, turėdami tendenciją turėti pažangius matematinius įgūdžius.

Mokestis už magistro laipsnį gali skirtis priklausomai nuo programos trukmės ir mokyklos vietos. Studentai raginami susisiekti tiesiogiai su mokykla, kad gautų tiksliausią mokymosi informaciją.

Kompiuterinės technologijos karjeros yra daug daugiau kasdien. Technologijų ir kompiuterių pasaulis nuolat tobulėja, o tai reiškia, kad reikia aukštos kvalifikacijos, formaliai išsilavinusių kompiuterių ekspertų. Nors dauguma studentų, neturinčių aukštesnio laipsnio kompiuterinių technologijų, gali užtikrinti pradinių lygių pozicijas informacinių technologijų ir kompiuterių tinkluose, studentai, įgiję magistro laipsnį, gali siekti valdymo ir kitų lyderių pozicijų tokiems vaidmenims kaip kompiuterių sistemos valdytojas, tinklo valdytojas, saugumo specialistas, medicinos įrašų specialistas, programinės įrangos inžinierius ar kompiuterių technologijų pedagogas.

Universitetai ir kitos švietimo įstaigos visame pasaulyje siūlo daugybę pažangių laipsnių. Daugelis iš šių mokyklų taip pat siūlo internetinius kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Kompiuterinių technologijų studijos

Cracow University of Technology

Studijos šioje programoje su kompiuterių modeliavimo specializacija yra skirtos užtikrinti magistro absolventams tvirtą pagrindą efektyviai naudoti matematikos, fizikos i ... [+]

Studijos šioje programoje su kompiuterių modeliavimo specializacija yra skirtos užtikrinti magistro absolventams tvirtą pagrindą efektyviai naudoti matematikos, fizikos ir kompiuterių mokslo priemones. Absolventas įgis žinių ir įgūdžių fizinių, technologinių, ekonominių, biologinių ir kitų procesų modeliavimo srityje. Studijų metu įgytos kompetencijos:

gamtos reiškinių modeliavimas mokslo ir technologijų srityje, naudojant pažangias kompiuterines programas;simbolinių skaičiavimų, kompiuterinės grafikos ir vizualizavimo pagrindai;kompiuteriu valdomos matavimo stotys mokslinių tyrimų ir pramonės srityse;modernios fizikos, technologijų ir verslo informacinės technologijos: objekto ir mobiliojo programavimo metodai, algoritmai ir skaičiavimo metodai optimizavimo uždaviniuose ir inžineriniai skaičiavimai;modernių matavimo, medicinos, pramonės ir kasdieninio matavimo sistemų metodai;fizika kaip kitų mokslų pagrindas, šiuolaikinės fizikos problemos, įskaitant tas, kurios apibrėžia jos tarpdisciplininį pobūdį kaip mokslą.... [-]
Lenkija Kraków
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba