close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Kompiuterinių technologijų studijos

Mokslo magistras yra aukštesnio laipsnio bakalauro laipsnį turinčių studentų tęstinis mokymasis. Šio laipsnio tikslas yra padėti mokslininkams įgyti išsamių žinių apie dalyką, kuris gali juos parengti už aukštojo mokymosi karjerą ar doktorantūros studijas. Kas yra kompiuterių technologijų magistras? Kompiuterių technologija yra kompleksinis kompiuterinių procesų tyrimas.… Skaityti daugiau

Mokslo magistras yra aukštesnio laipsnio bakalauro laipsnį turinčių studentų tęstinis mokymasis. Šio laipsnio tikslas yra padėti mokslininkams įgyti išsamių žinių apie dalyką, kuris gali juos parengti už aukštojo mokymosi karjerą ar doktorantūros studijas.

Kas yra kompiuterių technologijų magistras? Kompiuterių technologija yra kompleksinis kompiuterinių procesų tyrimas. Ši sritis gali būti plati ir eksperimentinė, nes kompiuterių technologai nuolat ieško informacijos apie esamų technologijų priežiūrą, taip pat numatydamos kylančių technologijų tendencijas ir poveikį. Šių tipų studijų programos dažnai apima kursus, apimančius programinės įrangos inžineriją, skaičiavimo teoriją, programavimą, duomenų bazių sistemas, tinklo administravimą, kompiuterių etiką, operacines sistemas, techninę įrangą ir kt.

Kompiuterinių technologijų studentai turi reguliariai spręsti su technologijomis susijusius klausimus, susijusius su pramone, ir dėl to dažnai yra labai analitiški. Šie studentai taip pat gali būti labai detaliai orientuoti, turėdami tendenciją turėti pažangius matematinius įgūdžius.

Mokestis už magistro laipsnį gali skirtis priklausomai nuo programos trukmės ir mokyklos vietos. Studentai raginami susisiekti tiesiogiai su mokykla, kad gautų tiksliausią mokymosi informaciją.

Kompiuterinės technologijos karjeros yra daug daugiau kasdien. Technologijų ir kompiuterių pasaulis nuolat tobulėja, o tai reiškia, kad reikia aukštos kvalifikacijos, formaliai išsilavinusių kompiuterių ekspertų. Nors dauguma studentų, neturinčių aukštesnio laipsnio kompiuterinių technologijų, gali užtikrinti pradinių lygių pozicijas informacinių technologijų ir kompiuterių tinkluose, studentai, įgiję magistro laipsnį, gali siekti valdymo ir kitų lyderių pozicijų tokiems vaidmenims kaip kompiuterių sistemos valdytojas, tinklo valdytojas, saugumo specialistas, medicinos įrašų specialistas, programinės įrangos inžinierius ar kompiuterių technologijų pedagogas.

Universitetai ir kitos švietimo įstaigos visame pasaulyje siūlo daugybę pažangių laipsnių. Daugelis iš šių mokyklų taip pat siūlo internetinius kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
University of Bath Online
Bath, Jungtinė Karalystė

Prisijunkite prie vienos iš sparčiausiai augančių pramonės šakų Jungtinėje Karalystėje. Iki 2022 m. Reikės daugiau nei 500 000 žmonių, norinčių užpildyti pozicijas trijose auk ... +

Prisijunkite prie vienos iš sparčiausiai augančių pramonės šakų Jungtinėje Karalystėje. Iki 2022 m. Reikės daugiau nei 500 000 žmonių, norinčių užpildyti pozicijas trijose aukščiausios kvalifikacijos grupėse skaitmeninėje arenoje. Vonios universitetas pripažįsta, kad svarbu plėtoti elitinius kompiuterių mokslų specialistus, ir šis kursas suteikia galimybę atnaujinti savo žinias ir pereiti prie savo karjeros, nesvarbu, ar norite būti programinės įrangos kūrėjas ar techninis analitikas. -
MSc
Dalinės
27 mėnesiai
Anglų
Rgs. 2020
31 Liep. 2020
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia