Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 tiksliųjų mokslų magistro programas - Komunikacijos dizainas

Vartotojai priimti sprendimus, remiantis dizaino pateiktų jiems įmonėms varžosi už savo pinigus. Šios įmonės naudoja profesionalai su konkrečių įgūdžių rinkinys, kuris gali būti įgyjama baigus magistro 's laipsnį komunikacijų dizaino. Naudojami bendrauti tarp vartotojų ir verslo žodžiai ir vaizdai dažnai atidžiai kuravo patyrusių dizainerių, kurie uždirbo pasibaigus ketverių metų bakalauro 's laipsnį.

Kas yra Komunikacijos Dizaino Magistro? Ši studijų laukas yra skirtas suteikti studentams galimybę sukurti veiksmingus projektus, kurie tiesiogiai bendrauti pranešimus, skirtus eiti pirmyn. Per iš paskaitos ir išsamių tyrimų derinys, studentai įgyti išsamų supratimą apie tai, kaip projektas gali turėti įtakos didelę auditoriją. Mokantis teorijos, filosofijos ir praktikos komunikacijų dizaino, studentai yra pasirengę siekti aukštų standartų ir sukurti veiksmingą projektavimo darbus.

Studentai, kurie uždirba meistras 's laipsnį komunikacijų dizaino yra pasirengę įsitraukti į darbo rinką ginkluotųjų su profesionalumas, kad juos būtų naudinga darbdaviams. Absolventai dažnai gauti tarpasmeninius, praktinių ir intelektinius įgūdžius, kurie yra būtini siekiant sukurti veiksmingas dizaino sprendimus. Derinant socialinį sąmoningumą su gera vizualiai žinių, studentai yra pasirengę kurti prekių ženklus ir dizainus, bendrauti konkrečius pranešimus.

Studijų kainos komunikacijos dizaino programos gali skirtis priklausomai nuo įstaigos vietą, kartu su kitais veiksniais. Studentai turėtų kreiptis į Priėmimo biuras konkrečios mokyklos tikslios informacijos.

Pelningiausi absolventas laipsnį komunikacijų dizaino rengia studentus karjeros įvairiose srityse. Dauguma kompanijų reikia pagalbos kuriant ženklų, kad išreikšti savo ketinimą vartotojams.Absolventai gali tikėtis rasti darbo viešajame arba privačiame sektoriuje, kaip projektavimo vadybininkų, strategų ir sąskaitų tvarkytojų vidutinio ar viršutinių valdymo funkcijų. Daugelis bendrovių pamatyti nuomos dizainerių, kurie gali padėti plėtoti naują verslą kuriant vertę.

Su daugeliu interneto esamas programas, uždirbti magistro 's laipsnį komunikacijos dizainas gali būti lengviau tiems, kas iš universitetų. Norėdami pradėti procesą, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Komunikacijos dizainas

Politecnico di Milano

Komunikacijos dizaino mokslų magistro programa rengia dizainerį, galinčią susidoroti su strateginėmis komunikacijos problemomis, teikti novatoriškus sprendimus ir koordin ... [+]

Misija ir tikslai

„Laurea Magistrale“ (lygiavertė magistrantūros) programai komunikacijos projektavimo srityje parengia dizainerį, galinčią susidoroti su strateginėmis komunikacijos problemomis, teikti novatoriškus sprendimus ir koordinuoti visus vaidmenis ir kompetencijas, susijusias su sudėtingu komunikacijos projektu.

Palyginti su Laurea (lygiaverčiu bakalauro laipsniui), Laurea Magistrale yra sukurtas ir tobulinamas gebėjimas koordinuoti ir kontroliuoti sudėtingas ryšių sistemas, naudojant žiniasklaidos formas.

Srityse, į kurias įsitraukia absolventai, priskiriama tradicinė ir daugialypė leidyba, prekės ženklo ir produktų tapatybė, produktai ir paslaugos naujai televizijai, informacijos projektavimui, internetui ir mobiliesiems įrenginiams.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aalto University

Tarptautinio dizaino verslo vadybos magistro programa (IDBM) moko studentus meno, verslo, mokslo ir inžinerijos srityse kaip "T formos" specialistus, teikiančius jiems st ... [+]

Tyrimo tikslai

Tarptautinio dizaino verslo vadybos magistro programa (IDBM) yra 120 ECTS kreditų bendras pasiūlymas tarp Aalto University menų mokyklos, dizaino ir architektūros, mokslo mokyklos ir verslo mokyklos. Programa mokoma visiškai anglų kalba. Pirmieji studijų metai susideda iš intensyvių privalomų studijų modulių visose trijose mokyklose ir reikalauja visą darbo dieną. Antrieji studijų metai yra lankstesni, kad atitiktų individualius poreikius ir interesus.

IDBM moko studentus meno, verslo, mokslo ir inžinerijos srityse kaip T formos specialistai, teikiantiems jiems strateginį požiūrį į kūrybišką lyderystę ir tarptautinių dizaino orientuotų verslo, operacijų ir produktų bei paslaugų vystymo valdymą. Tikslas yra įgyti žinių keliose disciplinose ir išmokti susieti savo drausminę patirtį su platesne tarpdisciplinine, tarpdisciplinine ir tarpdisciplinine dizaino verslo sistema. Bendras IDBM programos metodas rengia studentus dirbti daugiakultūrėje aplinkoje ir bendradarbiauja visose nacionalinėse ir kultūrinėse srityse. IDBM programos absolventai galės valdyti ir vadovauti iniciatyvoms ir kitiems asmenims, kad galėtų vykdyti naujas verslo įmones pasaulinėje aplinkoje.... [-]

Suomija Espoo
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Dizainas turi transformacinį poveikį aplink pasauliui. Šis poveikis sumažina kultūrą, verslą, aplinką ir ekonomiką. MSc dizainas verslui suteiks jums supratimą apie šį po ... [+]

Dizainas turi transformacinį poveikį aplink pasauliui. Šis poveikis sumažina kultūrą, verslą, aplinką ir ekonomiką. MSc dizainas verslui suteiks jums supratimą apie šį poveikį ir kaip jūs galite jį formuoti.

Sužinokite, kaip tapti įtakingu komandos žaidėju ir ugdyti vadovavimo bei verslumo įgūdžius.Teorijos ir praktikos mišinys užtikrina, kad visos sistemos ir požiūris yra strategiškai orientuoti.Sužinokite, kaip išnaudoti tokias galimybes kaip kryžminės ekonomikos modelis kūrybinėse pramonėje.Susitarkite su dizaino mąstymu ir pamatysite, kaip jis naudojamas verslo rinkodaroje, sistemų mąstymuose finansų srityje ir tvarumui.Naudokite sistemas, kad suprastumėte organizacijų sudėtingumą.Gaukite naujų perspektyvų dėl strategijos, inovacijų ir dizaino mąstymo.Naudokite projektavimo tyrimo metodus, kurie padėtų suprasti ir sudominti naudotojus.... [-]
Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba