Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Italija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Komunikacijos dizainas Italijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Komunikacijos dizaino studijas pasirinkę studentai savo studijų metu lavina ne tik savo kūrybinius įgūdžius, bet taip pat ir itin išsamiai nagrinėja rinkodaros verslo subtilybes, tam kad galėtų efektyviai sukurti rinkodaros žinutes, kurios gebėtų paveikti tam tikrų tikslinių grupių vartojimo elgseną. Šis procesas reikalauja gana įvairių žinių, kurios apima viską nuo rinkodaros žinutės idėjos tobulinimo iki jos transliavimo įvairiais kanalais. Tad komunikacijos dizaino akademines studijų programas pasirinkę studentai savo studijų metu susiduria su tokiais akademiniais dalykais kaip reklaminių tekstų rašymas, reklamų kūrimas, rinkodara, reklama, vartotojų elgsena bei informacinės sklaidos priemonės.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Komunikacijos dizainas Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacijos dizainas, Italija

Politecnico di Milano

Komunikacijos dizaino mokslų magistro programa rengia dizainerį, galinčią susidoroti su strateginėmis komunikacijos problemomis, teikti novatoriškus sprendimus ir koordin ... [+]

Misija ir tikslai

„Laurea Magistrale“ (lygiavertė magistrantūros) programai komunikacijos projektavimo srityje parengia dizainerį, galinčią susidoroti su strateginėmis komunikacijos problemomis, teikti novatoriškus sprendimus ir koordinuoti visus vaidmenis ir kompetencijas, susijusias su sudėtingu komunikacijos projektu.

Palyginti su Laurea (lygiaverčiu bakalauro laipsniui), Laurea Magistrale yra sukurtas ir tobulinamas gebėjimas koordinuoti ir kontroliuoti sudėtingas ryšių sistemas, naudojant žiniasklaidos formas.

Srityse, į kurias įsitraukia absolventai, priskiriama tradicinė ir daugialypė leidyba, prekės ženklo ir produktų tapatybė, produktai ir paslaugos naujai televizijai, informacijos projektavimui, internetui ir mobiliesiems įrenginiams.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba