Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Kosmetologijos studijos

Mokslo magistras (mgr) yra pažangi laipsnis, kuris reikalauja tęstinio švietimo srityje, kuris apima mokslinių tyrimų metodus. Kadangi šis laipsnis paprastai yra daugiau techninė nei menų magistro studijas su šio laipsnio linkę turėti didesnius atlyginimus.

Kas yra kosmetologijos magistras? Sunkus kosmetologai reikia suprasti chemiją ir bakteriologija norint sėkmingai gydyti odą, plaukus ir nagus klientų nepažeidus kūną arba įvesti infekcija. Jie taip pat turi turėti žinių apie anatomiją ir fiziologiją, kad jie galėtų suprasti, kaip kūno funkcijas, siekiant išvengti netyčinio žalos. Kai kurie iš būdų, kad studentai gali mokytis yra depiliacija, sterilizavimo, miršta ir taikant chemines medžiagas į odą.

Su kosmetologijos magistro, studentų karjeros galimybės labai išsiplėtė. Išplėstinė laipsnių komanda didesnius atlyginimus, tačiau absolventai taip pat paprastai susirasti įdomesnį darbą ir gauti valdymo pozicijas.

Studentai paprastai reikia apie penkių semestrų baigti kursinių ir įsipareigoti įgyti patirties pasirinktoje specialybės metus. Tai rekomenduojama, kad studentai pažvelgti į finansavimo galimybes, prieš kreipdamasis į mokyklas, kaip mokslą ir mokesčiai gali keistis, priklausomai nuo vietos ir kitų veiksnių.

Kosmetologai dirbti plaukų ir nagų salonai, SPA ir kurortai ir kirpyklos. Šios darbo vietos reikalauja bendravimo įgūdžių klientų aptarnavimo ir aktyvaus klausymosi. Absolventai glaudžiai bendradarbiauti su savo klientais, siekiant pagerinti jų išvaizdą rūpintis plaukų, odos ir nagų. Jie turėtų sugebėti konsultuoti klientus dėl kurių gydymas bus dirbti geriausia jiems. Galimybės egzistuoja visame pasaulyje pramogų, kelionių, laisvalaikio ir svetingumo pramonės šakose.

Jei kosmetologija jus domina, daugiau sužinoti apie įvairių specialybių internete.Kai jūs turite gerą idėją, kokį darbą norėtumėte nuveikti šioje srityje, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Kosmetologijos studijos

Université Côte d’Azur (UCA)

Magistrantūros vadybos skonis ... [+]

Magistrantūros vadybos skonisLaipsnis: magistro laipsnisFI (pradinis mokymas) / FC (vykdomoji mokykla) / FP (tęstinis mokymas)Trukmė: 2 metaiVieta: GrasseKalba: Anglų

"Grasse" yra pasaulinė kvepalų sostinė ir palaiko visus aromato ir kvepalų pramonės lygius. Visi kvepalų pramonės elementai yra sukurti ir apdorojami šiame regione.

Šio laipsnio tikslas yra apmokyti būsimus pramonės specialistus ir suteikti prieigą prie daugiadalykio švietimo tarpkultūrinėje aplinkoje "Grasse" svetainėje.

Tikslai

Programa siūlo aukštos kokybės švietimą, kurį teikia kvalifikuotas personalas iš UNS ir EDHEC, ir mūsų partnerių (bendrovių, įstaigų, universitetų) patirtį.... [-]

Prancūzija Nice
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba