Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Liuksemburgas Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro programas Liuksemburge

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai jų pasirinktos specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijos paprastai trunka ketverius akademinius metus. Į daugelį magistro studijų programų yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, kurių metu studentai gali įgyti praktikoje pritaikomos patirties.

Liuksemburgas, oficialiai Liuksemburgo Didžioji Hercogystė, yra išėjimo į jūrą šalis Vakarų Europoje, ribojasi su Belgijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje.

Geriausios Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro studijų programos Liuksemburge 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Mokslo magistras bankininkystės ir finansų srityje yra pavyzdinė Liuksemburgo finansų mokyklos programa. Ji siūlo išsamią mokymo programą, apimančią tiek klasikines, tiek ... [+]

Apie

Mokslo magistras bankininkystės ir finansų srityje yra pavyzdinė Liuksemburgo finansų mokyklos programa. Ji siūlo išsamią mokymo programą, apimančią tiek klasikines, tiek naujausias finansų disciplinos sritis, taip pat pagrindines bankininkystės funkcijas.

Kryžminio mokymo programa suteikia dinamišką analitinių įgūdžių ir intelektualių priemonių pagrindą, užtikrinant integruotą požiūrį į sudėtingų bankų ir finansinių problemų sprendimą. Be pagrindinių kursų, studentai gali pasirinkti vieną iš trijų srautų, atstovaujančių pagrindinėms sritims, kuriose jie gali įgyti gilesnių žinių.

Studentai mokosi nuolatinio fakulteto mokykloje. Įvairūs dėstytojai, kurie palaiko glaudžius ryšius su Liuksemburgo bankininkyste ir finansų bendruomene, dalyvauja pirmaujančių mokslinių tyrimų ir pažangių bankininkystės bei finansinių žinių ir praktikos įvairiose srityse, įskaitant finansinių priemonių rinkos vertinimą, rizikos valdymą ir elgesio finansavimą. Be to, kai kurie kviestiniai profesoriai iš žinomų kitų universitetų finansų fakultetų moko pasirinktus kursus.... [-]

Liuksemburgas Luxembourg City
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba