MScs - Matematika

Palyginti 69 tiksliųjų mokslų magistro programas - Matematika

Matematika

Magistro laipsnis yra antrosios pakopos laipsnis studentams, kurie nori tapti kvalifikuoti arba specializuotų konkrečios disciplinos. Nors bakalauro ir kitų bakalauro laipsnius paprastai suteikia gana plačią apžvalgą tam tikros studijų sritis, magistro laipsnius linkę būti labiau sutelkta, ir leidžia studentams plėtoti savo žinias gylis tam tikru klausimu, išleisti jas į teisinga kryptimi, kad taptum lyderiai savo srities specialistai.

Į tai, kas yra matematikos magistro klausimą slypi suprasti, kaip skirtingų tipų matematikos skirstomi. Užuot ant tam tikros rūšies matematikos, pavyzdžiui, algebros ar akmenys, antrosios pakopos studijų laipsnį bendrųjų matematikos leidžia studentams sutelkti dėmesį į skaičių teorija ir pažangių matematinių metodų, kad kergti visi skirtingų formų matematikos jie greičiausiai jau išmoko.Šis laipsnis yra linkęs turėti sunkiųjų dėmesio analizės ir teorijos, o ne praktinio naudojimo matematikos, tačiau dauguma mokyklų taip pat reikalauja keletą taikymo kursus baigus.

Matematikos magistras suteikia studentams, kurie nori dirbti mokslo, inžinerijos, ar apskaičiuojant tvirtą pagrindinę išsilavinimą. Dauguma studijų programos taip pat reikalauja mokslinių tyrimų sudedamoji dalis, todėl studentai gali gauti už tai, kaip naudoti savo naujus įgūdžius realiame pasaulyje jaustis.

Iš tikrųjų kaina Matematikos priklauso nuo to, ką institucija pasirinkti studijuoti. Dauguma studijų programų imtis 01:59 metus baigti, todėl mokslą sąnaudos turėtų būti atitinkamai vertinamos.

Daugelis karjeros mokslo, inžinerijos, technologijos ir kompiuteriai yra prieinami su Matematikos magistras.Be to, antrosios pakopos studijų laipsnį matematikos daro darbo ieškantys asmenys labiau patraukli nuomos vadovams verslo ir finansų srityse, kurie ieško už problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių natūra, kad yra mokoma pažangių matematikos kursus.

Užbaigti savo matematikos, internete magistro yra puikus būdas tiems, kurie negali lankyti klasę asmeniškai gauti aukštąjį išsilavinimą. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu. 

Skaityti Daugiau

Magistro pramonės ir taikomosios matematikos

Eindhoven University of Technology
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Olandija Eindhoven

Ši studijų programa orientuota į matematinius modelius, pažangias modeliavimo ir kompiuterinių skaičiavimų. Šios priemonės ir metodai vis dažniau rasti naudojimą naujų technologinių pokyčių, ir todėl šio magistro programa siūlo pradėti savo indėlį į visuomenės technologinius poreikius, ir dabar, ir ateityje. [+]

Pagal gidą pasirenkant magistrantūros programa 2016 kapitonas Pramonės ir taikomosios matematikos yra geriausias taikomosios matematikos magistro programa Nyderlandų!

Penkerius metus TU / E buvo geriausias technologijos universitetas, 2016 TU / e yra antras geriausias technologijos universitetas.

Už magistrantūros programų tyrimo skaičiai yra 70 proc remiantis reitingų studentų ir 30 proc tų, kurias NVAO (akreditacijos organizacijos Nyderlanduose ir Flandrijoje).

Programa

Ši studijų programa orientuota į matematinius modelius, pažangias modeliavimo ir kompiuterinių skaičiavimų. Šios priemonės ir metodai vis dažniau rasti naudojimą naujų technologinių pokyčių, ir todėl šio magistro programa siūlo pradėti savo indėlį į visuomenės technologinius poreikius, ir dabar, ir ateityje. ... [-]


Master of Mathematical Engineering (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai September 2018 Belgija Leuven + 1 daugiau

[+]

Tarptautinis Stiprybės

Tikslas yra parengti studentus įvairių disciplinų kontekste, ty sprendimų techninių problemų įvairialypėje aplinkoje, kur matematika vaidina svarbų vaidmenį dizainas. Visų pirma, dėmesys tenka techninių įgūdžių proceso kontrolės, skaitinio modeliavimo, duomenų gavybos, kriptografija ir vizualizacija kontekste.

[-]

Magistro Matematinė Finansai

Birmingham Business School, University of Birmingham
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų August 2018 Jungtinė Karalystė Birmingham + 1 daugiau

Ši programa, mokoma kartu su Matematikos ir Ekonomikos katedros mokykloje, suteikia įgūdžius, kurie leistų techniškai gebančius absolventų (įskaitant matematikos, mokslo ir inžinerijos srityje) taikyti kiekybinį jų mokymą, siekiant finansinės analizės. [+]

Ši programa, dėstoma kartu, padarytais Mokyklos Matematikos ir ekonomikos departamento, Suteikia įgūdžių, kurie bus techniškai įmanoma, gebančius absolventų (įskaitant matematikos, mokslo ir inžinerijos) taikyti savo kiekybinę mokymo finansinė analizė.

Daugeliu atvejų, mes tikimės, kad absolventai iš tikrųjų užtruks pozicijas kiekybinės analizės (arba panašus) didelių finansinių institucijų, pavyzdžiui, į miestą. Programa taip pat rengia jums toliau tęsti studijas universitete.

Patekimo reikalavimai

Geras pagyrimu pirmojo laipsnio (arba užjūrio ekvivalentas) Matematikos ar susijusios skaičiuoti taikoma tokia pat fizikos ar inžinerijos, arba atitinkamą Bendros pagyrimu laipsnis pramonės matematika.... [-]


Taikomoji matematika, MSC

University Of Debrecen
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Vengrija Debrecen

Pagrindinis programos tikslas yra suteikti studentams su efektyvaus žinių, ką jie gali sėkmingai taikyti tiek matematinio modeliavimo ir į problemas, kylančias praktikoje tirpalu. Dėmesys skiriamas darbo bendradarbiaujant grupėse su ekspertais iš kitų laukų (kompiuterių mokslo, inžinerijos, ekonomikos, ir tt) pajėgumus. Kokybės ir žinių kiekis, ką mokiniai gali įgyti padaryti įėjimą įmanoma doktorantūros programos instituto. [+]

Kursų struktūra: Pagrindiniai dalykai Šių dalykų pagrindai visiems studentams: Algebra ir skaičių teorija, analizė, geometrija, tikimybė ir statistika, informatika ir operatyvieji tyrimai.

Specialieji dalykai visiems studentams: Diskretiška matematika, Operacijų tyrimai, Taikomoji analizė, Stochastiniai procesai, Teorija algoritmų.

Konkrečios temos skirtingose ​​subprogramose: Inžinerinės matematikos: Skaitinė analizė, sprendimai diferencialinių lygčių Linear models and applications Skaitmeninė matematika Stochastiniai procesai Finansų matematika: Statistika Stochastinės sistemos Finansų mokslas Informatikos matematika: Duomenų gavyba Matematinė tinklo teorija Teorija sudėtingumo Dizainas , algoritmų ir duomenų struktūrų analizė ir įgyvendinimas. Kriptografija ir duomenų saugumas. Informacijos teorija. Kodai ir simetrinės struktūros. Be šių dalykų, studentai gali pasirinkti iš įvairių pasirenkamųjų kursų.... [-]


Matematikos finansų magistras

Loughborough University
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 4 metų October 2018 Jungtinė Karalystė Loughborough + 1 daugiau

Mūsų matematikos finansų magistrantūros studijų matematikos gylis turėtų aprūpinti jums įgūdžius, reikalingus finansų sektoriaus sėkmei. Tai taip pat leis jums tęsti mokslinę karjerą stochastine analize, finansine matematika ir kitomis atitinkamomis sritimis. [+]

Mūsų matematikos finansų magistrantūros studijų matematikos gylis turėtų aprūpinti jums įgūdžius, reikalingus finansų sektoriaus sėkmei. Tai taip pat leis jums tęsti mokslinę karjerą stochastine analize, finansine matematika ir kitomis atitinkamomis sritimis.

Mūsų Matematikos finansų magistrantūros programa yra skirta suteikti jums stiprią matematikos įgūdžius, skaičiavimo metodus ir finansų pagrindus, reikalingus dirbti finansų sektoriuje. Tai taip pat galėtų atverti karjeros investicijų bankininkystėje, rizikos draudimo fonduose, draudimo bendrovėse ir didelių korporacijų finansų padaliniuose.

Atsižvelgdami į mūsų Matematikos mokslų departamento patirtį, atliksite stochastinių analizių ir matavimų teorijos pagrindinius modulius, taip pat pasirinkdami papildomus modulius, apimančius įvairias dominančias temas, įskaitant įmonių finansavimą, funkcinę analizę ir turto valdymą.... [-]


M.Sc. Kompiuterinė matematika

University of Passau
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus October 2018 Vokietija Passau

Be to, kad mokslas yra pats savaime, matematika atlieka esminį vaidmenį kiekybinėse srityse beveik visų kitų akademinių disciplinų, ypač gamtos mokslų, inžinerijos, verslo administravimo, ekonomikos, medicinos ir psichologijos srityse. Matematiniai rezultatai skverbiasi beveik visais gyvenimo aspektais ir yra būtina sąlyga daugeliui šiuolaikinių technologijų. Kadangi mūsų IT sistemos tampa vis galingesnės, mes galime matematiškai valdyti milžinišką duomenų kiekį ir išspręsti vis sudėtingesnes problemas. [+]

Apie programą

Be to, kad mokslas yra pats savaime, matematika atlieka esminį vaidmenį kiekybinėse srityse beveik visų kitų akademinių disciplinų, ypač gamtos mokslų, inžinerijos, verslo administravimo, ekonomikos, medicinos ir psichologijos srityse. Matematiniai rezultatai skverbiasi beveik visais gyvenimo aspektais ir yra būtina sąlyga daugeliui šiuolaikinių technologijų. Kadangi mūsų IT sistemos tampa vis galingesnės, mes galime matematiškai valdyti milžinišką duomenų kiekį ir išspręsti vis sudėtingesnes problemas.

Ypatingas dėmesys skiriamas besimokančiųjų sugebėjimui formalizuoti pateiktas problemas taip, kad būtų lengviau algoritminiu būdu apdoroti, taip pat sudaryti jiems sąlygas pasirinkti ar kurti, o vėliau pritaikyti tinkamus algoritmus tinkamam problemų sprendimui. Studijų programa yra teorinė orientacija, turinti stiprias į taikymą orientuotas sudedamąsias dalis. Studijuojant šią programą, galite įgyti pažangių žinių kryptografijos, kompiuterinės algebra, algoritminės algebra ir geometrijos, vaizdo ir signalų apdorojimo, statistikos ir stochastinio modeliavimo, dinaminių sistemų ir valdymo teorijos matematikos srityse, taip pat ekspertų žinias tokiose srityse kaip: Duomenų valdymas, mašinų mokymasis ir duomenų gavyba.... [-]


Matematikos magistras

Graz University of Technology (TU Graz)
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus October 2018 Austrija Graz

Įvairių matematinių laukų metodai reikalingi tam, kad būtų galima išspręsti problemas, kylančias daugelyje taikymų: Matematinė vizualizacija pagerina diagnostikos tikslumą gyvosios gamtos mokslų ir inžinerijos srityje ir tapo neatskiriama sudėtingų operacijų priemone. [+]

Įvairių matematinių laukų metodai reikalingi tam, kad būtų galima išspręsti problemas, kylančias daugelyje taikymų: Matematinė vizualizacija pagerina diagnostikos tikslumą gyvosios gamtos mokslų ir inžinerijos srityje ir tapo neatskiriama sudėtingų operacijų priemone. Telekomunikacijos ir šiuolaikiniai mokėjimo būdai siūlo sudėtingas duomenų šifravimo problemas. Naujausi ekonomikos pokyčiai reikalauja naujo požiūrio į rizikos valdymą finansų ir draudimo pramonėje. Analitiniai ir kompiuteriniai metodai leidžia analizuoti ir imituoti natūralių mokslų, gyvosios gamtos mokslų, ekonomikos mokslų ir inžinerijos nuolatinio didėjimo sudėtingumo matematinius modelius.... [-]


MSc kompiuterizuota matematika

An-Najah National University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Palestinos valstybė Nablus

Pagal An-Najah National University , matematikos katedra priėmė universiteto misiją, susijusią su matematika: siūlyti aukštąjį matematikos mokymą palestiniečių studentams ir remti mokslinius tyrimus matematikos srityje, siekiant užpildyti spragą ir tobulinti Palestinos studentų žinias. [+]

Fakultetas

Magistrantūros studijų fakultetas

Programos aprašymas

- Programos vizija: Matematikos mokslo ir (arba) kompiuterinės matematikos magistrantūros studijų magistrantūros studijų magistro studijų programose kurti matematikos mokslo studijų koncepcijas; tobulinti mūsų matematikos magistrantūros akademinių, mokslinių tyrimų ir techninių lygių kokybę, kad jie prisidėtų prie teorinių ir taikomųjų sričių bei taptų visuotinai gerbiamais kokybės ir aukštojo mokslo lygmenimis.

- programos misija: Pagal An-Najah National University , matematikos katedra priėmė universiteto misiją, susijusią su matematika: siūlyti aukštąjį matematikos mokymą palestiniečių studentams ir remti mokslinius tyrimus matematikos srityje, siekiant užpildyti spragą ir tobulinti Palestinos studentų žinias.... [-]


Magistro integruotų gamtos mokslų - biologijos, Biomatematika ir biofizikos katedra

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus October 2018 Vokietija Nuremberg

Integruotos Gyvosios gamtos mokslai - biologija, Biomatematika ir biofizikos katedra [+]

Turinys studijų programos

Tarpdisciplininė studijų programa tyrinėti tarp biologija, Biomatematika ir biofizikos nexuses

modulis Grupės

Matematinis modeliavimas ir sistemų biologija Bioimaging ir biofizikos katedra Biologinės struktūros ir procesai, profesinės sritys Mokymas ir moksliniai tyrimai universitetuose mokslinių tyrimų įstaigos Moksliniai tyrimai ir plėtra pramonės Vadyba ir verslo konsultacijos kvalifikaciniai reikalavimai

Atitinkamų bakalauro laipsnį (arba lygiavertis) su pirmiau vidutinis sėkmės. Magistrantūros Programa ypač siekiama absolventams tarpdisciplininių biofizinių arba biomathematical studijų kursuose ir absolventų bakalauras susijusių disciplinų, pavyzdžiui, fizikos, biologijos, arba (Bio) Matematikos su didelį susidomėjimą tarpdisciplininių biologinių klausimus.... [-]


MSc in Mathematics

Northeastern Illinois University
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 6 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 2 daugiau

[+]

[-]

Magistro matematikos

Roosevelt University
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago

Po priėmimo į programą, studentai susitiks su studijų patarėjas paprasčiau planuoti studijų programą. Visi studentai privalo gauti leidimą savo kurso pasirinkimus kiekvieną semestrą. [+]

Matematika, MS

Siūloma į: Chicago

Priėmimas

Pareiškėjai dėl priėmimo į aukštosios darbą matematikos turi atitikti bendruosius reikalavimus, priėmimo pereiti dirbti universitete. Studentai turi būti baigę bakalauro laipsnį, nebūtinai matematikos, bet privalo būti baigęs Tiesinė algebra ir bent tris semestrus skaičiavimas (atitinka matematikos 231, Matematika 232 ir matematikos 233 ne Roosevelt) su klasių C- arba didesnis ir B (3.0) vidurkis.

Konsultavimas

Po priėmimo į programą, studentai susitiks su studijų patarėjas paprasčiau planuoti studijų programą. Visi studentai privalo gauti leidimą savo kurso pasirinkimus kiekvieną semestrą. Visi kursai pateiktos už laipsnį, turi būti patvirtinta studijų patarėjas. Iki devynių valandų pusmetis perdavimo kreditą, gali būti atsižvelgiama į programą.... [-]


Matematikos mokslų magistras

Utrecht University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Olandija Utrecht

Matematikos mokslų magistro programoje dalyvaujate pagrindinėje matematikos veikloje, atrasdami naujus modelius ir santykius bei mokydamiesi kurti modelius, turintį prognozavimo galią. Norite daugiau sužinoti? Prisijunkite prie mūsų Webinario 2018 m. Kovo 13 d. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite adresu uu.nl/masters/webinar-week [+]

Įdomu apie šią programą? Prisijunkite prie mūsų Webinario 2018 m. Kovo 13 d.! Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite uu.nl/masters/webinar- week

Naršyti fundamentinių ir taikomųjų tyrimų susikirtimą

Matematikos mokslų magistro programoje dalyvaujate pagrindinėje matematikos veikloje, atrasdami naujus modelius ir santykius bei mokydamiesi kurti modelius, turintį prognozavimo galią. Jūs taip pat studijuojate skirtingų fizinių mokslų sričių struktūrų mokslą. Mūsų fakultetas matematikos siūlo jums visapusišką, internacionalizuotą mokymosi aplinką fundamentaliųjų ir taikomųjų mokslinių tyrimų susikirtimu. Galite pritaikyti savo programą pasirinkdami vieną iš šių aštuonių takelių:... [-]


Matematikos magistras

Radboud University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Olandija Nijmegen

Kruopštus teorinis matematikos mokymas, išlaikant aiškią perspektyvą konkrečioms matematikos taikymui visose srityse. [+]

Mūsų magistrantūros programa siūlo išsamų teorinį išsilavinimą, išlaikant aiškią perspektyvą konkrečioms programoms, tokioms kaip efektyvi logistika, geresnės kompiuterių informacinės sistemos ir gilesnė gamtos reiškinių supratimas.

Programa

Mūsų magistro studija glaudžiai susijusi su Matematikos, astrofizikos ir dalelių fizikos instituto (IMAPP) atliktu tyrimu. Galite rinktis iš šių specializacijų:

Algebra ir topologijaTaikomoji stochastikaMatematinė fizikaMatematiniai pagrindai informacinių technologijųMokslas visuomenėjeMokslas, vadyba ir inovacijos

Programa sukuriama taip:

Specializacijos kursai (30 EC)Pasirinktiniai kursai, priklausantys olandų MasterMath (30 EC)Kiti pasirenkamuosius kursus (17 EB)Filosofija (3 EC)Magistro baigiamasis darbas (40 EC)Asmeninis dėstytojas... [-]

Matematikos mokslų daktarė

University of Memphis
Su bendrabučiu September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Memphis

Patalpinta patraukliame, erdvioje ir neseniai restruktūrizuotoje "Dunn Hall", įterpta į komerciškai gyvybingą ir kultūriškai turtingą Memfio sritį, Matematinių mokslų katedra suteikia išskirtines galimybes studijuoti ir tirti daugelį grynosios ir taikomosios matematikos bei statistikos sričių. DMS misija yra daugialypė, apimanti tvirtus švietimo, mokslinių tyrimų ir paslaugų komponentus. Jo pagrindinis tikslas yra matematikos kūrimas ir sklaida, kad būtų naudinga naujoms kartoms, plačiajai visuomenei ir galiausiai dabartinei technologinei visuomenei. Mūsų fakultetas yra žinomas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu už savo aukšto lygio ir produktyvų mokslinių tyrimų veiklą, šiuo metu aktyvios grupės, dirbančios analizėje, kombinatorikos, diferencialinėse lygtyse, Ergodinės teorijos ir taikomoje statistikoje. [+]

Apie matematinius mokslus

Patalpinta patraukliame, erdvioje ir neseniai restruktūrizuotoje "Dunn Hall", įterpta į komerciškai gyvybingą ir kultūriškai turtingą Memfio sritį, Matematinių mokslų katedra suteikia išskirtines galimybes studijuoti ir tirti daugelį grynosios ir taikomosios matematikos bei statistikos sričių. DMS misija yra daugialypė, apimanti tvirtus švietimo, mokslinių tyrimų ir paslaugų komponentus. Jo pagrindinis tikslas yra matematikos kūrimas ir sklaida, kad būtų naudinga naujoms kartoms, plačiajai visuomenei ir galiausiai dabartinei technologinei visuomenei. Mūsų fakultetas yra žinomas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu už savo aukšto lygio ir produktyvų mokslinių tyrimų veiklą, šiuo metu aktyvios grupės, dirbančios analizėje, kombinatorikos, diferencialinėse lygtyse, Ergodinės teorijos ir taikomoje statistikoje.... [-]


Msc matematikos inžinerijoje

Politecnico di Milano
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Italija Milan

Ši programa turi galimybę parengti specialistus, gebančius spręsti klausimus, susijusius su sudėtingų sistemų su inžineriniu mentaliteto, derinant tvirtą mokslinį pagrindą su komanda pažangių metodikų e technologijų tikslo. [+]

Misija ir tikslai

Ši programa turi galimybę parengti specialistus, gebančius spręsti klausimus, susijusius su sudėtingų sistemų su inžineriniu mentaliteto, derinant tvirtą mokslinį pagrindą su komanda pažangių metodikų e technologijų tikslo. Programa pasižymi nuolat sinergija tarp taikomosios matematikos ir inžinerijos disciplinas.

Studentas turi 3 specializacijas Turimos dalys:

Inžineriniai skaičiavimai Statistika Finansų matematika Atitinkantiems studentams

Studentai, turintys bakalauro laipsnį matematikos inžinerijos, kompiuterių mokslo inžinerijos, pramonės inžinerijos ir 15 metų švietimo yra tinkamos taikyti. Vertinimo Valdyba nagrinėja skirtingas programas. Gali prireikti Mokymo planų papildų, jeigu Mokslo bakalauras gautas kandidato neturi pakankamai "nuoseklumo" su švietimo programą MSME.... [-]