Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 70 tiksliųjų mokslų magistro programas - Matematika

Magistro laipsnis yra antrosios pakopos laipsnis studentams, kurie nori tapti kvalifikuoti arba specializuotų konkrečios disciplinos. Nors bakalauro ir kitų bakalauro laipsnius paprastai suteikia gana plačią apžvalgą tam tikros studijų sritis, magistro laipsnius linkę būti labiau sutelkta, ir leidžia studentams plėtoti savo žinias gylis tam tikru klausimu, išleisti jas į teisinga kryptimi, kad taptum lyderiai savo srities specialistai.

Į tai, kas yra matematikos magistro klausimą slypi suprasti, kaip skirtingų tipų matematikos skirstomi. Užuot ant tam tikros rūšies matematikos, pavyzdžiui, algebros ar akmenys, antrosios pakopos studijų laipsnį bendrųjų matematikos leidžia studentams sutelkti dėmesį į skaičių teorija ir pažangių matematinių metodų, kad kergti visi skirtingų formų matematikos jie greičiausiai jau išmoko.Šis laipsnis yra linkęs turėti sunkiųjų dėmesio analizės ir teorijos, o ne praktinio naudojimo matematikos, tačiau dauguma mokyklų taip pat reikalauja keletą taikymo kursus baigus.

Matematikos magistras suteikia studentams, kurie nori dirbti mokslo, inžinerijos, ar apskaičiuojant tvirtą pagrindinę išsilavinimą. Dauguma studijų programos taip pat reikalauja mokslinių tyrimų sudedamoji dalis, todėl studentai gali gauti už tai, kaip naudoti savo naujus įgūdžius realiame pasaulyje jaustis.

Iš tikrųjų kaina Matematikos priklauso nuo to, ką institucija pasirinkti studijuoti. Dauguma studijų programų imtis 01:59 metus baigti, todėl mokslą sąnaudos turėtų būti atitinkamai vertinamos.

Daugelis karjeros mokslo, inžinerijos, technologijos ir kompiuteriai yra prieinami su Matematikos magistras.Be to, antrosios pakopos studijų laipsnį matematikos daro darbo ieškantys asmenys labiau patraukli nuomos vadovams verslo ir finansų srityse, kurie ieško už problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių natūra, kad yra mokoma pažangių matematikos kursus.

Užbaigti savo matematikos, internete magistro yra puikus būdas tiems, kurie negali lankyti klasę asmeniškai gauti aukštąjį išsilavinimą. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu. 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

70 Rezultatai Matematika

University of Rijeka Department of Mathematics

Diskreti matematika yra matematikos filialas, susijęs su diskretiškomis matematinėmis struktūromis, ty matematinėmis struktūromis per skaičiuojamą rinkinį (baigtiniai rin ... [+]

apibūdinimas

Diskreti matematika yra matematikos filialas, susijęs su diskretiškomis matematinėmis struktūromis, ty matematinėmis struktūromis per skaičiuojamą rinkinį (baigtiniai rinkiniai arba rinkiniai, turintys tokį patį, kaip ir natūralių skaičių). Be kita ko, diskretiškos matematikos temos apima kombinatoriką, grafų teoriją, kodavimo teoriją ir kriptografiją.

Šio tipo studijos užbaigimas suteikia gerą pagrindą mokslinei karjerai mokslo ir inžinerijos srityje plėtoti, tačiau taip pat suteikia potencialų užimtumą įvairiose srityse, tokiose pozicijose, kurioms reikalingas algoritminis mąstymas ir gebėjimas analizuoti duomenis. Šioje studijų programoje įgytos žinios yra labai taikomos ekonomikoje; grafikos teorija turi plačią taikymą, nuo telekomunikacijų iki kelių tinklų projektavimo, kodavimo teorija ir kriptografija kasdien naudojamos bendravimo metu. Kadangi bus daugiau ir daugiau darbo vietų, susijusių su IRT technologijomis ir duomenų apsauga, šio personalo profilio poreikis didės. Optimizavimas yra labai tikslingas įvairiuose verslo procesuose, o eksperimentų projektavimas ir analizė yra būtini eksperimentui atlikti, pradedant nuo naujų vaistų gamybos iki mašinų testavimo. Be to, eksperimentinės projektavimo srities žinios labai tinka nagrinėjant gatavų produktų savybes ir tikimės, kad darbo rinka parodys mūsų absolventų poreikį.... [-]

Kroatija Rijeka
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eindhoven University of Technology

Ši studijų programa orientuota į matematinius modelius, pažangias modeliavimo ir kompiuterinių skaičiavimų. Šios priemonės ir metodai vis dažniau rasti naudojimą naujų te ... [+]

Pagal gidą pasirenkant magistrantūros programa 2016 kapitonas Pramonės ir taikomosios matematikos yra geriausias taikomosios matematikos magistro programa Nyderlandų!

Penkerius metus TU / E buvo geriausias technologijos universitetas, 2016 TU / e yra antras geriausias technologijos universitetas.

Už magistrantūros programų tyrimo skaičiai yra 70 proc remiantis reitingų studentų ir 30 proc tų, kurias NVAO (akreditacijos organizacijos Nyderlanduose ir Flandrijoje).

Programa

Ši studijų programa orientuota į matematinius modelius, pažangias modeliavimo ir kompiuterinių skaičiavimų. Šios priemonės ir metodai vis dažniau rasti naudojimą naujų technologinių pokyčių, ir todėl šio magistro programa siūlo pradėti savo indėlį į visuomenės technologinius poreikius, ir dabar, ir ateityje. ... [-]

Olandija Eindhoven
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Birmingham Business School, University of Birmingham

Ši programa, mokoma kartu su Matematikos ir Ekonomikos katedros mokykloje, suteikia įgūdžius, kurie leistų techniškai gebančius absolventų (įskaitant matematikos, mokslo ... [+]

Ši programa, dėstoma kartu, padarytais Mokyklos Matematikos ir ekonomikos departamento, Suteikia įgūdžių, kurie bus techniškai įmanoma, gebančius absolventų (įskaitant matematikos, mokslo ir inžinerijos) taikyti savo kiekybinę mokymo finansinė analizė.

Daugeliu atvejų, mes tikimės, kad absolventai iš tikrųjų užtruks pozicijas kiekybinės analizės (arba panašus) didelių finansinių institucijų, pavyzdžiui, į miestą. Programa taip pat rengia jums toliau tęsti studijas universitete.

Patekimo reikalavimai

Geras pagyrimu pirmojo laipsnio (arba užjūrio ekvivalentas) Matematikos ar susijusios skaičiuoti taikoma tokia pat fizikos ar inžinerijos, arba atitinkamą Bendros pagyrimu laipsnis pramonės matematika.... [-]

Jungtinė Karalystė Birmingham
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of North Alabama College of Arts and Sciences

Matematikos magistro laipsnis. Ši programa skirta patenkinti asmenų, siekiančių profesinio tobulėjimo mokant matematiką ar kitose profesijose, kurioms reikia aukštesniųjų ... [+]

Šiaurės Alabamos universiteto magistro magistro magistro magistro laipsnio magistro programa yra visiškai internetinis, novatoriškas požiūris į aukštojo mokslo matematiką. Visi studentai yra pagrindiniai penkių 3 kreditų kursai (įskaitant kursus algebra ir analizė). Be to, studentai gali pasirinkti iš koncentracijos / pasirenkamųjų kursų gryna matematika, matematikos mokymas ar įvairių STEM koncentracijų.

Matematikos fakultetas UNA turi patirties srityje Algebra, grupės teorija, diagramos teorija, funkcinės analizės, topologijos, taikomosios matematikos ir matematikos švietimo.

MA ed. - Jei jus domina eiti magistrų išsilavinimą su matematikos koncentracija, mūsų kursai bus puikiai tinka.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Florence
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Debrecen

Pagrindinis programos tikslas - suteikti studentams veiksmingas žinias apie tai, ką jie gali sėkmingai taikyti tiek matematiniame modeliavime, tiek sprendžiant praktikoje ... [+]

Akademinė disciplina: Gamtos mokslai

Laipsnis: magistro laipsnis

Kvalifikacija: Taikomas matematikas

Trukmė: 4 semestrai

Gauti kreditai: magistro laipsnis reikalauja 120 kreditų (ETC).

Programos tikslas: Pagrindinis programos tikslas - suteikti studentams veiksmingas žinias, kad jie gali sėkmingai taikyti tiek matematinį modeliavimą, tiek praktikoje kylančių problemų sprendimą. Akcentuojamas gebėjimas bendradarbiauti grupėse su kitų sričių ekspertais (kompiuterių mokslu, inžinerija, ekonomika ir kt.).

Kalbos reikalavimai: anglų kalbos mokėjimas (TOEFL 547 / IELTS 6.0 / oralinis egzaminas)

Reikalavimai atvykti: matematikos arba informacinių technologijų bakalauro laipsnis... [-]

Vengrija Debrecen
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Padova

Kvalifikacijos kėlimo kursas, kurio specializacija - aukšto lygio žinių lavinimas gamtos reiškinių ir finansinių problemų modeliavime; tarpdisciplininė veikla tarp inžine ... [+]

Kurso aprašymas

Vis didėjanti svarba kiekvienoje inžinerijos šakoje, ty virtualūs prototipai, imituojantys sudėtingus fizinius ir visuomeninius reiškinius, reikalauja naujos kartos profesionalų, galinčių išnaudoti visą esamų modeliavimo išteklių potencialą, turintį iš esmės skirtingus ir novatoriškus darbo įgūdžius.

Modeliavimo inžinierių patirtis negali apsiriboti klasikiniais prietaisais, įrankiais ir prietaisais, tačiau reikia gilesnių ir sistemingesnių matematinio ir skaitinio modeliavimo sąvokų, su platesniu matymu apie glaudų duomenų, fizinių procesų tarpusavio ryšį. ir skaičiavimo metodai.

„Matematinės inžinerijos“ magistro laipsnis , kurį siūlo University of Padova , užima profesionalių inžinierių raidą, siūlančią pažangią studijų programą, kuri apjungia tiek tvirtas pagrindines žinias apie fizinius procesus, tiek gilias teorines ir technologines kompetencijas. Šis laipsnis atskleidžia studentą tarpdisciplininiam švietimui tarp inžinerijos ir taikomųjų matematikos, suteikdamas palydovams galimybę formuoti savo žinias kelioms konkrečioms disciplinoms, nors vis dar gauna tvirtą bendrosios paskirties inžinerijos ir modeliavimo kultūrą.... [-]

Italija Padua
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Tarptautinis Stiprybės

Tikslas yra parengti studentus įvairių disciplinų kontekste, ty sprendimų techninių problemų įvairialypėje aplinkoje, kur matematika vaidina svarbų vaidmenį dizainas. Visų pirma, dėmesys tenka techninių įgūdžių proceso kontrolės, skaitinio modeliavimo, duomenų gavybos, kriptografija ir vizualizacija kontekste.

[-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Loughborough University

Mūsų matematikos finansų magistrantūros studijų matematikos gylis turėtų aprūpinti jums įgūdžius, reikalingus finansų sektoriaus sėkmei. Tai taip pat leis jums tęsti moks ... [+]

Mūsų matematikos finansų magistrantūros studijų matematikos gylis turėtų aprūpinti jums įgūdžius, reikalingus finansų sektoriaus sėkmei. Tai taip pat leis jums tęsti mokslinę karjerą stochastine analize, finansine matematika ir kitomis atitinkamomis sritimis.

Mūsų Matematikos finansų magistrantūros programa yra skirta suteikti jums stiprią matematikos įgūdžius, skaičiavimo metodus ir finansų pagrindus, reikalingus dirbti finansų sektoriuje. Tai taip pat galėtų atverti karjeros investicijų bankininkystėje, rizikos draudimo fonduose, draudimo bendrovėse ir didelių korporacijų finansų padaliniuose.

Atsižvelgdami į mūsų Matematikos mokslų departamento patirtį, atliksite stochastinių analizių ir matavimų teorijos pagrindinius modulius, taip pat pasirinkdami papildomus modulius, apimančius įvairias dominančias temas, įskaitant įmonių finansavimą, funkcinę analizę ir turto valdymą.... [-]

Jungtinė Karalystė Loughborough
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ostrava

Matematikos studijų programos tikslas - pasiruošti mokslininko ar eksperto karjerai daugelyje skirtingų sričių, pavyzdžiui, pramonės, bankininkystės ar draudimo paslaugų. ... [+]

Matematikos studijų programos tikslas - pasiruošti mokslininko ar eksperto karjerai daugelyje skirtingų sričių, pavyzdžiui, pramonės, bankininkystės ar draudimo paslaugų. Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti jums matematines žinias ir ją gilinti. Be to, mūsų tikslas yra ugdyti savarankiško loginio mąstymo įgūdžius, išskaidyti ir matematizuoti realius klausimus, spręsti problemas naudojant matematinius metodus ir kompiuterių technologijas, ir galiausiai teisingai interpretuoti rezultatus. Baigę studijas, būsite pasirengę dirbti savarankiškai, taip pat komandoje ir galėsite išplėsti ir užbaigti savo žinias ir įgūdžius.

Galite rinktis iš dviejų specializacijų - matematikos ir fuzzy matematikos. Bendra abiejų šalių esmė - gausite pažangias matematinės analizės (funkcinės ir kompleksinės analizės, matavimo ir integracijos), geometrijos ir topologijos žinias. Jūs išmoksite išspręsti sudėtingas matematines problemas, pasiūlydami tinkamą matematinį modelį, interpretuoti gautus rezultatus ir tinkamai juos pateikti.... [-]

Čekija Ostrava
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Egypt-Japan University of Science and Technology

Taikomoji ir skaičiavimo matematika (ACM) yra tarpdisciplininė magistrantūros studijų programa. ACM apima ir matematiką, ir partnerių discipliną, pvz., Inžineriją, biolog ... [+]

Taikomoji ir skaičiavimo matematika:

M.Sc. studentai turi užpildyti ne mažiau kaip 36 kredito valandas, vadovaudamiesi šiomis gairėmis:

Kursų darbas - 18 kreditų valandų, įskaitant du pagrindinius 6 kreditų valandų kursus (po 3 kreditų valandas), tris pasirenkamuosius 9 kreditų kursus ir 3 kreditų valandų trukmės mokymosi kursą.Darbo apimtis - 18 valandų

M.Sc. studentai turi sėkmingai išlaikyti 6 kursus, kurių kiekviena turi tris valandas, prieš kiekvieną darbo dieną.

KursaiPagrindiniai kursai:ACM 501: dalinės diferencialinės lygtysACM 502: skaitinė analizėPasirinktiniai kursai:

Studentai turėtų pasirinkti 3 kursus, kurių trukmė - 9 kreditai (kiekvienas 3 valandos). Studentai, pasitelkdami savo akademinius patarėjus, gali pasirinkti kitų mokslo ar inžinerijos disciplinų pasirenkamuosius kursus.... [-]

Egiptas Alexandria
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
New Jersey Institute of Technology

Matematika visada buvo labai svarbi daugybei įvairių formų mokslinio tyrimo. Dabar, daugiau nei kada nors anksčiau, mokslinių tyrimų pažanga yra naudinga kiekybinių matem ... [+]

Apžvalga

Matematika visada buvo labai svarbi daugybei įvairių formų mokslinio tyrimo. Dabar, daugiau nei kada nors anksčiau, mokslinių tyrimų pažanga yra naudinga kiekybinių matematinių modelių formulavimui ir analizei. Sėkminga modelio analizė leidžia geriau suvokti pagrindinių komponentų vaidmenį ir sąveiką nagrinėjamoje sistemoje ir suteikia nuspėjamą priemonę sistemos veikimo gerinimui. Modelio kūrimo, analizės, modeliavimo ir duomenų interpretavimo seka reikalauja taikyti sudėtingus šiuolaikinius ir klasikinius matematinius metodus. Didėjant visuomenės matematiškai orientuotoms inovacijoms, taikomosios matematikos karjeros galimybės yra geresnės nei bet kada... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Memphis

Patalpinta patraukliame, erdvioje ir neseniai restruktūrizuotoje "Dunn Hall", įterpta į komerciškai gyvybingą ir kultūriškai turtingą Memfio sritį, Matematinių ... [+]

Apie matematinius mokslus

Patalpinta patraukliame, erdvioje ir neseniai restruktūrizuotoje "Dunn Hall", įterpta į komerciškai gyvybingą ir kultūriškai turtingą Memfio sritį, Matematinių mokslų katedra suteikia išskirtines galimybes studijuoti ir tirti daugelį grynosios ir taikomosios matematikos bei statistikos sričių. DMS misija yra daugialypė, apimanti tvirtus švietimo, mokslinių tyrimų ir paslaugų komponentus. Jo pagrindinis tikslas yra matematikos kūrimas ir sklaida, kad būtų naudinga naujoms kartoms, plačiajai visuomenei ir galiausiai dabartinei technologinei visuomenei. Mūsų fakultetas yra žinomas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu už savo aukšto lygio ir produktyvų mokslinių tyrimų veiklą, šiuo metu aktyvios grupės, dirbančios analizėje, kombinatorikos, diferencialinėse lygtyse, Ergodinės teorijos ir taikomoje statistikoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Memphis
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eötvös Loránd University

Programa suteikia išsamias žinias apie keletą matematikos sričių ir supažindina studentus su teorinių ir / arba taikomųjų matematikos tyrimų atlikimu. Be grynai teorinių ... [+]

Programa suteikia išsamias žinias apie keletą matematikos sričių ir supažindina studentus su teorinių ir / arba taikomųjų matematikos tyrimų atlikimu. Be grynai teorinių kursų, daugelis kursų yra orientuoti į programas. Kursai yra siūlomi algebra, skaičių teorija, reali ir sudėtinga analizė, topologija, geometrija, tikimybių teorija ir statistika, diskrečios matematikos ir operacijų tyrimai, taip pat tokie tarpdisciplininiai dalykai kaip bioinformatika ir teorinė kompiuterių mokslas. Studentai taip pat gali rinktis iš aukšto lygio į taikymą orientuotų kursų, kurie yra dabartinės šios srities problemos, pavyzdžiui, sudėtingos sistemos, finansinė matematika ir kt. Programa skirta studentams, turintiems bent jau bakalauro laipsnį matematikoje arba susijusi sritis (fizika, informatika, inžinerija ir kt.). Pastaruoju atveju iš ankstesnių studijų reikalaujama tam tikro skaičiaus (65) matematinių kreditų.... [-]

Vengrija District V.
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
USI Università della Svizzera italiana

Mūsų absolventai yra pasirengę siekti profesinės karjeros tyrimų, inžinerijos, mokslo kompiuterijos, duomenų mokslo duomenimis ir verslo analizės, skaičiavimų medici ... [+]

Mūsų absolventai yra pasirengę siekti profesinės karjeros tyrimų, inžinerijos, mokslo kompiuterijos, duomenų mokslo duomenimis ir verslo analizės, skaičiavimų medicinos ir informacines sistemas. Už magistro baigiamajame darbe, studentai gali dalyvauti vykdomų mokslinių tyrimų projektų tuo ICS, kad IDIDS arba Informatikos fakultete.

[-]
Šveicarija Lugano
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bayreuth

Matematika, kaip viena iš seniausių disciplinų pasaulyje, visada buvo susijusi su pagrindiniais ir taikomieji moksliniai tyrimai. Viena vertus, matematika yra bendra kalb ... [+]

Apie

Matematika, kaip viena iš seniausių disciplinų pasaulyje, visada buvo susijusi su pagrindiniais ir taikomieji moksliniai tyrimai. Viena vertus, matematika yra bendra kalba, vartojama aprašyti struktūrinius ir kiekybinius santykius gamtos moksluose, ekonomikoje ir įvairiose inžinerijos srityse. Naudojant matematinius modelius, matematinio sprendimo procesus ir jų diegimą kompiuteriuose, galima analizuoti, imituoti ir optimizuoti vis daugiau ir daugiau sudėtingų procesų šiose srityse. Kita vertus, pagrindiniai matematikos moksliniai tyrimai per pastaruosius dešimtmečius padarė didelę pažangą, o tai savo ruožtu padaro kelias labai stebina programas, pvz., Skaičių teoriją / algebrinę geometriją kriptografijoje. Todėl mūsų visuomenė remiasi tuo, kad turi pakankamai kvalifikuotų matematikų, kurie yra informuoti apie įvairias matematikos galimybes. Šiandien daugelyje sričių matematika net laikoma pagrindine technologija.... [-]

Vokietija Bayreuth
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba