Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Navigacijų technologijos studijos

Mokslo magistras yra magistro laipsnis, kuris paprastai yra skirtas mokslui, matematikai ar medicinai. Tipiški studentai gali baigti magistrantūros programą per vieną ar dvejų metų dieninės studijos.

Kas yra navigacinės technologijos magistras? Navigacijos technologija yra orientuota į įgūdžius ir žinias, reikalingas palydovinei navigacijai valdyti ir naudoti. Kursai gali pažvelgti į GPS, inercinę navigaciją, vientisumo stebėjimą ir kitus navigacijos būdus. Tikslūs siūlomi kursai gali skirtis nuo vienos mokyklos iki kito, tačiau pavyzdžiai yra signalų apdorojimas ir elektromagnetizmas, šiuolaikinis kanalų kodavimas, inerciniai jutikliai ir hibridizacija, erdvinės technologijos, astrodinamika ir didelio jautrumo imtuvai. Naudojami mokymosi metodai gali apimti paskaitas, projektus, diskusijas ir tyrimus.

Navigacijos technologijų programos magistrantūros kursai suteikia studentams stiprius bendravimo ir analitinio mąstymo įgūdžius, taip pat puikiai supranta sudėtingas sistemas. Gebėjimai ir žinios, įgytos ne tik suteikia absolventams stiprią darbo kandidatų, bet ir gali būti sėkmingesnės jų asmeniniame gyvenime.

Mokyklos vieta ir programos trukmė gali turėti įtakos tai, kiek studentas turi mokėti už navigacijos technologijų magistro studijas. Norėdami tiksliai įvertinti, studentai turėtų susisiekti su atitinkama mokykla.

Baigę šį laipsnį, studentai dažniausiai turi galimybių nacionalinėse institucijose, mokslinių tyrimų laboratorijose ir didelėse kompanijose. Kai kurie mokslininkai gali netgi pasinaudoti įgūdžiais ir žiniomis, įgytais patekti į doktorantūros programą. Anksčiau mokiniai tapo orientavimo navigacijos ir valdymo inžinieriais, skrydžio valdymo inžinieriais, švino aviacijos elektronikos specialistais, orlaivių techninės priežiūros specialistais, vadovavimo ir navigacijos inžinieriais bei navigacijos konsultantais.

Studentai gali pasinaudoti šia programa iš bet kurios pasaulio vietos, nes daugelis universitetų siūlo ją universitetuose ir internete. Norite sužinoti daugiau? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Navigacijų technologijos studijos

ENAC

MSN ASNAT tikslas yra mokslininkų rengimas moksliniams tyrimams ir plėtrai palydovinės pozicionavimo ir telekomunikacijų srityse aviacijos pramonėje ir bet kokiuose kituo ... [+]

Aviacijos ir kosmoso sistemų magistrantūra - navigacija ir telekomunikacijos ASNAT magistro laipsnis - tai 2 metų programa, siūlanti pažangius ir mokslinius kursus, susijusius su palydovine padėtimi ir kosminiu telekomunikacijomis.

Sukurta remiant Europos Komisijai ir Europos GNSS agentūrai, ASNAT magistrantūra buvo sukurta pagal SESAR projektą (Bendro Europos dangaus oro eismo valdymo sistema), kurio tikslas - sukurti naujos kartos oro eismo valdymo sistemą, kuri galėtų užtikrinti saugumas ir oro transportas visame pasaulyje per ateinančius 30 metų. Pagal šią programą ENAC prisideda prie būsimų ekspertų mokslinių tyrimų ir mokymo, skirtų ATM infrastruktūrai tobulinti. Pastaruoju metu GNSS daug dėmesio sutelkė pasaulyje dėl to, kad žymiai padidėjo programų, kuriose naudojamas GPS ar kiti teikėjai, padėčiai nustatyti:... [-]

Prancūzija Toulouse
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba