Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 19 tiksliųjų mokslų magistro programas - Organizacijų psichologijos studijos

Studentai, kurie nusprendžia siekti mokslų magistras pasirinkti ištirti organizacinės psichologijos programą, nes ji suteikia jiems visapusiškos analizės ir vadovavimo įgūdžių, kuriuos jie gali naudoti, siekiant pagerinti veiklą ir efektyvumą organizacijos, kurioje jie dirba su. Studentai, baigę su į šios disciplinos laipsnį turės didelį pranašumą šioje labai konkurencingoje karjeros.

Kas yra ir organizacinės psichologijos magistro? Ši programa leis studentams efektyviai dirbti kartu su savo bendraamžiais, o jie pertvarkyti ir pereinamieji procesai, siekiant pagerinti kasdienę veiklą organizacijų. Studentai, dalyvaujantys šioje programoje įgyti pamatai, kad yra daug ir tarpasmeninį grupės įgūdžius, duomenų rinkimas, analizė, komunikacijos, skatinimo, organizacijos ir mokslinių tyrimų.Po universiteto baigimo, mokiniai galės valdyti, vadovauti ir pradėti įvairų pasirinkimą įmonėms tam tikrame pasaulio pajėgumų.

Yra daug naudos studentams, įtrauktų į Mokslo programos magistras su į organizacinės psichologijos dėmesys. Šios išmokos apima unikalių ryšių ir analizės įgūdžius, labai išsivystė mąstymo procesą ir galimybę pamatyti dalykus iš perspektyvos minios. Studentai gali pasirinkti pasirenkant, pavyzdžiui, slaugos ir teologija pritaikyti savo patirtį taip, kad ji tinka jų numatomą karjeros kelią.

Kaina užsiregistruoti ir užpildyti šią programą priklauso nuo institucijų ar universitetų individas domina. Svarbu būsimiems studentams ištirti savo galimybes prieš įtraukiant bet konkrečios programos.

Asmenys, kad baigę šią programą, gali siekti lyderio galimybes žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, verslo administravimo, ir dar daugiau. Daugelis absolventų imtis vaidmenų, kur jie gerina nuoma, mokymas, vertinimas ir darbuotojų produktyvumo procesą. Šie psichologai analizuoja, kaip žmonės sąveikauja įvairių nustatymų ir naudoti savo žinias ir įgūdžius, siekiant palengvinti streso, produktyvią aplinką, pertvarkyti įmonės politiką ir praktiką.

Kadangi yra didžiulė paklausa organizacinių psichologų, yra daug mokymo programų, visame pasaulyje. Asmenys, kurie domisi pažanga mokslus ir karjerą, o gauti konkurencingas įgaliojimai turėtų pradėti tyrinėti savo galimybes. Potencialūs studentai turi galimybę stoti į interneto arba miesteliu kursus, ir jie gali pasirinkti imatrikuliuoti kaip visą arba ne visą darbo dieną studentams.Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

19 Rezultatai Organizacijų psichologijos studijos

Unicaf University (MW)

Psichologija ir žmogaus elgesys darbe tampa vis svarbesnis už bet kuriai organizacijai. Ši magistro laipsnį tinka, be kita ko, darbo specialistų didelių organizacijų ir v ... [+]

Psichologija ir žmogaus elgesys darbe tampa vis svarbesnis už bet kuriai organizacijai. Ši magistro laipsnį tinka, be kita ko, darbo specialistų didelių organizacijų ir visiems tiems, kurie nori suprasti, kaip žmogaus sąveika veikia darbo aplinką.

Graduate Management Admission Test arba Organizacinės psichologijos magistratūra Suteikia studentams reikiamas psichologines koncepcijas ir teorijas, tuo pačiu siekia plėtoti keletą pagrindinių įgūdžių, pavyzdžiui, vertinimo, tyrimų, tarpasmeninių ir analitinių įgūdžių. Psichologija teorijos mokė, kaip reikia taikyti darbe ir taip išmokti suprasti žmogiškuosius išteklius organizacijoje.

TRUKMĖ

18-24 mėnesių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Kenija Nairobi Nigerija Lagos Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid Kipras Cyprus Online  + 24 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Loughborough University School of Business and Economics

Tai BPS akredituota programa ypač tinka studentams, turintiems bakalauro laipsnį psichologijos, kurie nori plėtoti karjerą kaip profesinės psichologo. ... [+]

Tai BPS akredituota programa ypač tinka studentams, turintiems BPS-akredituota bakalauro laipsnį psichologijos, kurie nori plėtoti karjerą kaip profesinės psichologo.

Jis taip pat tinka tiems, kurie nori taikyti savo žinias psichologijos personalo funkcijas, žmogiškųjų išteklių valdymo funkcijų, arba kaip verslo konsultantai tokiose srityse kaip atrankos ir vertinimo, organizacinės plėtros ir pokyčių ir darbuotojų plėtrai.

Mūsų magistras darbo psichologija yra akredituota Britų psichologų draugijos (BPS). Programos pabaigimas atitinka 1 etapas kvalifikaciją tiems, kurie nori eiti į galiausiai tapti HCPC registruotų profesinės psichologas reikalavimus. ... [-]

Jungtinė Karalystė Loughborough
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Studentams, neturintiems BPS akredituoto laipsnio, MSc verslo psichologija suteikia jums galimybę mokytis kartu su magistrantūros organizacinės psichologijos studentais i ... [+]

Studentams, neturintiems BPS akredituoto laipsnio, MSc verslo psichologija suteikia jums galimybę mokytis kartu su magistrantūros organizacinės psichologijos studentais ir įgyti žavingą žvilgsnį į mokslą apie tai, kaip žmonės ir grupės elgiasi darbe.

Gilesnė organizacinės psichologijos supratimas yra turtas visiems, kurie šiuo metu dirba socialinių mokslų ar žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, arba ketina studijuoti tapti profesiniu psichologu.

Šis kursas suteikia žmonėms tinkamą pagrindą organizacinės psichologijos teorinėms žinioms ir praktiniams įgūdžiams, padedantiems jiems plėtoti ar pakeisti karjerą.

Jūs sužinosite apie psichologinį vertinimą darbe, mokymąsi, mokymą ir plėtrą, lyderystę, įsitraukimą ir motyvaciją, gerovę ir darbą, darbo dizainą, organizacinius pokyčius ir plėtrą, mokslinių tyrimų projektą, pažangių duomenų rinkimo ir analizės metodus bei psichologijos taikymą darbe ir organizacijoms. .... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Sussex Business School

Psichologija atlieka svarbų vaidmenį daugelyje verslo ir rinkodaros aspektų. Vartotojų psichologija yra raktas į supratimą apie pirkėjo elgseną, leidžiantis organizacijom ... [+]

Pagrindinė informacijaTrukmė: 1 metaiPradžios data: 2019 m. RugsėjisPateikite: 1 Rugpjūčio (Tarptautinis), rugsėjo 1 d. (Jungtinė Karalystė / ES)

Psichologija atlieka svarbų vaidmenį daugelyje verslo ir rinkodaros aspektų. Vartotojų psichologija yra raktas į supratimą apie pirkėjo elgseną, leidžiantis organizacijoms kurti naujoviškus produktus ir kurti veiksmingus bendravimo pranešimus.

Šis kursas paruoš jūsų karjerą abiem disciplinoms - ar norite sėkmingai dirbti rinkodaroje, ar bendrai taikyti psichologines teorijas verslo pasauliui.

Tyrimai baigs tyrimo projektą, kuris apims prekybą ir psichologiją.

Kodėl verta rinktis šį kursą?Rinkodara "Sussex" yra 7 vieta Jungtinėje Karalystėje ( "Complete University Guide 2018" ).91% mūsų psichologijos, psichiatrijos ir neurologijos tyrimų kokybės buvo įvertinta kaip pasaulinė lyderė arba tarptautiniu mastu puikus originalumo, reikšmės ir griežtumo požiūris į 2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos sistemą (REF).Išmokite iš Sussexo psichologijos mokyklos ir Verslo, vadybos ir ekonomikos mokyklos sujungtos akademinės patirties ir pramonės patirties.Kurso informacija... [-]
Jungtinė Karalystė Brighton
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Applied Sciences Europe

Kompetentingas ir patyręs personalas yra lemiamas konkurencinis veiksnys įmonėms. Vykdytojai turi gebėti priimti konkrečiai situacijai skirtus ir į rinką orientuotus spre ... [+]

Verslo psichologijos magistro laipsnis (M.Sc.)Valdymo užduočių tyrimas ateities darbo pasaulyje

Kompetentingas ir patyręs personalas yra lemiamas konkurencinis veiksnys įmonėms. Vykdytojai turi gebėti priimti konkrečiai situacijai skirtus ir į rinką orientuotus sprendimus kiekvienoje įmonės situacijoje. Tam reikia aukšto savirefleksijos, specialisto, metodinės ir socialinės kompetencijos. Baigęs University of Applied Sciences Europe Verslo psichologijos magistro studijų programą, galėsite atsižvelgti į individualų darbuotojų potencialą, taip pat į jūsų gerovę ir sveikatą.

Kaip lyderis, kasdien turite naudoti žmogiškųjų išteklių metodus, kad sėkmingai valdytumėte žmogiškųjų išteklių procesus. Ekonominės psichologijos studijos integruotas mokymosi pasiūlymas suteikia vadovavimo įgūdžius per daugialypę didaktinę koncepciją. Atvejo tyrimai, praktiniai projektai ir treniruotės verslo ar mokslinių tyrimų stažuotė su geriausiais verslo partneriais išplėsti teorinį išsilavinimą į integruotą ir į ateitį orientuotą mokymosi pasiūlymą. Be to, tyrimas gali būti optimaliai derinamas su antruoju darbu, nes mūsų paskaitos vyksta nuo trečiadienio popietės iki šeštadienio vakaro.... [-]

Vokietija Iserlohn
Rugsėjis 2019
Vokiečių
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Leeds Beckett University

Gaukite įgūdžių, kad taptumėte profesionaliu darbo terapeutau, galinčiu pristatyti ir įvertinti profesinę terapiją įvairiose situacijose. ... [+]

Kurso informacija

Gaukite įgūdžių, kad taptumėte profesionaliu darbo terapeutau, galinčiu pristatyti ir įvertinti profesinę terapiją įvairiose situacijose.

Ši programa remiasi supratimu apie žmones kaip profesines būtybes, santykius tarp okupacijos ir sveikatos, okupacijos modelius, profesinius mokslus ir profesinį teisingumą.

Jūs sužinosite, kaip atlikti profesinės terapijos vertinimus ir intervencijas su žmonėmis iš viso gyvenimo laikotarpio ir įvairiomis fizinėmis, psichinėmis ir socialinėmis problemomis, tokiomis kaip demencija, insultas, benamystė ar nedarbas. Jūsų mokymosi patirtis apima probleminius pamokymus, žurnalų klubus, kūrybinius ir praktinius užsiėmimus, savarankišką mokymąsi ir tyrimus. Būsite reikalaujama, kad prižiūrint ir vadovaujant patyrusiems profesionaliems gydytojams būtų atlikta ne mažiau kaip 1 000 valandų profesinės praktikos.... [-]

Jungtinė Karalystė Leeds
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Utrecht University

"Project-X" šalys organizuojamos per "Facebook". Nesveiko mitybos įpročiai. Patyčias darbo vietoje. Nors daugybė klausimų, ta pati taisyklė taikoma visiems: tai priklauso ... [+]

Apie

"Project-X" šalys organizuojamos per "Facebook". Nesveiko mitybos įpročiai. Patyčias darbo vietoje. Nors daugybė klausimų, ta pati taisyklė taikoma visiems: tai priklauso nuo to, kaip žmonės įtakoja vieni kitų elgesį. Šioje magistrantūros studijoje jūs studijuojate žmogaus elgesį ir elgesio pokyčius socialiniame, sveikatos ar organizaciniame kontekste.

Dainos

Šios magistro programos metu galėsite pasirinkti iš šių trijų takelių:

Socialinė įtaka: apie elgesio socialinę įtaką ir požiūrio pokyčiusSveikatos skatinimas: apie su sveikata susijusį elgesįDarbas ir organizavimas: apie asmenų ir komandų organizacijose veikimą ir gerovę

Renkantis takelį ir pasirenkamuosius kursus galite ištirti savo asmeninę interesų sritį.... [-]

Olandija Utrecht Middelburg
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jönköping University

Magistrantūros studijų programos Ergoterapija yra visą darbo laiką Web based Atstumas programa, mokoma visiškai internete. ... [+]

Magistrantūros studijų programos Ergoterapija yra visą darbo laiką Web based Atstumas programa, mokoma visiškai internete.

Profesinė terapija yra ne visą darbo dieną vykdoma internetinė programa, kurią sudaro vienerių metų magistro laipsnis (60 kreditų) ir 2 metų magistro laipsnis (120 kreditų). Tiek vienerių, tiek dvejų metų programos mokomos 50 procentų studijų, ty vienerių metų programa trunka 2 metus; 2 metų programa trunka 4 metus.

Kadangi programa yra internetinė, nėra numatytų paskaitų universitetuose. Tai reiškia, kad dalyvausite programoje iš savo gimtosios šalies. Moduliai platinami internetu naudojant internetinę platformą Ping Pong. Interneto ryšys su pralaidumo pakankamai žiūrėti vaizdo transliacijos nereikia (rekomenduojamas minimalus atsisiuntimo greitis 1 Mbps). Programa vykdoma ir nagrinėjama anglų kalba.... [-]

Švedija Jönköping
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

Darbas, Organizacinė ir personalo psichologijos dėmesys skiriamas elgesio, požiūrių, atradimams ir jausmus žmonių organizacinės kontekste. ... [+]

Darbo tyrimą, organizacinius ir Personalo psichologija apima temas, kurios turi aiškią reikšmę už situacijose, kurios atsiranda organizacinio konteksto įvairovės supratimą ir kurios viduje atskiri, be individualios arba grupės vidaus procesai vaidina pagrindinį vaidmenį. Pavyzdžiai apima vadovavimo ir galią, našumą, inovacijas, motyvaciją, sprendimų priėmimo, įgūdžių įgijimą ir mokymą.

http://www.rug.nl/masters/work-organizational-and-personnel-psychology/

[-]
Olandija Groningen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Linnaeus University

Programa suteiks jums gilesnį supratimą apie žmones ir jų sąveiką profesiniame gyvenime. ... [+]

Ar norite daugiau sužinoti apie žmones darbe?

Programa suteiks jums gilesnį supratimą apie žmones ir jų sąveiką profesiniame gyvenime.

Programa skirta nacionaliniams ir tarptautiniams studentams, turintiems bakalauro laipsnį ir 90 kreditų psichologijos srityje, suinteresuota specializuotis vienoje iš svarbiausių modernios taikomosios psichologijos sričių. Darbo ir organizacinės psichologijos magistras atveria galimybes dirbti įvairiose privačiose ir visuomeninėse organizacijose.

Programa apima atitinkamos praktinės veiklos elementus, tai yra, studentas bendrauja su privačiomis ar visuomeninėmis bendruomenės organizacijomis. Darbo disertacijos tyrimo problema turi aiškiai susieti darbą su organizacine psichologija.... [-]

Švedija Teleborg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Benedictine University Online

Atkurkite savo ateitį su benediktinų universiteto vadybos ir organizacinės elgsenos magistru. ... [+]

Atkurkite savo ateitį su benediktinų universiteto vadybos ir organizacinės elgsenos magistru. Uždirbkite kredencialus ir žinias, kad taptumėte lyderiu vadovaujant organizaciniams pokyčiams, padedant kitiems pasiekti savo potencialą ir pradedant spręsti darbo vietos problemas.

Benediktinų internetinėje valdymo ir organizacinės elgsenos valstybėje narėje jūs suprasite, kaip ir kodėl žmonės elgiasi organizacijose ir išmoks taikyti tinkamas metodikas, kad gautumėte teigiamų rezultatų.

Programa numato išsamią mokymo programą, kurioje nagrinėjama žmogaus valdymo pusė. Jūs išmoksite svarbiausius žmogaus elgesio aspektus organizacinėje struktūroje, taip pat laiku, pvz., Etikos ir socialinės atsakomybės, paslaugų valdymo, vadovavimo ir galios strategijas bei darbo santykius. Mokymo programoje taip pat yra pažangių finansų valdymo, organizacinių tyrimų ir galios strategijų kursai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lisle
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kansas State University Global Campus

Psichologijos magistro laipsnis, akcentuojamas pramoninėje ir organizacinėje psichologijoje (MIOP), yra baigiamasis profesinis laipsnis. Mokymo programoje pabrėžiama konc ... [+]

Psichologijos magistras, akcentuojamas pramoninėje ir organizacinėje psichologijoje (MIOP)

Psichologijos magistro laipsnis, akcentuojamas pramoninėje ir organizacinėje psichologijoje (MIOP), yra baigiamasis profesinis laipsnis. Mokymo programoje pabrėžiama koncepcijų ir elgsenos mokslo metodikų taikymas problemoms, su kuriomis šiandien susiduria žmogiškųjų išteklių specialistas.

Tai hibridinė programa, kurią sudaro reikalingi kampanijos vasaros kursai (dvi savaitės kiekvieną vasarą 1 ir 2 programos metams), vadovaujami moksliniai tyrimai, internetiniai kursai ir praktika.

Programa suteikia studentams ir dirbantiems specialistams galimybę taikyti naujas žmogiškųjų išteklių koncepcijas, žinias, įgūdžius ir analitines priemones sprendimams dėl darbo. Jis moko strateginių sprendimų priėmimo, pagrįsto nuodugniu dabartinių klausimų supratimu, strategijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Psichologijos magistras su organizacine psichologija yra programa, skirta asmenims, norintiems skatinti ir (arba) tęsti akademinę psichologijos sritį. ... [+]

Psichologijos magistras su organizacine psichologija yra programa, skirta asmenims, norintiems skatinti ir (arba) tęsti akademinę psichologijos sritį.

Programa orientuota į kritinio mąstymo ir lyderystės įgūdžių ugdymą. Absolventai su šiais atributais gali daryti įtaką įmonėms ir organizacijoms, kurios nori sukurti savo darbo aplinką, kurioje asmenys gali klestėti ir prisidėti prie organizacijos tikslų.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Stafford

Leičesterio mokyklos psichologijos universitetas yra vienas iš nedaugelio institucijų JK siūlome galimybę studijuoti psichologiją per nuotolinio mokymosi. Siūlo kursą, to ... [+]

Leičesterio mokyklos psichologijos universitetas yra vienas iš nedaugelio institucijų JK siūlome galimybę studijuoti psichologiją per nuotolinio mokymosi. Siūlo kursą, tokiu būdu reiškia, kad jūs galite užbaigti savo programą iš bet kur pasaulyje ir pritaikyti savo tyrimą aplink savo dabartines pareigas. Norėdami pateikti patikimas žinias ir supratimą apie įvairių temų profesinio psichologijos ir parodyti, kaip šios žinios gali būti taikomos sprendžiant problemas, kurios kyla profesinių nustatymus tirpalu.

Šis magistro nuotolinio studijų laipsnis HR specialistams suteiks jums puikią žinių ir supratimą apie platų temų profesinės psichologijos.

... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai United Arab Emirates Online Saudo Arabija Saudi Arabia Online Kataras Qatar Online Libanas Lebanon Online Kuveitas Kuwait Online Jordanija Jordan Online Bahreinas Bahrain Online Dubai Irakas Baghdad  + 13 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Maastricht University, Faculty of Psychology and Neuroscience

Magistro darbo ir organizacinės psichologijos specializacijos metu jūs išmoksite, kaip žmonės elgiasi organizacijose ir kodėl elgiasi taip, kaip jie elgiasi. Programa suj ... [+]

Darbo ir organizacinė psichologija

Kokios darbo sąlygos padeda išvengti psichinio nuovargio? Kas lemia komandos efektyvumą? Ir kaip jūs skatinate naujoves? Tai yra klausimų, kuriuos turėsite paklausti, jei specializuositės darbo ir organizacine psichologija. Programa apima tokias temas kaip žmogiškieji ištekliai, žmonių organizavimas ir darbo psichologija. Taip pat lankysis seminaruose, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama praktiniams įgūdžiams, pavyzdžiui, darbo analizei ir žmogaus veiklos matavimui. Gavę savo magistro laipsnį, turėsite visą pasiruošimą, kad galėtumėte tapti organizaciniu psichologu. Bet taip pat galite siekti akademinės karjeros, studijuodami darbo psichologiją ir organizacijas.... [-]

Olandija Maastricht
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba