Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 tiksliųjų mokslų magistro programas - Oro eismo kontrolės studijos

Magistrantūros studijų magistrantūros santrauka - magistrantūros studijų programa, leidžianti studentams toliau tobulinti savo srities žinias ir kurti vertingus įgūdžius bei patirtį ateities karjerai. Kursai dažniausiai yra daug labiau orientuoti nei bakalauro studijų programos ir paprastai reikia daugiau tyrimų.

Kas yra oro eismo valdymo magistrė? Baigę šią studijų programą, magistrantūros studentai gali sužinoti daugiau apie nuolat augantį aviacijos pasaulį ir sukurti konkretų oro kontrolės pagrindą tiek ant žemės, tiek ore. Studentai dažnai turi galimybę specializuotis savo išsilavinimą, norėdami sužinoti daugiau apie techninę infrastruktūrą, projektavimą ir plėtrą arba esamų orlaivių tobulinimą, atsižvelgiant į ateities karjerą, kurią jie norėtų turėti. Jų pasirinktas dėmesys turi įtakos įgūdžiams, kuriuos jie mokosi, ir dėl to, kokią karjerą jie gali pasirinkti po baigimo.

Ši magistrantūros programa įpareigoja mokinius tobulinti įgūdžius, tokius kaip kritinis mąstymas, navigacija ir toks protokolas. Žinoma, šie įgūdžiai yra skirti padėti studentams pasiekti sėkmingesnę karjerą savo srityje, tačiau jie gali praturtinti jų asmeninį gyvenimą ir padėti jiems spręsti kasdienes problemas iš naujos perspektyvos.

Vienas dalykas, kurį mokiniai turėtų žinoti, yra tai, kad šios programos mokymas keičiasi iš mokyklos į mokyklą ir iš šalies į šalį, todėl būtina atlikti tam tikrus tyrimus. Finansinis planavimas yra ypač svarbus, nes kai kuriais atvejais ši programa gali užtrukti iki dvejų metų.

Kadangi šioje magistro programoje dalyvauja tiek daug subkategorijų, absolventų darbo pasirinkimas gali būti
įvairus. Kai kurios iš karjeros galimybių, kurios gali būti skirtos tiems, kurie orientuojasi į navigacijos sistemas, yra techninis projektų vadovas, bandymų vadovai ir sistemų inžinieriai. Absolventai, kurie specializuojasi oro uostų veikloje, gali pradėti dirbti kaip techninės ir veiklos strategijos vadovas, patvirtinimo vadovas arba sistemos inžinierius.

Internetiniai kursai yra puiki galimybė mokiniams, turintiems ribotą tvarkaraštį, tačiau vietiniai ir tarptautiniai kursai turi didelį potencialą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Oro eismo kontrolės studijos

Muscat University

Vykdomasis Magistro oro transporto valdymo skirta pristatyti pažangias ir visapusiškas žinias oro transporto valdymo strateginiais klausimais. ... [+]

PROGRAMA DUOMENYS

Vykdomasis Magistro oro transporto valdymo skirta pristatyti pažangias ir visapusiškas žinias oro transporto valdymo strateginiais klausimais. Jis jungia oro transporto teorines žinias su didesnį dėmesį skiriant vadovavimo ir asmeninio tobulėjimo. Šis laipsnis programa yra vienas iš daugelio magistrantūros programas, skirtas iki Kranfildo universiteto siūlomų Muscat universiteto nustatyti ir veda prie Kranfildo universiteto laipsnį sudarymo ir taip pat Maskatas universiteto laipsnį.

Programos tikslai

Magistrantūros oro transporto valdymo siekiama:

Išmokyti studentus su įgūdžių, reikalingų vykdyti sėkmingą karjerą įvairiuose sektoriuose oro transporto pramonės, įskaitant oro, oro uosto bendrovių ir institucijų, civilinės aviacijos padalinių, Oro transportas konsultacijų ir erdvėlaivių įmonių. Didinti studentų įgūdžius oro transporto valdymo, siūlanti studijų režimą, kuris leidžia jiems derinti tyrimą su darbo įsipareigojimus. Padėti studentams susitikti valdymo mokymo poreikius galiojančiais oro susisiekimo bendrovėms, tiekėjams, aviacija konsultantai ir vyriausybės reguliavimo. ... [-]
Omanas Muscat
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ENAC

MS ANSEO integruoja buvusios meistrų pranešimų siūlydami sisteminį ir visuotinį požiūrį, kad oro navigacijos sistemas: apie-žemės (ryšių sistemų, navigacijos sistemos, st ... [+]

Kaip dalis politikos nuolatinio tobulinimo ir pritaikymo savo magistro programą patenkinti technologijų tobulėjimą, oro transporto darbą ir geresnį atsakymą į pasaulinės oro navigacijos pramonės poreikius, ENAC sukūrė naują Išplėstinė Meistras Oro navigacijos sistema inžinerijos ir operacijų, kurios pakeičia 3 buvusius pažangias šeimininkus: MS aviacijos ir oro eismo valdymas, MS Oro Ground "Bendros Sistemų inžinerija ir MS komunikacijos Navigacijos priežiūrą.

MS ANSEO integruoja buvusios meistrų pranešimų siūlydami sisteminį ir visuotinį požiūrį, kad oro navigacijos sistemas: apie-žemės (ryšių sistemų, navigacijos sistemos, stebėjimo sistemos, automatizuotos oro eismo valdymo sistemos), laive (palydovą ir aviacijos sistemos), ir jos veiklos metodai (Oro eismo valdymas).... [-]

Prancūzija Toulouse
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ENAC

Magistrantūros IATOM yra 2 metų programa, skirta specialistų ir vadovų rengimui, daug dėmesio skiriant aviacijos ir aviacijos pramonės šiuolaikinių inžinerinių ir valdymo ... [+]

Magistrantūros Tarptautinės oro transporto ir Operacijų valdymas

Taikymo sritis Šio magistro laipsnį

Mokyti aukšto lygio vadovus, galinčius organizuoti oro transporto sistemos veiklą, visiškai vadovaujantis visais jo aspektais.

Turinys Meistras "IATOM" yra keturių semestrų tarptautinė programa, skirta patenkinti pasaulinius aviacijos ir aviacijos pramonės poreikius. ENAC ir jos partneriai siūlo keturis mokymo takelius: Honkongo mokslo technologijų universitetą (HKUST), Sorbonos universitetą Abu Dabyje. Be to, mes pasirašėme sutartis su Beihang universitetu Kinijoje ir Institut Teknology Bandung Indonezijoje už tą patį. Magistrantūros "IATOM" tikslas yra pabrėžti, kaip taikyti modernias inžinerijos ir valdymo koncepcijas ar aeronautikos ir aviacijos pramonės metodus. Pilnas darbo dienos dvejų metų magistro "IATOM" tikslas - suteikti techninę ir vadybinę patirtį, reikalingą būsimam tarptautinės kompanijos valdytojui.... [-]

Prancūzija Toulouse
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba