close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Oro eismo kontrolės studijos

Magistrantūros studijų magistrantūros santrauka - magistrantūros studijų programa, leidžianti studentams toliau tobulinti savo srities žinias ir kurti vertingus įgūdžius bei patirtį ateities karjerai. Kursai dažniausiai yra daug labiau orientuoti nei bakalauro studijų programos ir paprastai reikia daugiau tyrimų. Kas yra oro eismo valdymo magistrė? Baigę šią studijų programą,… Skaityti daugiau

Magistrantūros studijų magistrantūros santrauka - magistrantūros studijų programa, leidžianti studentams toliau tobulinti savo srities žinias ir kurti vertingus įgūdžius bei patirtį ateities karjerai. Kursai dažniausiai yra daug labiau orientuoti nei bakalauro studijų programos ir paprastai reikia daugiau tyrimų.

Kas yra oro eismo valdymo magistrė? Baigę šią studijų programą, magistrantūros studentai gali sužinoti daugiau apie nuolat augantį aviacijos pasaulį ir sukurti konkretų oro kontrolės pagrindą tiek ant žemės, tiek ore. Studentai dažnai turi galimybę specializuotis savo išsilavinimą, norėdami sužinoti daugiau apie techninę infrastruktūrą, projektavimą ir plėtrą arba esamų orlaivių tobulinimą, atsižvelgiant į ateities karjerą, kurią jie norėtų turėti. Jų pasirinktas dėmesys turi įtakos įgūdžiams, kuriuos jie mokosi, ir dėl to, kokią karjerą jie gali pasirinkti po baigimo.

Ši magistrantūros programa įpareigoja mokinius tobulinti įgūdžius, tokius kaip kritinis mąstymas, navigacija ir toks protokolas. Žinoma, šie įgūdžiai yra skirti padėti studentams pasiekti sėkmingesnę karjerą savo srityje, tačiau jie gali praturtinti jų asmeninį gyvenimą ir padėti jiems spręsti kasdienes problemas iš naujos perspektyvos.

Vienas dalykas, kurį mokiniai turėtų žinoti, yra tai, kad šios programos mokymas keičiasi iš mokyklos į mokyklą ir iš šalies į šalį, todėl būtina atlikti tam tikrus tyrimus. Finansinis planavimas yra ypač svarbus, nes kai kuriais atvejais ši programa gali užtrukti iki dvejų metų.

Kadangi šioje magistro programoje dalyvauja tiek daug subkategorijų, absolventų darbo pasirinkimas gali būti
įvairus. Kai kurios iš karjeros galimybių, kurios gali būti skirtos tiems, kurie orientuojasi į navigacijos sistemas, yra techninis projektų vadovas, bandymų vadovai ir sistemų inžinieriai. Absolventai, kurie specializuojasi oro uostų veikloje, gali pradėti dirbti kaip techninės ir veiklos strategijos vadovas, patvirtinimo vadovas arba sistemos inžinierius.

Internetiniai kursai yra puiki galimybė mokiniams, turintiems ribotą tvarkaraštį, tačiau vietiniai ir tarptautiniai kursai turi didelį potencialą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
ENAC
Tulūza, Prancūzija

MS ANSEO integruoja buvusios meistrų pranešimų siūlydami sisteminį ir visuotinį požiūrį, kad oro navigacijos sistemas: apie-žemės (ryšių sistemų, navigacijos sistemos, stebėji ... +

MS ANSEO integruoja buvusios meistrų pranešimų siūlydami sisteminį ir visuotinį požiūrį, kad oro navigacijos sistemas: apie-žemės (ryšių sistemų, navigacijos sistemos, stebėjimo sistemos, automatizuotos oro eismo valdymo sistemos), laive (palydovą ir aviacijos sistemos), ir jos veiklos metodai (Oro eismo valdymas). -
MSc
Dieninės
2 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia