Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 4 tiksliųjų mokslų magistro programas - Paslaugų dizainas

Žmonės, kurie domisi lyderio karjerą paslaugų pramonės gali svarstyti įgyti mokslų magistras Service Design. Jei jie nori pagerinti klientų patirtį globėjų konkrečios paslaugos, šio magistro laipsnis bus suteikti jiems įgūdžių, kurių jiems reikia.

Kas yra servisuose Dizaino Magistro? Programa moko studentus, kaip padaryti paslaugas kaip vartotojų draugiškas įmanoma pasitelkiant inovacijas ir komunikacijos. Turinti keletas rinkodaros ir valdymo mokymo programas priesakų, paslaugų dizaino programa pagrindinis dėmesys skiriamas mokslinių tyrimų, sistemų ir logistika. Nesvarbu, koks pramonė studentas yra suinteresuoti, ši programa gali padėti vienas išmokti būdų, kaip padaryti patobulinimų paslaugų valdymo ir dizainas.

Laipsnis gali būti naudinga studentams, kurie siekia giliau suprasti, ką daro sėkmingą paslaugos pagrįstas verslo.Žinių lygis įgyta magistro studijų programą gali būti kas leidžia absolventams suteikti aukštesnio lygio analizę ir strategijas, jų būsimus darbdavius.

Užsidirbti in Service Design magistro kaina priklausys nuo institucijos ir trukmės tyrime. Kitas veiksnys bus konkreti paslauga dizainas dėmesys studentas pasirenka, ir yra daugybė variantų. Dabar naršo kursai yra uždirbti A Service Design Master daugeliu atvejų, kurie gali būti naudingi studentams, kurie neturi prieigos prie tradicinių plytų ir skiedinio mokykloms.

Absolventai jau naudojama dizaino programos magistras turės daug galimybių įsidarbinti. Kaip dauguma studentų dėmesio tam tikrą paslaugų pagrįstos pramonės jų rengimo metu, pavyzdžiui, svetingumo, kad pramonė apima įvairių pareigybių pavadinimus, kad visi gali pasinaudoti geriau patenkinti klientų poreikius, naujoves ir komunikacijos.Karjera, kad sutelkti dėmesį į besivystančių verslo modelius ar operacijų valdymą yra prieinama pramonės nuo mažmeninės prekybos įmonėms, kad gamybos operacijų.

Studentai, kurie nori pagerinti teikiamą pagal jų pasirinktą pramonės paslaugą reikia padaryti kai kuriuos tyrimus, kad pamatytumėte, kuri programa bus jiems tarnauti geriausias. Priklausomai nuo to, ar jie turi praktinės patirties, internetinius kursus ar faktinį klasėje laikas yra mokykla ten, kad tiesa jiems. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Paslaugų dizainas

Politecnico di Milano

Pagrindinis švietimo tikslas yra pasiūlyti platų dizaino įrankių spektrą, galintį tinkamai integruoti įgūdžius, kaip kūrybiškai valdyti produktus, paslaugas, renginius ir ... [+]

Misija ir tikslai

Programos tikslas - mokyti aukštos kvalifikacijos dizainerius, kurie gali susidoroti su produkto paslaugų sistemos (PSS) sudėtingumu, ty integruotu produktų, komunikacijos strategijų, paslaugų ir erdvių deriniu. Jas kuria ir valdo įvairios suinteresuotosios šalys (pelno / pelno nesiekiančios įmonės, institucijos, asociacijos, organizacijos ir kt.), Kurios siūlo naujoviškus sprendimus. PSS dizaineriai bus mokomi dirbti komandoje, bendradarbiauti su kitų sričių ekspertais ir specialistais, tarpininkauti skirtingomis kalbomis ir dirbti itin konkurencingose tarptautinėse situacijose. Programa dalyviams sukuria įgūdžius kūrybiškai suvokti ir valdyti integruotas produktų, paslaugų, renginių ir komunikacijos strategijas, naudojant platų dizaino įrankių rinkinį ir panaudojant projektų valdymo, tiekimo grandinės valdymo, tvarumo, antropologijos ir etnografijos, komunikacijos ir komunikacijos pagrindus. žiniasklaida. PSSD studentai turi galimybę kreiptis dėl dvigubos studijų programos Tongji universitete (Šanchajuje) arba vidaus dvigubo laipsnio, vadybos inžinerijos Politecnico di Milano .... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aalto University

Tarptautinio dizaino verslo vadybos magistro programa padeda tapti ateities kūrybingu profesionalu, integruojant dizainą ir technologijas pasauliniu verslo vystymusi per ... [+]

Tarptautinio dizaino verslo vadybos magistro programa padeda tapti ateities kūrybingu profesionalu, integruojant dizainą ir technologijas pasauliniu verslo vystymusi per tarpdalykinį komandinį darbą ir realių iššūkių, kuriuos teikia mūsų žinomi pramonės partneriai.

Tyrimo tikslai

Tarpdisciplininė tarptautinė dizaino verslo vadyba (IDBM) programa sukuria pokyčių ir naujovių varomąją jėgą, kuri veda iniciatyvas ir imasi naujų verslo įmonių pasaulinėje aplinkoje.

Programa apskritai apima dizainą, protingą ir konkurencinį pranašumą, daugiausia dėmesio skiriant produktų, paslaugų ir verslo dizaino, technologijų ir inovacijų valdymui.

Programos apžvalga: daugiadisciplininė bendruomenė ir iššūkis pagrįstas mokymasis... [-]

Suomija Espoo
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Dėl vadovų ir vadybininkų paslaugas orientuotą pramonės ar paslaugų funkcijas per verslą. ... [+]

Paslauga yra ne iš naują verslo paradigmą, kad prisiima bendrą kūrimą vertės visoje tiekėjų tinklo centre. Daugelis įmonių buvo nuvežtas į išradinėti save, siekiant patenkinti pasaulinius iššūkius, kaip jie keičia savo verslo modelį komercinės naudos. Šis perėjimas reikia tvirto vadovavimo, kad mišinius daugiafunkciniam patirties.

Ši magistrantūros kursas yra tinkamas jums, jei norite dirbti kaip lyderis ar vadovas aptarnavimo funkcijas per pramonės. Jūs išmoksite sistemas ir metodus, naudojamus valdyti paslaugų funkcijas bei kurti vertę versle visoje tiekėjų pramonėje ir per pramonės procesuose.

Mokymosi rezultatai:

Per tiek praktikos ir akademinės negandos jums bus sukurti įgūdžių ir žinių, kad galėtų kartu:... [-]

Jungtinė Karalystė Coventry
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Šiandieninėje sudėtingoje verslo aplinkoje, kur tiek daug pasaulinio BVP dabar yra susijusi su paslaugomis, paslaugų mokslas yra ir įdomi, ir svarbi sritis, kurioje versl ... [+]

Registracijos numeris (ne vietos aukštasis ir profesinis ugdymas (reglamentas) potvarkis: 252569)

Šiandieninėje sudėtingoje verslo aplinkoje, kur tiek daug pasaulinio BVP dabar yra susijusi su paslaugomis, paslaugų mokslas yra ir įdomi, ir svarbi sritis, kurioje verslui reikia didinti savo kompetenciją, kad galėtų išlikti. Šioje programoje atsižvelgiama į paslaugų, sudarančių organizacijų, žmonių, technologijų ir informacijos tinklą, sudėtingumą, kad klientui būtų teikiama vertė.

Koks bus kursas?

Jūs išmoksite struktūrizuoti paslaugų organizavimą ir pažvelgti į paslaugų kokybę iš įvairių tarptautinių sektorių perspektyvų. Visiškai suprasdami tiek klientų, tiek suinteresuotųjų šalių poreikius, galėsite optimaliai informuoti paslaugų dizainą, naudodami tinkamiausias priemones ir metodus. Jums bus mokoma imtis „sistemų“ požiūrio į paslaugas; atsižvelgiant į projektavimą, kūrimą, pristatymą, priežiūrą ir galimą pakeitimą, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus.... [-]

Honkongas Hong Kong
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba