close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 tiksliųjų mokslų magistro programas - Pradinio lavinimo studijos

Baigę bakalauro laipsnį, kai kurie studentai pasirenka siekti mokslo magistro, kad galėtų konkuruoti dėl didesnių mokamų darbo vietų ir įgyti išsamesnes žinias šioje srityje. Magistro laipsniui įgyti paprastai reikia dvejų metų intensyvaus studijų. Kas yra pradinio ugdymo magistrantūra? Pradinis ugdymas yra studijų sritis, tiesiogiai susijusi su mažų vaikų ugdymu ir mokymu… Skaityti daugiau

Baigę bakalauro laipsnį, kai kurie studentai pasirenka siekti mokslo magistro, kad galėtų konkuruoti dėl didesnių mokamų darbo vietų ir įgyti išsamesnes žinias šioje srityje. Magistro laipsniui įgyti paprastai reikia dvejų metų intensyvaus studijų.

Kas yra pradinio ugdymo magistrantūra? Pradinis ugdymas yra studijų sritis, tiesiogiai susijusi su mažų vaikų ugdymu ir mokymu švietimo aplinkoje. Šio tipo studijų programos tikslas - apmokyti absolventus, kaip iššūkis ir įstojimas į pradinių klasių moksleivius. Studijuojant socialinės, emocinės ir pažintinės vaikų raidos lygį, šis laipsnis gali padėti absolventams tapti veiksmingais ir teigiamais pedagogais. Tipiškos kursų šios programos rūšys apima pamokų planavimą, mokymo programų rengimą, teoriją, mokymo strategijas, raštingumo ugdymą, vertinimą, švietimo technologijas ir dar daugiau.

Daugelis šio tipo studijų programos studentų mokosi daugybės įgūdžių, kurie yra naudingi bet kokiam darbdaviui. Šios srities studentai turi stiprią bendravimo ir kritinio mąstymo gebėjimus. Šie studentai taip pat paprastai yra labai organizuoti ir patikimi.

Gauti magistrantūros laipsnį gali būti brangus, tačiau išlaidos gali skirtis nuo vienos švietimo įstaigos prie kitos. Tokie veiksniai kaip vieta, programos trukmė ir pan. Gali turėti įtakos užmokesčio laipsniui.

Studentams, turintiems pradinio išsilavinimo laipsnį, yra daugybė karjeros, tačiau studentams, turintiems aukštąjį išsilavinimą, pavyzdžiui, magistrantūrą, šios karjeros galimybės gali išaugti ir netgi tapti pelningesnės. Turint magistro laipsnį, pradinėse mokyklose tradiciniai mokymo vaidmenys gali būti ypač vykdomi, o daugelis studentų taps mokytojais valstybinėse, privačiose ar čarterinėse mokyklose. Studentai taip pat gali siekti mokyklos administratoriaus vaidmens, pavyzdžiui, tapti pagrindiniu ar rajono mokymo programos vadovu.

Gaukite magistro laipsnį galite užsienyje ar internetiniame kursuose. Yra daugybė universitetų visame pasaulyje, turėdami šias pažangias studijų galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Medaille College
Buffalo, Jungtinės Amerikos Valstijos

MSED pradinio ugdymo (1-6 klasių) programoje numatytas 42 kreditų studijų kursas, susidedantis iš metodikų, švietimo filosofijos, raštingumo ir tyrimų.

MSED pradinio ugdymo (1-6 klasių) programoje numatytas 42 kreditų studijų kursas, susidedantis iš metodikų, švietimo filosofijos, raštingumo ir tyrimų. -
MSc
Dieninės
4 semestrai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 
College of Mount Saint Vincent
Bronx, Jungtinės Amerikos Valstijos

MS paauglių Švietimo ir Specialiojo ugdymo (Dual Certification lygiai 7-12) programos kalno Sent Vinsentas College yra skirta karjeros keitikliai ar neseniai kolegijų absolven ... +

MS paauglių Švietimo ir Specialiojo ugdymo (Dual Certification lygiai 7-12) programos kalno Sent Vinsentas College yra skirta karjeros keitikliai ar neseniai kolegijų absolventų, kurie nori gauti Niujorko valstijos mokymo licenciją. -
MSc
Dieninės
14 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia