Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Prancūzija Albi Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Albi Prancūzija 2019

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis, angliškai trumpinamas MSc (Master of Science) - tai tarptautiniu mastu pripažintas akademinis laipsnis, kuris atspindi tam tikrą žinių lygį studento pasirinktoje srityje. Daugelis šio laipsnio studijų programų trunka dvejus metus, po kurių studentai pradeda dirbti arba renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoja į tolimesnes doktorantūros studijas.

Prancūzija siūlo puikią aukštojo mokslo sistemą ne tik savo piliečiams, bet ir užsieniečiams. Šalis 'dinamišką kultūra pritraukia užsienio studentams ir tiems, kurie domisi vesti tarptautines kursus. Prancūzija turi mokslinių ir technologinių inovacijų tradiciją. Tai užtikrina, kad mokslininkai visiškai išnaudoti savo kūrybiškumą.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Albi Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

IMT Mines Albi

Ši magistrantūra yra 2 metų programa anglų kalba medžiagų mokslo srityje, taikoma aviacijos ir kosmoso pramonėje, daugiausia dėmesio skiriant inovacijų valdymui. ... [+]

Tiksliųjų mokslų magistro programos 2019 jungtinėse Amerikos Albi Prancūzija. "Master AeroMat" - naujovės

IMT Mines Albi yra baigusi inžinerijos mokyklą Prancūzijoje, Prancūzijos „Grande Ecole d'Ingénieurs“. 24% studentų yra tarptautiniai.

Meistras „Aero-Mat Innovation“ siūlo sudėtingas galimybes studentams, besidomintiems karjeros plėtra aviacijos ir kosmoso pramonėje.

Užsiėmimai dėstomi anglų kalba, prancūzų kalbos lygio nereikia.

PROGRAMA

Ši dieninė 2 metų programa yra padalinta į keturis semestrus: kursai, trunkantys per 3 semestrus, po to semestro trukmės stažuotė įmonėje ar tyrimų laboratorijoje.

2 akademinių semestrų kursai pristatomi inžinerijos mokykloje „ IMT Mines Albi , IMT Mines Albi mieste netoli Tulūzos, o 1 akademinio semestro kursai - verslo mokykloje „Institut Mines-Télécom Business School“ Evry mieste, netoli Paryžiaus.... [-]

Prancūzija Albi
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba