Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Prancūzija Chambéry Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Chambéry Prancūzija 2019

Mokslo ar magistro laipsnį Mokslas magistras yra akademinis laipsnis pristatyti universitetų daugelyje šalių. Mokslas magistras yra populiarus pasirinkimas baigusi bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Prancūzija, oficialiai Prancūzijos Respublika yra unitarinė pusiau prezidentinės respublikos yra daugiausia Vakarų Europoje, su keletu užjūrio regionų ir teritorijų.

Chambery miestas priklauso nuo to, Rhône-Alpes, Prancūzija. Tai iš Savojos departamento kapitalo ir turi daugiau nei 50.000 gyventojų. Miestas turi daug kolegijose.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Chambéry Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

INSEEC Chambéry campus

Magistrantūra. / MBA prabangaus svetingumo ir renginių valdymas yra trijų pakopų kursas, apimantis 333 valandas akis į akį mokymus, kurių vertė yra 60 ECTS arba 26 JAV kr ... [+]

Magistrantūra. / MBA prabangaus svetingumo ir renginių valdymas yra trijų pakopų kursas, apimantis 333 valandas akis į akį mokymus, kurių vertė yra 60 ECTS arba 26 JAV kreditų.

Visos klasės yra mokomos anglų kalba.

Programa siūlo daugiadalykį požiūrį: tvirtą verslo, strateginių, rinkodaros ir komunikacijos žinių, kartu su praktine patirtimi, dėka aktyvių profesionalų indėlio ir vizitų vietoje.

Ji teikia reikiamas žinias ir patirtį, norint patekti į prabangių paslaugų sektorių, derindama akademinius ramsčius ir praktinius kursus įvairiose pramonės šakose.

KARJEROS GALIMYBĖS

Šis kursas gali būti tiesiogiai pritaikytas dirbti "Luxury Hospitality", teikiant įvairias paslaugas, tokias kaip žmogiškieji ištekliai, operacijos, maistas ir gėrimai, renginių organizavimas, pardavimų ar svečių paslaugos.... [-]

Prancūzija Chambéry
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. Tarptautinio verslo vadybos M2 yra trijų pakopų kursas su 348 valandomis akis į akį mokymus, kurių vertė 60 ECTS arba 26 JAV kreditų. Visos klasės yra mokomos ... [+]

Magistrantūra. / MBA Tarptautinio verslo vadyba yra trijų pakopų kursas su 348 valandų akis į akį mokymas, kuris yra vertas 60 ECTS arba 26 JAV kreditų.

Visos klasės yra mokomos anglų kalba.

Šio kurso tikslas - suteikti tarptautiniams studentams žinias ir įgūdžius, reikalingus veiksmingai dirbti pasaulinėje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į:

Tarptautinė prekyba, strateginis valdymas ir logistika bei išsamios apskaitos ir rinkodaros žinios.Žmogiškųjų išteklių gebėjimai ugdyti asmeninius ir praktinius įgūdžius, reikalingus profesinei darbo aplinkai valdyti: įvairių kultūrų komandų valdymas skirtingose ​​vietose, naudojant veiksmingus sprendimų priėmimo įgūdžius.KARJEROS GALIMYBĖS... [-]
Prancūzija Chambéry
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INSEEC Chambéry campus

Iš INSEEC Chambery miesteliu (Graduate School of Business) misija yra patenkinti vis didėjančius poreikius tiek studentams, ir bendrovėms, pasaulio valdymo įgūdžius. Pasi ... [+]

Mokslo Tarptautinės vadybos magistras yra trijų laikotarpis kursas su 385 valandų akis į akį mokymo kuri yra verta 60 ECTS arba 26 JAV kreditų.

Visos klasės yra mokoma anglų kalba.

Šis kursas siekiama suteikti tarptautinius studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų efektyviai veikti globalioje aplinkoje daugiausia dėmesio skiriama:

Tarptautinė prekyba, Strateginis valdymas ir logistika, taip pat išsamių žinių apie apskaitos ir rinkodara Žmogiškųjų išteklių gebėjimai plėtoti asmeninius ir praktinių įgūdžių, reikalingų veikianti profesinio darbo aplinkoje: valdyti daugiakultūrėje komandos skirtingose ​​vietose, naudojant veiksmingas sprendimų priėmimo gebėjimus. KARJEROS GALIMYBĖS ... [-]
Prancūzija Chambéry
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba