Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Prancūzija La Rochelle Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos La Rochelle Prancūzija 2019

Master of Science (magistrantūros): Šios programos magistrantūros studijos žmonėms, kurie neseniai baigė bakalauro studijas ir nori pagerinti savo žinias apie giliai ir daugiau mokslo lygiu.

Prancūzija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių, kalbant apie ekonomiką, atsižvelgiant į jų puikius rezultatus orientuoto aukštojo mokslo mokymuisi. Dauguma universitetų kursų yra siūlomi prancūzų kalba. Prancūzija turi 60 visuomenę ir 100 privačių universitetų.

La Rochelle yra uostamiestyje dėl Biskajos įlankos vakarinėje Prancūzijoje. Tai Charente-Maritime departamento šiek tiek daugiau nei 80.000 gyventojų kapitalo. Jis gyvena La Rochelle universitete.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos La Rochelle Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

La Rochelle Education Group

• Magistrantūra per 24 mėnesius (rugsėjo pradžios data): atvira studentams, turintiems ne trumpesnį kaip 3 metų išsilavinimą po vidurinės mokyklos ar lygiaverčio tarptaut ... [+]

Magistrantūros Tarptautinės svetingumo vadybos arba tarptautinis renginys valdymas yra skirtas studentams, kurie nori plėtoti savo vadovavimo įgūdžius ir strateginį valdymo viziją, taikomą turizmo pramonei.

Paskirties vietų valdymo magistrantūra yra ideali programa norintiems įgyti tikros darbo patirties kelionių ir turizmo pramonėje, siekiant dirbti visoje pramonės srityje - nuo kelionių kompanijų (kelionių agentūrų ir kt.) Iki organizacijų, užsiimančių vietiniu ar regioniniu turizmu ( turizmo informacijos centrai ir kt.).

Programos metu profesionalų specialistai stengsis užtikrinti, kad mokymasis visiškai derėtų su pramonės realijomis. Studijų pabaigoje studentai turės visus pagrindinius įgūdžius ir žinias, kad suprastų svarbiausias turizmo pramonės permainas ir jas įveiktų.... [-]

Prancūzija La Rochelle
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba,Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba