Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Prancūzija Limoges

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Limoges Prancūzija 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Prancūzija, oficialiai Prancūzijos Respublika yra unitarinė pusiau prezidentinės respublikos yra daugiausia Vakarų Europoje, su keletu užjūrio regionų ir teritorijų.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Limoges Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Prancūzija
Limoges
Studijų tipas
Tempas
3IL Groupe

1-oji metų pirmiausia padidinti savo techninę kompetenciją ir metodiką projektuojant IT projektų. Bet jūs taip pat pradėti pozicija sau kaip būsimo vadybininko klojant už ... [+]

Nuo projektavimo iki valdymo kompleksinių IT projektų

1-oji metų pirmiausia siekiama padidinti savo techninę kompetenciją ir metodika kaip IT projekto dizainą. Bet jūs taip pat pradėti pozicija sau kaip ateitis vadybininkas klojant už savo karjerą pamatus. Programa orientuota į:

Bendras mokymas

Gilinti technologinis metodas UML / Business Intelligence "/ Sistemos infrastruktūra / Programinės įrangos diegimas Projekto gyvavimo ciklą: Klientų dėmesys / Komunikacijos / Biudžetas plėtros Socialinės ir techninės aplinka: Organizacijos informacinės sistemos / Technologijos Žiūrėti / Kompiuterių įstatymo Įmonės / dėžutė projektas Anglų kalbos: ESL ištrauka ... [-]
Prancūzija Limoges
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba