Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Prancūzija Metz

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Metz Prancūzija 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Prancūzija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių, kalbant apie ekonomiką, atsižvelgiant į jų puikius rezultatus orientuoto aukštojo mokslo mokymuisi. Dauguma universitetų kursų yra siūlomi prancūzų kalba. Prancūzija turi 60 visuomenę ir 100 privačių universitetų.

Mecas miestas ilsisi Lagnuedoc-Roussillon regione Pietų Prancūzijoje. Tai regiono ir namų 200.000 gyventojų kapitalo. Mertz turi 3 pagrindinius universitetus.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Metz Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Prancūzija
Metz
Studijų tipas
Tempas
EIT RawMaterials Academy EMerald

"EMerald Master" programa buvo sukurta siekiant patenkinti Europos Sąjungos išreikštą skubų poreikį sukurti tausiai išteklius naudojančią Europą. Kadangi ES pripažino min ... [+]

EIT ženklas suteiktas 2016 m

Iššūkis

"EMerald Master" programa buvo sukurta siekiant patenkinti Europos Sąjungos išreikštą skubų poreikį sukurti tausiai išteklius naudojančią Europą. Kadangi ES pripažino mineralinių ir metalų išteklių svarbą mūsų šiuolaikinėje ekonomikoje, ji taip pat suvokė, kad žaliavų pramonei iškilo kritinis įgūdžių trūkumas.

"EMerald Master" programa siekiama mokyti naujos kartos inžinierių, turinčių verslumo mąstyseną ir pasaulinę vertybių grandinės viziją, mokymą, pradedant ratą, kuris baigiasi surenkant gaminius, kurie baigia eksploatuoti, ir atgauti vertingas medžiagas iš miesto kasyklų (apykaitinė ekonomika). Todėl magistro kursas bus sutelktas į du aspektus:... [-]

Prancūzija Metz
Rugsėjis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba