Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Prancūzija Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

2 Nuotolinis mokymas Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų Prancūzijoje

Magistro studijų programos suteikia tokį patį titulą laipsnį - Master. Magistrantūros studijų, tokių kaip magistro mokslo yra sutrumpintas magistro laipsnį. Mokslas magistras Vadybos programos arba mokslo vadybos mokslo magistras yra studijų pakopos programų bendrą valdymą. Tai reiškia, kad studentai gauna akademinį išsilavinimą gylis refleksijos ir abstrakcijos. Kapitonai paprastai gali būti klasifikuojami kaip magistro (magistrantūros) ar populiarios Dailės magistras (MA). Mokslo (MSC) Meistras paprastai skiriamas už sėkmingai siekti doktorantūros programas su mokslo ar technine taško konvergenciją.

Darbas su valstybinių universitetų yra toli nuo optimalaus pasirinkimo. Privačios mokyklos suteikia daug geresnę pagalbą savo nuotolinio mokymosi patirtį. Keletas interneto universitetas atkreipia mokytojus ir mokinius dideli atstumai iš viso pasaulio. Tai labai padidina įvairovę nuotolinio mokymosi klasėje ir gamina sudėtingas pokalbis tarp tų, iš labai skirtingų bendruomenių, regionų, ir tolimų kultūrų.

Prancūzija siūlo puikią aukštojo mokslo sistemą ne tik savo piliečiams, bet ir užsieniečiams. Šalis 'dinamišką kultūra pritraukia užsienio studentams ir tiems, kurie domisi vesti tarptautines kursus. Prancūzija turi mokslinių ir technologinių inovacijų tradiciją. Tai užtikrina, kad mokslininkai visiškai išnaudoti savo kūrybiškumą.

Geriausios 2 Nuotolinis mokymas tiksliųjų mokslų magistro studijų programos Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Magistras, Prancūzija, Nuotolinis mokymas

IONISx

SPECIALIZAVIMAS: E-VERSIJA Įvaldant visas sritis, susijusias su santykiais su klientais (e-CRM), platinimas (el. Mažmeninė prekyba) ir, žinoma, skaitmeninė komunikacija, ... [+]

SPECIALIZAVIMAS: E-VERSIJAIšmokite visas sritis, susijusias su klientų santykiais (e-CRM), platinimu (e. Mažmenine prekyba) ir, žinoma, skaitmenine komunikacija, pagrįsta e. Reputacijos generavimu, e-buzz ir kt.).Kodėl rinktis ISG magistro elektroninį verslą?

Pertvarkos kontekste, kai ISD tapo skersine ir strategine įmonės funkcija, labai svarbu, kad kitos funkcijos apimtų skaitmeninę transformaciją. Mūsų mokymai atitinka šį poreikį, suteikiant žinias, skirtas žiniatinklio profesijoms.

Plėtoti profesionalų mokymą apie naujas profesijas ir naujas žiniatinklio bei mobiliojo naudojimo galimybes, skaitmeninės ekosistemos ramsčiusRemti įmonės pasaulinę strategiją, integruojant internetą į rinkodaros kombinacijąŽinokite, kaip identifikuoti tinkamiausias priemones ir įgūdžius, susijusius su įmonės skaitmenine strategijaGebėti parengti nuoseklią ir veikiančią strategiją; žinau, kaip naudoti visas skaitmenines svertas, norint sukurti ekonominę veikląKurso eiga... [-]
Prancūzija France Online
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Audencia Business School

Į " Audencia Business School prisijunkite prie ryškiausių novatorių iš viso pasaulio. Vadovaudamiesi tarptautine magistrantūros vadybos (IMM) programa, kursitės pasaulini ... [+]

Pritaikoma, tarptautinė, visiškai tinklinė

Į " Audencia Business School prisijunkite prie ryškiausių novatorių iš viso pasaulio. Vadovaudamiesi tarptautine magistrantūros vadybos (IMM) programa, kursitės pasaulinių ekspertų, dirbančių labai tarptautiniame universitete ir mokymo programose, vadovus. Paruoškite karjeros sėkmę:

Sužinokite, kaip verstis visomis kultūromis.Tvarkykite savo programą pagal savo interesus ir tikslus, įskaitant pasirenkamuosius pasirinkimus ir studijų užsienyje galimybes.Įrodykite savo įgūdžius su praktine magistro disertacija konkrečiame verslo ir valdymo srityje.Susisiekite su mūsų didžiule verslo partnerių tinklu per renginius ir stažuotės galimybes.Mūsų IMM programa gauna paraiškas mūsų universitetuose Nante, Prancūzijoje ir Šendžene, Kinijoje. Jūs turite galimybę pradėti savo magistrantūros programą vienoje iš šių dviejų vietų.... [-]
Prancūzija Nantes
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
12 - 24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba