Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Prancūzija Puteaux Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Puteaux Prancūzija 2019

Mokslo ar magistrantūros Master magistro laipsnis paprastai gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse. Magistro gali būti kursas pagrindu, mokslinių tyrimų pagrindu, arba jų mišinys.

Prancūzija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių, kalbant apie ekonomiką, atsižvelgiant į jų puikius rezultatus orientuoto aukštojo mokslo mokymuisi. Dauguma universitetų kursų yra siūlomi prancūzų kalba. Prancūzija turi 60 visuomenę ir 100 privačių universitetų.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Puteaux Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

ILERI

Specializacija Bac 5 išmokti tarptautinio verslo klausimus. ... [+]

Specializacija Bac 5 išmokti tarptautinio verslo klausimus.

Tarptautinių santykių ir aukštesnio lygio ILERI diplomo tarptautinio verslo ir rinkodaros galimybė yra siūloma bendradarbiaujant su ISC (konferencijos des Grandes Ecoles), ją skiria magistro laipsnis ir jis skirtas tik tiems studentams, kurie patvirtino savo pirmąjį antrosios pakopos metus ILERI .

Mokymo tikslaiNaršykite tarptautinę rinkodarą ir pasiekite pasaulinį ir sisteminį organizacijos vaizdą savo aplinkoje.Būti pirmaujančia skaitmeninės rinkodaros srityje ir leisti įmonei prisitaikyti prie nuolat besikeičiančio vartojimo.Plėtoti prekių ženklų strategijas didelėse tarptautinėse grupėse, kad būtų užtikrintas geresnis produktų ilgaamžiškumas ir vartotojų lojalumas.Tapkite tarptautiniu rinkodaros analitiku ir leiskite bendrovei atverti naujas rinkas, kontroliuojant riziką.Tapkite produktų vadybininku, turinčiu tikrųjų rinkų ir tarptautinių klausimų.Darbas eksportui didelėje farmacijos ar prabangos sektoriaus, automobilių ir kt. GrupėjeSujunkite stiprius strateginio valdymo, rinkodaros ir verslo įgūdžių įgūdžius, įgytus prieš ILERI , kad pasiektumėte aukšto lygio pareigas tarptautiniame privačiame sektoriuje.mokymai... [-]
Prancūzija Puteaux
Spalis 2019
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba