Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Prancūzija Toulon Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Toulon Prancūzija 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Prancūzija siūlo puikią aukštojo mokslo sistemą ne tik savo piliečiams, bet ir užsieniečiams. Šalis 'dinamišką kultūra pritraukia užsienio studentams ir tiems, kurie domisi vesti tarptautines kursus. Prancūzija turi mokslinių ir technologinių inovacijų tradiciją. Tai užtikrina, kad mokslininkai visiškai išnaudoti savo kūrybiškumą.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Toulon Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Kedge Business School

Tikras verslo kūrėjas, verslo inžinieriai specializuojasi verslo aplinkoje ir derasi dėl aukštos naudos sudėtingų sprendimų, produktų ir paslaugų. Jie ne tik valdo savo v ... [+]

Dviguba technologijų ir vadybos patirtis, siekiant pagreitinti jūsų karjerą

Tikras verslo kūrėjas, verslo inžinieriai specializuojasi verslo aplinkoje ir derasi dėl aukštos naudos sudėtingų sprendimų, produktų ir paslaugų. Jie ne tik valdo savo verslo portfelį, bet ir siūlo klientams visuotinius visapusiškus sprendimus.

Verslo inžinieriai, kaip komercinių ir techninių komandų sąsaja, koordinuoja ir diegia didelius projektus nuo pat pradžių iki pabaigos.

Per pastaruosius 30 metų verslo inžinerijos programa buvo specialiai pritaikyta moksliniams ar techniniams profiliams. Programos tikslas - plėtoti aukščiausio lygio komercines ir vadybines kompetencijas, kad mūsų absolventai galėtų tobulinti verslo strategijas ir valdyti naujoviškus projektus.... [-]

Prancūzija Toulon
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba