Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Prancūzija Vannes Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Tiksliųjų mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Vannes Prancūzija 2019

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis (MSc) yra suteikiamas sėkmingai studentų pasirinktą studijų programą pabaigusiems specialistams. Būtent šis laipsnis studentams gali atverti daugybę karjeros galimybių, o taip pat ir gali paskatinti juos siekti akademinės karjeros ir rinktis doktorantūros studijas.

Prancūzija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių, kalbant apie ekonomiką, atsižvelgiant į jų puikius rezultatus orientuoto aukštojo mokslo mokymuisi. Dauguma universitetų kursų yra siūlomi prancūzų kalba. Prancūzija turi 60 visuomenę ir 100 privačių universitetų.

Ieškoti Tiksliųjų mokslų magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Vannes Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Brest Business School

Mokslų magistras Tarptautinio verslo yra 15 mėn, pilna anglų kalbos programa, skirta didelio potencialo studentai turi mažai ar neturi profesinės patirties. Tikslas yra s ... [+]

Mokslų magistras Tarptautinio verslo yra 15 mėn, pilna anglų kalbos programa, skirta didelio potencialo studentai turi mažai ar neturi profesinės patirties. Tikslas yra suteikti jums su techninių ir elgesio įgūdžius, dėl kurių valdymo karjerą tarptautiniu lygiu.

Siekiant mokyti vadovus, sugebančius ir pasirengęs imtis dėl karjeros iššūkius tarptautiniu lygiu, statome ant sluoksnių ir kultūrų mūsų studentų kūno įvairovę, siekiant padėti jums plėsti savo akiratį ir mėgautis tikrai kosmopolitiška patirtį. Su šio išskirtinio tarptautinio dėmesio, mūsų programa kursai pasiūlyti novatorišką, interaktyvų ir dalyvavimu pagrįstą požiūrį Paskaitos, seminarai, atvejų tyrimus ir grupines diskusijas. Jūs naudos iš mažos klasės dydžių ir glaudžiai asmeninio dėmesio iš dėstytojų. ... [-]

Prancūzija Brest Vannes
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba